רז ביובית

שאיבות ביוב

✔️ שאיבות ביוב במחיר אטרקטיבי!

✅ מומחים בשאיבת ביוב והצפות.

✔️ לכל סוגי המגזרים- פרטי / עיסקי.

✅ ייעוץ טלפוני ללא עלות.

✔️ מחירים הוגנים ומתן שירות בזמן.

✅ להצעת מחיר לשאיבות ביוב חייגו:

התקשרו עכשיו: 050-6833701 ☎️

שאיבות ביוב – שירות מהיר ומקצועי במחיר מעולה

כל עוד מי הביוב נשארים סגורים בתוך הצנרת וזורמים באופן תקין אל מרכזי הטיפול בשפכים, אנחנו רגועים. מגע כלשהו עם מי ביוב או עם כל מה שקשור בו מעורר בנו רתיעה. התפרצות של מי ביוב מתוך הצנרת מעוררת בנו תחושת גועל. אם יש אצלכם כעת בעיה של מי שפכים שמציפים את החצר או מתפרצים מתוך צנרת שבורה – דעו שישנה הצדקה לבהלה שלכם.

הימצאות של מי שפכים (ביוב) מחוץ לצנרת מהווה מפגע תברואתי חמור שדורש טיפול מידי. הזמינו תכף ומיד שירות של שאיבת ביוב ותרחיקו את הסכנה מפתח הבית שלכם. לנו יש את כל הציוד הדרוש לפתרון מהיר ונכון של כל תקלות הביוב. שיחה אחת מהירה והבעיה נפתרה.

כמה מהר תוכלו להגיע אליי?

שאיבות ביוב מתבצעות באופן יומיומי. חברת רז ביובית מבינה את חומרת הבעיה וממהרת להגיע אל המקום יחד עם כל הציוד הדרוש. החברה מפעילה באופן קבוע ביובית בעבור שאיבות ביוב כך שאתם מקבלים את כל השירותים שאתם צריכים במקום אחד.

אם יש לכם מקרה דחוף שדורש מענה מיד הצוות המקצועי יגיע אליכם בתוך 20 דקות. בתוך פחות מחצי שעה יעמוד מולכם קבלן ביוב מורשה עם ניסיון של 20 שנה. בעבורנו, שאיבות ביוב הן מקצוע לכל דבר ואנחנו מקפידים לבצע כל עבודה בצורה הטובה ביותר.

איזורי שירותי עיקריים של שירותי שאיבות ביוב:

איך מבצעים שאיבת ביוב?

על מנת לבצע שאיבת בורות ביוב או פתיחת סתימות ביוב מורכבות דרושה יכולת שאיבה חזקה במיוחד. שירותי ביובית הם הפתרון שאתם מחפשים לשטיפה של הצנרת בלחץ מים אדיר או שאיבה מהירה של הצפות. רכב ביובית כולל משאבה ומכלי מים גדולים. 

הביובית מסוגלת לשאוב כמות גדולה של מים במהרה וגם להזרים מים בלחץ אדיר. שאיבות ביוב מתבצעות בקלות ובמהירות בעזרת הביובית. עם ביובית בשטח בעיות אינסטלציה מורכבות הופכות לפשוטות. ניתן לבצע בקלות ניקוי קווי ביוב משורשים ולכלוך שמונע זרימת מים תקינה. העבודה תסתיים עם שאיבת ביוב כך שלא יישאר זכר למי השפכים שהציפו את החצר והפיצו ריח רע בכל השכונה.

שאיבת ביוב שגרתית

עבודות שאיבת ביוב מתבצעות באופן קבוע באזורים בהם מותקנים בורות ביוב בהם נאגרים שפכים. גם היום בישראל המודרנית קיימים מספר אזורי מגורים שאינם מחוברים אל מערכת הביוב כך שהשפכים מהבתים מצטברים בתוך בורות ספיגה. 

אחת למספר שבועות מתבצעת שאיבת ביוב יזומה למניעת הצפה והפצת ריחות לא נעימים. טיפול נכון בשפכים הכרחי לשמירה על סביבת מגורים נקייה, בריאה ונעימה. שאיבות ביוב שגרתיות נדרשות גם בבורות רקב, שירותים כימיים, בורות שומן. ניתן להזמין גם שאיבת בורות ספיגה בכל הגדלים ושאיבה למטרת תיקון משאבה טבולה (מחיר הוגן).

מתי צריך להזמין שאיבת ביוב למטרת ניקוי?

לכלוך מצטבר בדפנות של הצנרת גם כאשר כל הדיירים מקפידים שלא לזרוק אל הביוב מוצרי היגיינה או מגבונים. שטיפת קווי ביוב שמתבצעת בצורה יזומה אחת למספר חודשים עשויה למנוע את הצפת הביוב הבאה ולחסוך לכם אלפי שקלים. 

מערכות הביוב מסוגלות להתמודד בהצלחה עם שפכים ועם מוצקים עשויים חומרים אורגניים. הצרות מופיעות כאשר אנו משליכים אל הביוב פסולת שאינה עשויה מחומרים אורגניים ואינה מתכלה. צנרת הביוב אינה מסוגלת להתמודד בהצלחה עם מגבונים, כפפות גומי, חיתולים ומוצרי היגיינה נשית.

אם נקפיד להזמין שאיבת ביוב אחת לתקופה נצליח לשמור את הצנרת שלנו נקייה. משאית שאיבת ביוב (ביובית) תשטוף את הצנרת בלחץ מים עצמתי ותסלק ממנה לכלוך, שורשים, חול ואבנים. השפכים יזרמו ללא כל קושי בצינורות הנקיים ואתם תחסכו לעצמכם תיקון צנרת ביוב יקר שמלווה בהצפות.

מחירים של שאיבת ביוב

עלות של שאיבת ביוב נקבעת על פי דחיפות השירות, כמות המים, הרכב המים, התדירות וצורך בשירותים נוספים. חברת רז ביובית קובעת מזה שנים רבות לעבודות שאיבת ביוב מחיר הוגן. החברה ידועה בעבודה עם הטכנולוגיה החדישה ביותר, צוות עובדים מיומן ואדיב, רמה גבוהה של מקצועיות ויכולת להגיע אל המקום בתוך 20 דקות. 

יש לנו את כל הציוד הדרוש בכדי לבצע אצלכם שאיבת ביוב עוד היום (הגעה בתוך 20 דקות). בעוד שעה כבר לא יהיה זכר למי השפכים המסריחים שמציפים את החצר. מחיר שאיבת ביוב משאבה נקבע בהתאם לתנאים בשטח.

מה משפיע על המחיר לשאיבת ביוב?

כמו בכל תחום אחר, גם מחיר ביובית נקבע בהתאם למורכבות של העבודה ולתזמון שלה. בכדי לחסוך ולהוזיל את המחיר כדאי לתזמן עבודות שאיבת ביוב שאינן דחופות לשעות נוחות. הגעה מהירה של איש מקצוע אל השטח כרוכה כמעט תמיד בתשלום נוסף. הזמינו שירות ביובית 24 שעות בדחיפות רק כאשר אכן מדובר במצב חירום בו קיימת סכנה תברואתית או הצפת מים מסוכנת.

גישה נוחה אל האזור הבעייתי תבוא לידי ביטוי במחיר. במידה וקיימים אלמנטים שמגבילים את הגישה אל המים – שאיבות ביוב תהיינה יקרות יותר. מתוך מטרה להוזיל בעבורכם את העלויות פועל הצוות לאיתור פתרונות יצירתיים להחדרת הביובית אל השטח. 20 שנות ניסיון מבטיחות מענה מקצועי ומהיר. אם קיימת דרך לבצע אצלכם שאיבת ביוב מהירה וזולה – אנחנו נמצא אותה.

הזמנת שאיבות ביוב קטנות בזול

אם כמות המים דורשת שאיבה קטנה – תתקבל בהתאם הצעת מחיר זולה. שימו לב שגם כאשר מדובר בכמות קטנה של מים חשוב להזמין שאיבת ביוב יסודית ולהרחיק מהאזור את המפגע התברואתי המסוכן. התפרצות של מי שפכים מתוך הצנרת עלולה להתפתח לבית גידול ליתושים ושאר מזיקים. שאיבות ביוב שמתבצעות נכון עם ביובית הן לא עסק יקר כך שאתם לא צריכים לחשוב פעמיים לפני שאתם מתקשרים ומזמינים.

הרכב החומר קובע את המחיר

שאיבת ביוב שכוללת רק נוזל נקי ממגבונים ופסולת תהיה זולה יותר בהשוואה לשאיבה שדורשת התמודדות עם כמות גדולה של מגבונים, מוצרי היגיינה ושורשים. עבודות שאיבת ביוב של בורות שמן או ביוב שהתקשה תהיינה גם כן יקרות יותר בהשוואה לשאיבה של נוזל נקי בלבד. אם אנכם בטוחים האם הנוזל שדורש שאיבה נחשב נקי צרו קשר לקבלת הצעת מחיר. המחירון של החברה ידוע כהוגן ונוח ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים.

מחירים מיוחדים ללקוחות קבועים

כלקוחות קבועים שמזמינים שירות שאיבת ביוב באופן קבוע לבורות ספיגה, שמן או צנרת בעייתית – מגיע לכם לקבל מחיר מיוחד. שאיבות ביוב שמתבצעות באופן קבוע מתוזמנות לשעות שנוחות לכם ולצוות. שירותי ביוב מכל הסוגים ניתנים ללקוחות קבועים במחירים אטרקטיביים. ניתן להזמין שירותי אינסטלציה 24 שעות בתעריף של לקוח קבוע. ככל שתדירות השאיבה יותר גבוהה, כך המחיר בעבור כל שאיבת ביוב יהיה זול יותר.

רשימת מצבים בהם כדאי להזמין במהרה שאיבת ביוב

תשמחו לשמוע שתשתית הביוב הביתית שלכם מסוגלת לטפל בכל יום בכמות גדולה של שפכים. יחד עם זאת, ישנם מקרים בהם לכלוך בכל זאת מצטבר ואינו מאפשר זרימת מים תקינה. סתימה בצנרת מונעת את זרימת המים בעוד אתם מצדכם ממשיכים להזרים עוד ועוד מים אל תוך הצינורות. בתוך זמן קצר המים צפויים להתפרץ החוצה מתוך הצנרת ולגרום להצפה. שאיבת ביוב עם ביובית תפתור בעבורכם את הבעיה. חשוב לציין שלא כל סתימת ביוב קלה דורשת שאיבות ביוב עם ביובית. הזמנה של שאיבת ביוב נדרשת במקרים הבאים:

  • הצפות ביוב חוזרות בבניינים ישנים
  • בעיות צנרת חוזרות בבתים שעברו שיפוץ
  • סתימה בצנרת שנגרמה מבעיית שורשים או הצטברות פסולת
  • פיצוץ בצנרת עקב חבלה חיצונית
  • ריבוי של מי גשמים
  • בעיות ניקוז
  • שירותים כימיים, בורות ספיגה או בורות שמן שעלו על גדותיהם

אל מי כדאי להתקשר קודם כשיש הצפת ביוב?

ביובית מומלצת לשאיבת ביוב היא כזו שמתבססת על הטכנולוגיה החדישה בענף. הקפידו לבחור נכון בחברת אינסטלציה מנוסה, מקצועית ואמינה שמספקת גם שירותי ביובים וגם אופציה של צילום קווי ביוב לאיתור תקלות. 

מיד כאשר הבחנתם בהתפרצות של מי שפכים מתוך הצנרת או בהצפת המקלט במי גשם, השיחה הראשונה תהיה אל חברת רז ביובית. הצוות יבין במהרה את חומרת הבעיה וייצא אליכם עם ציוד שמאפשר שאיבת ביוב מהירה.

שיחת הטלפון הבאה שתבצעו תהיה אל המוקד העירוני. החוק מחייב אתכם בטיפול מהיר בכל מפגע תברואתי שנמצא בשטח הפרטי שלכם. אם מי ביוב מציפים את החצר שלכם – אתם חייבים לטפל בבעיה. 

אם לא תמהרו להזמין שאיבת ביוב הפקח העירוני יגיע לביקור וישאיר אחריו אזהרה וקנס כספי. אל תשכחו להודיע לדיירי הבניין על הבעיה, להתריע על הסכנה ולציין שיש כבר בדרך אליכם צוות מקצועי עם פתרונות. שאיבת ביוב יסודית תתבצע בתוך כשעה כך שאתם יכולים להיות רגועים.

מה צריך לעשות אחרי ששואבים את המים?

שאיבת ביוב נותנת מענה לסימפטום אך לא לבעיה. בכדי למנוע מהמים לחזור ולהציף את החצר עלינו לאתר את הגורם לבעיה ולטפל בו. ציוד צילום קווי ביוב מאפשר לנו להציץ על המתרחש בתוך צנרת הביוב שלכם. בהתאם לתמונת המצב שתתקבל נחליט כיצד כדאי לסלק את המפגע מהצנרת ואיך אפשר למנוע את ההצפה הבאה. 

הלקוחות שלנו מקבלים יותר מעוד שאיבת ביוב שגרתית. הצוות מגיע עם ניסיון עשיר, ציוד טכנולוגי חדיש ויכולת לבצע תיקוני צנרת בשיטת אל-הרס.

כיצד מתבצעת שאיבת ביוב בשטח?

מיד עם קבלת הקריאה הדחופה צוות מקצועי יוצא אל השטח בליווי של רכב ביובית. את רכב הביובית הצוות מחנה קרוב ככל האפשר למיקום של ההצפה והצנרת. 

שאיבת ביוב מהירה מתבצעת בתוך מספר דקות באמצעות צינור שמחובר אל מיכל. יש לביובית עצמת שאיבה גבוהה כך שהמים נשאבים במהרה. 

שימו לב שלכל שאיבת ביוב מחיר שונה שנקבע בהתאם לכמות המים ולתנאים בשטח. כעת נבצע שטיפה של הצנרת בלחץ מים אדיר מתוך מטרה לשטוף ממנה את כל הלכלוך שגרם לסתימה. 

רכב ביובית כולל מיכל מים ריק בו נאגרים המים שנשאבים ועוד מכל עם מים שמשמשים לשטיפה.

מה חשוב לבדוק לאחר שאיבת ביוב?

מי שפכים הם מים מזוהמים שמהווים מפגע תברואתי. יש לפעול להרחקת המים מסביבת מגורים. לחברת רז ביובית יש אישור שפכים כך שלקוחות החברה יכולים להיות רגועים בידיעה שבחרו בחברה מקצועית, אמינה, אחראית ומסורה. 

הצוות מקפיד לספק הסברים ולוודא שהבעיה אכן נפתרה במלואה. שימוש בטכנולוגיה חדשנית (כולל רובוטים) מבטיח איתור מהיר של הגורם לתקלה. 

בדיקה מקיפה מתבצעת בצנרת למניעת הצפה חוזרת וסתימות נוספות. בתחום רגיש כמו אינסטלציה לא מתפשרים על פחות מהטובים ביותר. צרו קשר ותיהנו גם אתם משירות ברמה אחת מעל כולם. ניסיון של 20 שנה מבטיח פתרון מהיר ונכון לבעיות צנרת חוזרות. יש לנו את היכולת לפתור לכם את הבעיה אחת ולתמיד

בוודאי, אנו מבצעים את כל סוגי שאיבות הביוב: שאיבת הצפות, שירותי ביובית, שאיבת מפריד שומן, שאיבת בור ספיגה, בורות שומן ועוד.

מחיר שאיבת ביוב נקבע לפני כמה פרמטרים שונים כגון הרכב החומר, מיקום הביוב ועוד, פירטנו זאת במאמר היכנסו עכשיו וקראו.

ישנם מקרים שונים שתצטרכו שירות של שאיבת ביוב: הצפות חוזרות, בעיות צנרת, סתימת ביוב, ניקוז לא תקין ועוד. 

בהחלט! אנו זמינים עבורכם 24/6 לכל מקרה חירום המצריך שאיבת ביוב מביתכם או מבית העסק. צרו קשר ונשמח לסייע.

מניסיוננו, אנו יודעים שמקרה של ביוב עולה הדבר מצריך פיתרון באופן מיידי. לכן הצוות שלנו יגיע אליכם תוך 20 דק' וישמח לעזור.

השירות שלנו בפריסה ארצית, אנו מעמידים לרשותכם צוותים מקצועיים אשר יתנו מענה במיידי לכל בעיה בתחום האינסטלציה. לפירוט הערים והאיזורים השונים היכנסו לאתר

מה היה לנו עד עכשיו?