רז ביובית

ניקוי שורשים בביוב

תוכן עניינים

✔️ ניקוי שורשים בביוב במקצועיות!

✅ מומחים בהסרת שורשי ביוב.

✔️ לכל סוגי המגזרים- פרטי / עיסקי.

✅ ייעוץ טלפוני ללא עלות.

✔️ מחירים הוגנים ומתן שירות בזמן.

✅ להצעת מחיר לניקוי שורשים בביוב חייגו:

התקשרו עכשיו: 050-6833701 ☎️

ניקוי שורשים בביוב – 20 שנות ניסיון והגעה מהירה תוך 20 דקות

מי היה מאמין ששורשים של עצים ושיחים הם אחד הגורמים המובילים לנזקי צנרת חמורים? אותה צמחייה שהופכת את הגינה שלנו לירוקה ופסטורלית עלולה לגרום גם נזק בלתי הפיך לצנרת (מחיר כבד). סתימות חמורות בצנרת נגרמות בעקבות חדירה של שורשים אל תוך הצינורות ומחייבות הזמנת ניקוי שורשים בביוב. השפכים שזורמים בצנרת מהווים גורם משיכה בעבור שורשים שנמצאים באדמה עד כי דרוש רק סדק זעיר בכדי לעורר התקפה חסרת רחמים של שורשים על הצנרת שלכם.

החדירה של השורשים אל הצינורות גורמת לסתימות קשות אותן אפשר יהיה לפתוח רק באמצעות ציוד ניקוי שורשים ייעודי. ניקוי שורשים בביוב הוא עסק למקצוענים. הלקוחות של רז ביובית נהנים מטיפול מקצועי ונכון שמונע חזרה מהירה של הבעיה. אם יש לכם בעיה חוזרת של שורשים בצנרת – צרו קשר בהקדם להזמנת ניקוי שורשים בביוב.

איזורי שירות עיקריים של ביובית:

ניקוי שורשים בביוב במרכז

ניקוי שורשים בביוב בשפלה

ניקוי שורשים בביוב בשרון

ניקוי שורשים בביוב במושבים

כיצד חודרים השורשים אל הצנרת?

התקנה של צנרת מתחת לאדמה חושפת אותנו לבעיית שורשים. השפכים שבצנרת עשירים בחומרים שמעוררים את השורשים כך שהם נמשכים אל הצנרת ועושים כל מאמץ לפרוץ אליה ולהגיע אל המים. שורשים בביוב הם בעיה חמורה שדורשת טיפול מהיר, מקצועי ויסודי. 

גם כאשר מדובר בעץ צעיר או שיח נוי עם פרחים, השורשים שמתחת לאדמה עלולים להיות חזקים ועקשנים. הם יתקיפו את הצנרת בנחישות, יכרכו סביבה ויפעילו לחץ עד לרגע בו ייווצר סדק זעיר. אותו סדק זעיר הוא כל מה שהשורשים צריכים בשביל לחדור אל הצנרת שלכם ולייצור בה בהדרגה סתימה חמורה.

מה ההבדל בין סתימה רגילה בביוב לבין סתימת שורשים?

סתימה שדורשת ניקוי שורשים בביוב ידועה כמורכבת לטיפול (עם רז ביובית מחיר אטרקטיבי). השורשים אוחזים בצנרת בחוזקה כך שברוב המקרים לא ניתן יהיה לפתוח את הסתימה בשיטות רגילות. ניקוי שורשים בביוב דורש שטיפה עם ביובית שמפעילה זרם מים אדיר. טיפול נכון בסתימות מורכבות שדורשות גם השמדת שורשים בביוב מחייב פנייה לאיש מקצוע מנוסה ואמין. 

עבודות ניקוי שורשים בביוב נפוצות יותר במבנים עם צנרת ישנה וחלודה ובמבנים בהם יש בחצר עצים. כאן בדיוק נכנס לתמונה צוות ניקוי שורשים בביוב של חברת רז ביובית. יש לכם הזדמנות לקבל שירות מאיש מקצוע מוביל בתחומו (20 שנות ניסיון) עם אישור שפכים ומחירון נוח. חברת רז ביובית תגיע במהרה אל המקום עם כל הציוד הדרוש (הגעה תוך 20 דקות).

איך מטפלים בסתימת שורשים?

טיפול נכון בבעיה דורש טיפול בשורשים בביוב ובסביבת הצנרת. הסרת שורשים בביוב מתחילה עם ציוד טכנולוגי מתקדם לאיתור המיקום המדויק של הסתימה. הצוות המקצועי של רז ביובית מפעיל מצלמות טרמיות ורובוטים מתקדמים שנעים בתוך הצנרת לאיתור מדויק של האזור הבעייתי. רק לאחר קבלת תמונת מצב מפורטת של מצב הצנרת נתקדם אל השלב הבא ונבצע ניקוי שורשים בביוב ללא גרימת נזק למבנה או לצנרת (טכניקת אל הרס). 

פתיחת סתימות ביוב שורשים מתבצעת בצורה הטובה, היסודית והמהירה ביותר עם רובוט חיתוך שורשים בתוספת ביובית. מיד כאשר הצוות מזהה שמדובר בסתימת שורשים או סתימה מורכבת אחרת הוא מזעיק למקום את הביובית לשאיבת ההצפה. שירותי ביובית הם חלק בלתי נפרד מהשירות שחברת רז ביובית מעניקה ללקוחות שלה בכל עבודת ניקוי שורשים בביוב.

בשביל מה צריך ביובית לשורשים בביוב?

רכבי ביובית מסוגלים להזרים מים בלחץ אדיר ולשאוב כמויות גדולות של מים. בהתאם לצורך, זרם המים מופעל בעצמה מרבית כאשר הוא מכוון אל הצנרת. כל הלכלוך שחוסם את זרימת המים בצנרת (כולל ניקוי שורשים בביוב) נשטף בבת אחת כך שהצנרת נשארת נקייה והשפכים חוזרים לזרום בה בקלות. ניקוי שורשים בביוב עם זרם מים אדיר מתאפשר ללא גרימת נזק למבנה. 

אל תמהרו להסכים לשבירת קירות או אריחי ריצוף מבלי לקבל תחילה חוות דעת נוספת. חברת רז ביובית מתמחה בשיטת אל הרס ומצליחה פעם אחר פעם לפתור בעיות צנרת מורכבות בשלט רחוק. תפקיד נוסף של הביובית הוא כמובן שאיבת מי הביוב. הביובית שייכת לחברה כך שהלקוחות של רז ביובית מקבלים מחיר מיוחד.

ניקוי שורשים בביוב בטכניקה חדשה

תחילה חשוב לציין שאינסטלטור רגיל (טוב ככל שיהיה) אינו מסוגל לבצע ניקוי שורשים בביוב או לתת מענה לסתימות שורשים. ניקוי שורשים בביוב דורש טיפול מדויק עם כלים מקצועיים. אם תתפשרו על תיקון חובבני התקלה תחזור בתוך זמן קצר. שימו לה שהאינסטלטור לא מבצע תלישת שורשים במסווה של ניקוי שורשים בביוב. 

תלישה עלולה לעורר תגובת יתר של השורשים ולגרום לנזק חמור יותר. הטיפול הנכון ביותר בבעיה יהיה ניקוי שורשים בביוב בעזרת רובוט לחיתוך וכרסום שורשים. חברת רז ביובית מחזיקה ברובוט כזה ומבצעת בכל יום מספר עבודות ניקוי שורשים בביוב בעזרתו.

כיצד פועל רובוט חיתוך שורשים?

הרובוט מוחדר אל הצנרת ומפעיל בתוכה פונקציה של ניקוי שורשים בביוב באמצעות טכניקת לחץ מים בשילוב של פעולת חיתוך. הרובוט מצליח בו זמנית גם לקצוץ את השורשים שגורמים לחסימה וגם לשטוף אותם החוצה. החיתוך מתבצע באמצעות סכין מסתובבת ייחודית שאינה גורמת כל נזק לצנרת. שימו לב שלא כל חברת שירותי אינסטלציה שמציעה ניקוי שורשים בביוב מחזיקה רובוטים כאלו או מכירה את הטכנולוגיה החדישה. 

חברת רז ביובית ידועה כמובילה בתחומה וכחברה שיודעת לטפל נכון בסתימות שורשים מורכבות שמוגדרות ככרוניות. חוששים מפני מחיר גבוה? עם רז ביובית אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו מחיר הוגן ותמורה מלאה בכל עבודת ניקוי שורשים בביוב.

איך יודעים שהגיע הזמן להזמין ניקוי שורשים בביוב?

תסמינים של סתימות שורשים אינם שונים מאלו של סתימות רגילות – איך תדעו שאתם זקוקים לניקוי שורשים בביוב? ממש כמו לכלוך רגיל שמצטבר בצנרת גם השורשים מגבילים בהדרגה את זרימת המים עד שנוצרת חסימה מלאה. אותה חסימה אינה מאפשרת עוד פינוי של מי ביוב כך שכל השפכים צפויים להתפרץ ולהציף את חצר הבניין. הצחנה של מי הביוב תבטיח שתבחינו כמעט מיד בבעיה ותפעלו במרץ לטיפול במפגע התברואתי. 

חשוב להדגיש שדיירי הבניין מחויבים לטפל בבעיה. אם לא תמהרו לפתור את התקלה ולשאוב את מי השפכים, הפקח העירוני יגיע אל המקום ואתם עלולים לקבל קנס. זיהוי סתימה בצנרת כסתימה שדורשת ניקוי שורשים בביוב מחייב שימוש בטכנולוגיה החדישה.

כיצד נוכל לדעת מה גורם לסתימה והאם דרוש ניקוי שורשים בביוב?

עבודות ניקוי שורשים בביוב מתבצעות בצורה הטובה ביותר בעזרת ציוד טכנולוגי חדיש. חברת רז ביובית מעניקה לכלל הלקוחות שלה שירות מתקדם שמתבסס על שימוש קבוע ברובוטים ומצלמות טרמיות. הציוד החדיש מוכנס אל הביוב ואנחנו מקבלים תמונה של המתרחש בו.

הרובוט נע בצנרת ומשדר מתוכה תמונות כך שהצוות מסוגל לדעת מה בדיוק גורם לסתימה והיכן היא ממוקמת. ניקוי שורשים בביוב הופך למשימה הרבה יותר פשוטה כאשר יודעים מה בדיוק קורה בצנרת, מהי חומרת הנזק והיכן חדרו השורשים אל הצנרת. הטכנולוגיה החדשה מאפשרת ניקוי שורשים בביוב בטכניקת אל הרס ובמחיר שווה לכל כיס.

מתי כדאי לבצע ניקוי שורשים בביוב באופן קבוע?

אם יש אצלכם בעיה קבועה של חדירת שורשים לצנרת כדאי לבצע ניקוי שורשים בביוב בצורה יזומה. אל תחכו לרגע בו מי ביוב יציפו את חצר הבניין! תהיו חכמים יותר ותמנעו מראש את המפגע התברואתי. מיד כאשר מתעורר חשד לסתימת בצנרת הזמינו בדיקה לצנרת. שיחת טלפון אחת מהירה ויש כבר צוות מקצועי של חברת רז ביובית בדרך אליכם עם ציוד ניקוי שורשים בביוב. הצוות מגיע עם כל  הדרוש לאבחון מדויק של הבעיה וטיפול בה. אפשר וכדאי לבצע ניקוי שורשים בביוב גם בשלב בו עדיין לא נוצרה חסימה מלאה.

מה מושך את השורשים אל הצנרת?

הגורם העיקרי לבעיה הוא שתילת עצים ושיחים בקרבת מערכת הביוב. ישנם מקרים רבים בהם גננים מתכננים את עיצוב הגינה מבלי להתייחס לתוואי של הצנרת. הם שותלים עצים בדיוק באזור בו קיימת צנרת וגורמים לכם כך לצרה צרורה (ניקוי שורשים בביוב אחת לשנה). הוצאת שורשים מהביוב נדרשת באופן קבוע בבתים בהם הצמחייה נשתלה מעל תוואי הצנרת.

סיבה נוספת להזמנת צוות ניקוי שורשים בביוב היא עצם החדירה של השורשים אל תוך הצנרת. גם כאשר מדובר לכאורה בצנרת חדשה וחזקה השורשים העקשנים מצליחים לבסוף לייצור סדק קטן לחדור פנימה. אותו שורש דק וקטן שהצליח לחדור אל הצנרת הופך במהרה לעבה ומשמעותי. ההזנה שהשורשים מקבלים ממי הביוב גורמת להם להתעבות במהרה ובהתאם לחסום את הצנרת. דואגים? לחברת רז ביובית יש כמה פתרונות ניקוי שורשים בביוב. יחד נבחר את הפתרון המתאים ביותר ונסלק את השורשים מהצנרת אחת ולתמיד.

אחד השכנים מציע לטפל בבעיה בעצמו – האם זה אפשרי?

ניקוי שורשים בביוב דורש מעורבות של צוות מקצועי. אין מדובר בסתימה פשוטה אותה תוכלו לפתוח בעצמכם. פתיחת סתימת שורשים מחייבת כלים מתאימים וניסיון. חברת רז ביובית מציעה מחיר הוגן בעבור שירות מלא (כולל הגעה מהירה). החברה מפעילה רובוט חיתוך שורשים בביוב להשגת התוצאות הטובות ביותר. הצוות לא עוזב את המקום עד שהצנרת שלכם לא נקייה לחלוטין משורשים וחוזרת לפעילות תקינה. עם רז ביובית תקבלו אחריות בעבור כל ניקוי שורשים בביוב. חברת רז ביובית מציעה גם שירותי ביובית לשאיבת מי הביוב שמציפים את החצר.

איך אפשר למנוע חדירה חוזרת של שורשים לצנרת?

טיפול משולב שכולל גם חיתוך שורשים וגם שטיפת קווי ביוב הוא הפתרון הנכון ביותר. חברת רז ביובית ידועה במתן טיפול אפקטיבי שמונע מהשורשים לחדור שוב אל הצנרת. במהלך העבודה הצוות המקצועי יסביר לכם איך למנוע שורשים בביוב אצלכם בחצר ומה כלול במחיר. ייתכן ותתבקשו להזיז את הצמחייה או את הצנרת בכדי לפתור את הבעיה אחת ולתמיד. הזמנת שירות ניקוי שורשים בביוב דרך חברת רז ביובית מבטיחה לכם את התוצאות הטובות ביותר. החברה ידועה בציוד טכנולוגי חדיש, מצלמות טרמיות, רובוטים חדישים, מחירים הוגנים, הגעה מהירה ושירות אדיב

מתי כדאי להשתמש בחומר קוטל שורשים?

כל עוד לא ננקוט בצעדים הדרושים להרחקת השורשים מהצנרת נזדקק באופן קבוע לרובוט חיתוך שורשים בביוב. ניקוי שורשים בביוב עם חברת רז ביובית משיג את התוצאות הטובות ביותר בזכות החשיבה לטווח הארוך. הצוות אינו מסתפק רק בהסרת שורשים בצנרת אלא פועל לאיתור הגורמים לבעיה וביצוע שטיפה לצנרת כולה. ניקוי שורשים בצנרת שאינו מתבסס על הבנת הגורמים לבעיה יעניק לכם פתרון זמני בלבד. השורשים הנוכחיים יישטפו מהצנרת אך אחרים יחליפו אותם במהרה ויהיה עליכם להזמין שוב ניקוי שורשים בביוב.

שילוב בין ניקוי שורשים בביוב לבין חומר קוטל שורשים בביוב (תערובת כימיקלים ששופכים לביוב אחת לשנה) שומר על הצנרת שלכם נקייה ותקינה. החומר מצליח להשמיד את השורשים שכבר נמצאים בתוך הצנרת ומרחיק ממנה שורשים חדשים. כדאי להשתמש בחומר קוטל שורשים על פי המלצה של איש מקצוע. מחיר של חומר קוטל שורשים מסתכם בכמה מאות שקלים. אם יש לכם אפשרות למנוע בהשקעה של כמה מאות שקלים סתימת שורשים מורכבת או עבודת ניקוי שורשים בביוב  – עשו זאת!

כמה עולה להזמין ניקוי שורשים בביוב?

חברות אינסטלציה קובעות לכאורה לאותן עבודות ניקוי שורשים בביוב מחיר שונה. אנחנו הצרכנים נדרשים לדעת לבחור נכון באיש מקצוע שיידע לפתור בעבורנו את הבעיה בצורה היעילה, המהירה, הבטיחותית והזולה ביותר. אל תתפתו אל מחירים זולים מבלי לוודא שעומדת מאחוריהם חברה מקצועית ומנוסה. תנו עדיפות לחברות שנעזרות בטכניקת אל הרס ותצליחו לחסוך לעצמכם את הצורך בתיקונים יקרים. עבודות ניקוי שורשים בביוב שמסתיימות ללא שבירת קירות או אריחי ריצוף חוסכות לכם כסף.

אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר!

צרו קשר עם חברת רז ביובית ותיהנו ממענה מהיר, הגעה בתוך 20 דקות, רמה גבוהה של מקצועיות ושירות אדיב וסבלני. ניקוי שורשים בביוב הוא המקצוע העיקרי של רז ביובית. החברה מבססת את ההצלחות שלה על ניסיון של 20 שנה ומיטב הטכנולוגיה עם דגש על רובוט חיתוך שורשים, טכניקת אל הרס ושירותי ביובית. יש לנו את היכולת לפתור לכם את הבעיה אחת ולתמיד.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב google
שיתוף ב whatsapp

כמובן! בכל יום אנו מבצעים פתיחת סתימות שורשים ברחבי הארץ ולרשותינו מיטב בעלי המקצוע המומחים ביותר בתחום.

המחיר מורכב מכמה גורמים שונים, פירטנו זאת באתר שלנו, היכנסו ותקבלו את כל המידע הדרוש עבורכם. 

אנו נותנים מענה ללקוחותינו מאיזור השפלה ועד איזור השרון. בכל מקרה שבו אתם לא בטוחים אם נגיע אליכם, חייגו אלינו ונשמח לענות.

כדאי להשתמש בחומר קוטל שורשים על פי המלצה של איש מקצוע, שימוש לא נכון עלול לגרום לנזק בצנרת הביוב.

בהחלט! אנו זמינים עבורכם 24 שעות ביממה חוץ משבתות וחגים. לקבלת הצעת מחיר היכנסו לאתר.

ישנם גורמים רבים לכך, החל בשתילת עצים במיקום לא נכון ובסמוך לצנרת וכלה בתחזוקה לקוייה של מערכת האינסטלציה.

שירותים נוספים שלנו

צור קשר

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

שירותים נוספים

איזורי שירות נוספים

Call Now Button050-6833701
top