רז ביובית

פתיחת סתימות ביוב בתל אביב

בביוב יש סתימה שאתם לא מצליחים לשחרר? לא יכולים להוריד את המים כמו שצריך ואתם נאבקים עם הכיור בכל פעם כשאתם מסיימים לשטוף כלים? אנחנו כאן בדיוק בשביל זה. פתיחת סתימות ביוב בתל אביב, בעזרת אינסטלטורים מומחים לביוב, זו העבודה שלנו, חברת 'רז ביובית'. נשמח לסייע לכם בכל מה שאתם צריכים, לערוך שחרור סתימה בביוב בתל אביב והרבה מעבר לכך.

✔️ פתיחת סתימות ביוב בתל אביב אחת ולתמיד!

✅ מומחים בכל סוגי הסתימות.

✔️ לכל סוגי המגזרים- פרטי / עיסקי.

✅ ייעוץ טלפוני ללא עלות.

✔️ מחירים הוגנים ומתן שירות בזמן.

✅ להצעת מחיר לפתיחת סתימת ביוב בתל אביב:

התקשרו עכשיו: 050-6833701 ☎️

מה האתגרים בניסיון לבצע פתיחת סתימה בביוב בתל אביב?

פתיחת סתימות ביוב בתל אביב זה נשמע מאוד פשוט על פניו, אבל כל מי שמכיר מערכת ביוב וכל מי שיודע איך היא בנויה, יודע שעם כל זה, אנחנו מדברים על אתגר לא פשוט. פתיחת סתימת ביוב בתל אביב צריכה גם לפתוח את הסתימה, הרי לשם כך התכנסנו. אבל, המטרה היא גם למנוע, עד כמה שניתן, פגיעה בצנרת הביוב.

חברת ביובית, למעשה, צריכה בכל פעם להתבונן על המקרה ולהבין, איך אפשר לערוך את הפתיחה של הסתימה, בכלים המתקדמים ביותר, באופן שיצליח לפתור את הבעיה בצורה הכי טובה שיש, בלי שנראה תקלות נוספות מתפתחות, בעקבות פתיחת סתימת ביוב לא מוצלחת.

ביובית לפתיחת סתימות ביוב בתל אביב – הפיתרון המוביל

בדיוק בשביל מקרים כמו שהזכרנו לעיל יש לנו את הכלי המתקדם, ביובית. משאית ביובית היא משאית, על גלגלים, כלי רכב לכל דבר. אליה מחובר מיכל גדול, צינור ומשאבה. התפקיד של המשאבה הוא להפעיל לחץ אוויר גבוה, כזה שמאפשר לנו לשאוב את הפסולת הטמונה בתוך צינורות הביוב, כמו גם מים מלוכלכים. כדי שהצנרת תחזור לעבוד כנדרש, בלי בעיות נוספות.

פתיחת ביוב סתום באופן הזה, נותן לנו גם את ההזדמנות לפתוח את הצנרת בלי לשבור את הקיר או לקדוח בתוך האדמה, כדי שנוכל לפתוח את הסתימה בכלים ידניים. הוא גם מאפשר לנו פתיחת סתימות קשות, למשל, בבור ניקוז של בניין, או במקרה של שורשים בביוב. ביובית פתיחת סתימות עושה פעולה מהירה, אפקטיבית והיא ממש יכולה 'להציל', את הלקוחות שעומדים חסרי אונים מול תקלה דרמטית.

פתיחת סתימות ביוב בתל אביב
פתיחת סתימות ביוב בתל אביב

כמה עולה פתיחת סתימות ביוב בתל אביב?

מחיר פתיחת סתימות ביוב בתל אביב הוא בין 450-2,500 שקלים. פתיחת סתימות בתל אביב, כאמור, לא תמיד מסתכם רק בשחרור סתימת ביוב בתל אביב, לפעמים, אנחנו צריכים לעשות פעולות נוספות כדי לתקן את המערכת.

מה גם, שלא תמיד אפשר להביא משאית ביובית עד לנקודה בה נראה את התקלה. למשל, ביובית נמוכה, היא כלי יעיל במקרה של סתימה בביוב בחניון. שאיבת בורות ביוב של בניין או של שכונה, משנים את מחיר השירות של פתיחת סתימת ביוב בתל אביב.

כך שההמלצה שלנו היא פשוט לתת לנציגים שלנו, על הקו, את כל המידע הדרוש כדי שיהיו יכולים להגיד לכם, בצורה מקצועית, מה טווח המחיר עבור פתיחת סתימות ביוב בתל אביב במקרה שלכם. אגב, בעינינו, שווה לשלם סכום גבוה יותר, כדי לקבל , בסופו של דבר, שירות מקצועי ויעיל.

מחירון פתיחת סתימות ביוב בתל אביבמחיר (לפני מע"מ)
פתיחת סתימה בביוב בתל אביב450-1200 ₪
פתיחת סתימת שורשים בתל אביב750-1650 ₪
פתיחת סתימת ביוב בחצר בתל אביב590-1200 ₪
פתיחת סתימת בטון בביוב בתל אביב870-1450 ₪

מה עושים במקרה של ביוב עולה והצפה מהביוב?

פתיחת סתימות קשות היא חיונית לא רק כדי לאפשר למערכות לעבוד שוב, כנדרש. המטרה היא לא רק להצליח לעשות פתיחת סתימה באסלה או פתיחת סתימה באמבטיה וכיוצא באלו. פתיחת סתימות בתל אביב נועדו גם כדי למנוע הידרדרות במצב.

בואו ננסה ביחד, לדמיין מקרה בו לא עורכים פתיחת סתימות ביוב בזמן. המים המלוכלכים הרי ימשיכו להגיע אל הצינורות של הביוב, למים לא יהיה נתיב מילוט, כך הם למעשה, יתחילו להצטבר, עד שנגיע למצב של ביוב עולה.

מקרה כזה, הוא כמובן, מאוד לא נעים. הריח הרע, הנזק האפשרי לרכוש, כל אלו, תוצר לוואי של סתימה 'פשוטה לכאורה'. לכן, שחרור סתימות ביוב בתל אביב, זה לא משהו שהיינו ממליצים להמתין איתו. אבל, אם כבר הגענו למצב של ביוב עולה, אם יורד גשם חזק שגורם להצפות, מראה לא זר, לצערנו.

עבור תושבי ת"א, הפתרון הוא ביובית שאיבת הצפות. שאיבת מים אפשרית, בזכות אותה משאבה שמוציאה את הפסולת מתוך הצינור של מערכת הביוב. כך, בתוך זמן קצר, אנחנו אוספים את המים המזיקים ויכולים להתחיל ולתקן את המקור לבעיות כולן.

ביוב סתום בתל אביב
ביוב סתום בתל אביב

פתיחת סתימות בביוב בתל אביב בכל השכונות והאזורים

אנחנו רוצים לנצל את הבמה ולהגיד, אנחנו נותנים שירות של פתיחת סתימות בביוב בתל אביב, בכל שכונות העיר. בין היתר בשכונות האלו:

 • נאות אפקה
 • נווה אביבים
 • נווה צדק
 • נווה שאנן
 • נחלת בנימין
 • נחלת יצחק
 • פלורנטין
 • צהלה
 • רמת אביב
 • רמת החייל
 • שכונת התקווה
 

חשוב לנו להגיד לכם, אנחנו לא מוותרים על אף לקוח, חברת 'רז ביובית', נמצאת כאן כדי לתת לכם שירותים של פתיחת סתימות ביוב בתל אביב, בכל נקודה ברחבי העיר. פתיחת סתימות בצנרת ביוב כמו גם ,מתן מענה מקצועי, כזה שימנע הופעה של תקלות כאלו בעתיד. איך אנחנו עושים את זה? הישארו איתנו עוד קצת.

סתימת ביוב שורשים בתל אביב
סתימת ביוב שורשים בתל אביב

אינסטלטור ביובית עבור פתיחת סתימות בביוב בתל אביב

שירותי ביוב לא יכולים להסתפק רק בפעולה של פתיחת ביוב בתל אביב. למה? בגלל שתמיד, לכל מקרה כזה, יש סיבה. סתימה לא מתרחשת מעצמה ואנחנו גם אף פעם לא יכולים להיות בטוחים שהעבודה של פתיחת סתימה בביוב בתל אביב, היא הדבר האחרון שאנחנו צריכים לעשות במקרה הזה.

יכול להיות שנכון להשלים את העבודה בתהליך של שטיפת קווי ביוב בלחץ מים. לא רק פתיחת קווי ביוב בלחץ מים, אלא ניקוי מלא של המערכת מבפנים. אינסטלטור ביובית גם צריך לבדוק, מה המצב של הביוב, האם יש אולי, שורשים בביוב, כאלו שיחזרו בהמשך, אם לא נטפל בהם כעת ועוד.

לכן, חשוב לנו לתת לכם מענה מלא, להביא לכם אינסטלטורים מומחים, כאלו שיכולים לבחון את הבעיה מלמעלה, כמו 'ממעוף הציפור'. לראות את התמונה המלאה ולנסות לתת לה את המענה המלא ביותר. אגב, אתם נכנסים כאן לתמונה.

הזמינו את המומחים לשירותי ביוב – רז ביובית

אם אתם יכולים להעיד על תופעות מוזרות, אם אתם יודעים שהיו אירועים שקדמו להיווצרות הסתימה, עדכנו אותנו. כך יהיה קל יותר לעזור לכם ולהבין, מההתחלה, מה אנחנו צריכים לעשות כדי להשלים את העבודה.

חברת 'רז ביובית', מחכה לכם כאן, על הקו 050-6833701 – 24 שעות (24/6). שירותי פתיחת סתימות ביוב בתל אביב ועוד, תקבלו אם תתקשרו למספר הטלפון או אם תיצרו קשר באתר האינטרנט.

בוודאי, אנו מספקים עבור לקוחותינו שירותי פתיחת סתימות, במידה ואתם מעוניינים בהצעת מחיר היכנסו למאמר וקבלו מידע נוסף בנושא.

מחיר פתיחת סתימה משתנה ותלוי בכמה גורמים, כמובן שככל שהסתימה מורכבת יותר כך מחיר פתיחת הסתימה יהיה גבוה יותר בהתאם, לצפיה במחיר היכנסו פנימה.

בהחלט! לרשותינו כלים מתקדמים לפתיחת סתימות וביובית שמסוגלת לפתוח כל סתימה קשה בעזרת לחץ מים גבוה שיחזיר את זרימת המים לתקינותה

מה היה לנו עד עכשיו?