רז ביובית

ניקוי מרזבים

תוכן עניינים

✔️ ניקוי מרזבים ושטיפת כל סוגי המרזבים!

✅ מומחים בשטיפת מרזבים לפני החורף.

✔️ לכל סוגי המגזרים- פרטי / עיסקי.

✅ ייעוץ טלפוני ללא עלות.

✔️ מחירים הוגנים ומתן שירות בזמן.

✅ להצעת מחיר לניקוי מרזבים חייגו:

התקשרו עכשיו: 050-6833701 ☎️

ניקוי מרזבים – כל מה שאתם צריכים לדעת בשביל לבחור נכון

אם הצטבר לכלוך אצלכם במרזב או בגג המבנה – ככל הנראה תצטרכו להיעזר בשירותי ניקוי מרזבים ואם כבר, אז לנו יש את היכולת לבצע ניקוי מהיר ויסודי. ניסיון של 20 שנה בתחום מבטיח פתרונות חכמים למצבים בהם הגישה אל המרזב מוגבלת. אנו מתחייבים לבצע כל עבודת שטיפת מרזבים על הצד הטוב ביותר.

הלקוחות של רז ביובית נהנים מעבודה מקצועית, שירות אדיב, יחס אישי, ציוד חדיש ומחירים משתלמים. מרזב סתום הוא מקור לבעיות ונזקים למבנה – אל תדחו למחר את מה שאפשר וצריך לעשות היום. הזמינו עוד היום שטיפת מרזבים ותחסכו לעצמכם זמן, כסף ודאגות מיותרות.

מה זה מרזב?

השכן הזמין ניקוי מרזבים בזול, המליץ גם לכם לעשות זאת ואתם בכלל לא בטוחים מה זה מרזב ומדוע צריך לנקות אותו? לטובת אלו שמזמינים לראשונה שטיפת מרזבים נסביר שהמרזב הוא חלק בלתי נפרד מתשתית הניקוז של הבית. המרזב הוא תעלה שמשמשת להובלת מי גשם מהגג. בהעדר תשתית ניקוז טובה מי גשם עלולים להצטבר בגג המבנה ולגרום כך נזק משמעותי למבנה. 

שני סוגים של מרזבים

מרזב אינטגרלי מותקן בקירות הבניין בעוד מרזב חיצוני הוא יחידה מנותקת מהבניין. מרזב אינטגרלי משתלב במבנה ואינו בולט. שטיפת מרזב פנימי אינטגרלי תהיה לרוב מורכבת יותר וכך גם פתיחת סתימות.

מרזב חיצוני עשוי לרוב יחידת פח חיצונית. זוהי יחידת ניקוז נפרדת שמתקינים לאחר השלמת הבנייה. ניקוי מרזב חיצוני יהיה נוח יותר וזול יותר בהשוואה למרזבים אינטגרליים. גם פתיחת סתימות במרזבים חיצוניים תהיה זולה ומהירה יותר.

איך נוצרות סתימות במרזבים?

ניקוי מרזב מקצועי ויסודי נחוץ בעיקר בגלל בעיית הסתימות. כאשר מצטבר אצלכם במרזב לכלוך, בתוך זמן קצר הוא נערם מעל פתח הניקוז וגורם לסתימה. מי הגשם אינם מתנקזים, מצטברים במרזב וגורמים לנזילות ולנזק בלתי הפיך. פתיחת סתימה במרזב נדרשת בעקבות הצטברות של צואת יונים, חול, אבק, אבנים, פגרים ועלים.

במבנים חדשים שטיפת מרזבים נדרשת גם בגלל הצטברות של בטון וחומרי בנייה במרזב. אם שמתם לב לריח לא נעים שמגיע מהאזור או שאתם חושדים שישנה סתימה, מהרו לבצע ניקוי מרזבים לפני הגשם הראשון.

הנזקים שעלולים להיגרם עקב מרזב סתום?

דוחים שוב ושוב את הטיפול במרזב? ניקוז מרזב בכל סוגי המבנה הכרחי למניעת נזקים. חשוב להבין שהנזק הפוטנציאלי ממרזב סתום עלול להיות חמור מאוד. אתם עלולים למצוא את עצמכם מתמודדים עם הצפה בגג, נזק לרעפים, רטיבות בקירות, הרס של ריהוט עץ, נזק לרכוש בבית ועוד. אל תאפשרו הצטברות של לכלוך או מים במרזב.

לכלוך שנערם יגרום בתוך זמן קצר לסתימה של פתחי הניקוז כך שהמים יצטברו במרזב ויחלחלו בהדרגה אל תוך המבנה. ניקוי מרזבים לקראת החורף חוסך לכם נזקים, ריחות לא נעימים, התמודדות עם עובש ולא מעט כסף.

תהיו אתם חכמים יותר ותקדימו להזמין ניקוי מרזב בסוף הקיץ או בחודשי הסתיו. שטיפת מרזבים כדאי לבצע לפני חג סוכות במהלכו מגיעים לרוב הגשמים הראשונים. אל תקלו ראש בתחזוקת המרזב ותעבירו את החורף ללא תקלות.

איך מבצעים ניקוי מרזבים?

טיפול בסתימות מרזבים נוטה להיות מורכב. פעמים רבות יהיה צורך במאמץ רב וציוד מיוחד. המבנה של המרזב מגביל את הגישה אליו ומחייב עבודה בגובה. אם צורת המרזב כוללת הסתעפויות או שמדובר במבנה ארוך וצר – העבודה נחשבת למסובכת ודרוש ציוד מתאים.

ניקוי מרזב מתבצע בצורה הטובה ביותר בעזרת צוות מקצועי. אל תסכנו את עצמכם בניסיונות לבצע את הניקוי בעצמכם. חוששים מהמחיר? תשמחו לגלות שעבודות ניקוי מרזבים הן לא עסק יקר.

שטיפת מרזבים בשני שלבים

כל עבודת ניקוי מרזב נרצה להתחיל עם הסרת לכלוך, חול, אבנים, שאריות צמחייה ופסולת. רק לאחר ניקוי יסודי של כל הפסולת נתקדם אל שלב השטיפה. עבודה מסודרת ונכונה הכרחית. אם תמהרו להתחיל בשטיפה מבלי לנקות תחילה את השטח כולו אתם עלולים לגרום לסתימה.

טיפול במרזבים הוא חלק בלתי נפרד מהתחזוקה של המבנה. שירותי ניקוי מרזבים נדרשים בבתים פרטיים, בנייני מגורים, אתרי נופש, בתי עסק וכל מבנה אחר.

כיצד שוטפים את המרזב?

כעת לאחר שהשלמנו את השלב הראשון בדרך אל מרזב נקי – נעבור אל השלב השני ונבצע שטיפת מרזב. השטיפה היסודית ביותר מתבצעת בעזרת משאית ביובית שמסוגל להפעיל לחץ מים אדיר. אותה ביובית שמשמשת לפתיחת סתימות צנרת מורכבות ושאיבת הצפות מבצעת באופן קבוע גם עבודות ניקוי מרזבים.

כחברה שעוסקת בתחום מזה 20 שנה אנחנו יודעים לומר לכם שרק עם ביובית לשטיפת מרזבים העבודה מתבצעת כמו שצריך. ניקוי בלחץ מים של ביובית הוא הדרך היחידה בה תדאו בוודאות שלא נותרה פסולת במרזב.

יתרונות של שטיפת מרזבים מקצועית

אם אתם זקוקים לשירות ניקוי מרזב ומתלבטים בין חברה מקצועית לבין הצעת מחיר זולה של הגנן – דעו שרק חברה מקצועית עם ציוד מתאים תוכל לבצע ניקוי מרזב יסודי.

אנחנו מספקים אחריות מלאה לכל עבודה ומקפידים להתנהל תוך שקיפות מוחלטת מול הלקוח. המענה מהיר עם אופציה של הגעה מהירה בתוך 20 דקות במקרים דחופים. שימוש בטכנולוגיה מתקדמת כולל אפשרות של צילום מרזבים מבטיח שיהיה לכם חורף נטול נזילות מהמרזב.

עבודות ניקוי מרזבים הן עסק למקצוענים. השאירו את העבודה לצוות המובחר של רז ביובית ותחסכו לעצמכם נזקים וסכנות מיותרות. השירות ניתן בכל סוגי המבנים עם התמחות בניקוי מרזבים מורכבים לגישה ומחירים נוחים בעבור שטיפת מרזב בבתים משותפים.

שטיפת מרזבים לקראת החורף

טיפול במרזבים הוא חלק בלתי נפרד מהכנת המבנה לקראת החורף. אם אתם יודעים שקיימת אצלכם בכל שנה בעיה חוזרת של סתימה במרזבים או הצפה בצנרת הביוב בעקבות מי הגשם – תחסכו לעצמכם את עגמת הנפש. הטיפול בבעיה יהיה הרבה יותר פשוט וזול כאשר הוא מתבצע מראש.

שטיפת מרזבים יזומה עם ביובית תבטיח את התקינות של המערכות. אתם תפתחו את החורף עם מרזב נקי ומי הגשמים יתנקזו ללא קושי.

איך פותרים בעיה של סתימות חוזרות במרזב?

אם לכלוך רב מצטבר אצלכם במרזב באופן קבוע – כדאי להתייעץ עם איש מקצוע. אנו מקפידים לבחון היטב כל מרזב ולאתר את הגורם לבעיה. על מנת לצמצם את כמות הלכלוך שמצטברת אצלכם במרזב עליכם לאתר תחילה את הגורם העיקרי לבעיה. ייתכן ותגלו עלים שנושרים מעץ שממוקם מעל המרזב, קנים של יונים או שכן שמשליך באופן קבוע פסולת אל הגג.

כמה עולה להזמין שטיפת מרזבים?

מחיר של ניקוי מרזבים נקבע בהתאם למורכבות של העבודה. ישנם מקרים בהם שטיפת מרזב פשוטה ומהירה תספיק והמחיר יהיה זול. במקרים אחרים בהם מדובר במרזב גבוה עם שיפועים והסתעפויות המחיר צפוי לעלות. עבודה בגובה והגעה מהירה מעכשיו לעכשיו כרוכות גם כן בתוספת למחיר.

מתלבטים מה לעשות בגלל תקציב מוגבל? ניקוי מרזבים עשוי לחסוך לכם תיקוני מבנה יקרים בעתיד. חברת רז ביובית ידועה במחירים שווים לכל כיס כך שאתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו דרכנו מחיר טוב.

הצטברו מים במרזב – מה עושים בעניין?

ניקוז לא תקין יגרום למצב בו מי גשם נאגרים על הגג. אם יש אצלכם בעיה של מים שנאגרים על הגג עליכם לטפל בה בהקדם. מים נוטים לחלחל אל נקודה נמוכה ובעקשנות לחדור אל הקירות ולגרום לנזקי רטיבות. גם אם אתם יודעים שבוצעה אצלכם עבודה איטום מצוינת, אל תאפשרו הצטברות של מים על הגג או במרזב.

ניקוז מרזב תקין הוא כזה שמעודד זרימה ישירה של מי הגשם מטה. אם עברתם ליד פתח הניקוז ביום גשום ושמתם לב שאין זרימת מים – סביר להניח שקיימת סתימה ויש לבצע בהקדם פתיחת מרזב מקצועית.

איך מנקים מרזבים בבית משותף?

ניקוי מרזבים בבית משותף דורש עבודה בגובה כך שיהיה עליכם להזמין צוות מקצועי. ממש כמו שלא תטפלו בעצמכם בסתימת ביוב מורכבת של הבניין, גם כאן הפתרון הטוב ביותר הוא ניקוי מרזבים מקצועי. חברת רז ביובית מבצעת עבודות ניקוי מרזבים עם ביובית.

שטיפה חובבנית של המרזב לא משיגה תוצאות טובות של ביובית. ניקוי מרזב עלול להיות מסוכן למדי ובהתאם עליכם להקפיד על נהלי הבטיחות.

מה אסור לעשות כשמנקים מרזבים?

חל איסור על עלייה אל הגג בשעת גשם או סערה. ניסיונות לפתוח סתימות במרזבים במזג האוויר סוער עלולים להסתיים באסון. כל עלייה לגג תתבצע רק עם אמצעי מיגון ועיגון. אנו מקפידים להשתמש באופן קבוע בקסדות – עשו זאת גם אתם.

חשוב לזכור שיש על הגג לא מעט מכשולים מסוכנים כמו כבלי תקשורת, קולטי שמש ישנים, ברזלים ועוד. אנו מזמינים אתכם לייצור עמנו קשר לטובת התייעצות והזמנת ניקוי מרזבים במחיר שווה לכל כיס. לנו יש את היכולת לנקות את המרזב שלכם בצורה יסודית ובטיחותית.

איך מונעים את הצטברות הלכלוך במרזב?

הפתרון הטוב ביותר לבעיה הוא מניעה. כדאי לעקוב אחר הצטברות של פסולת על גג המבנה ולדעת היכן ממוקמים פתחי הניקוז. בעונת הסתיו לקראת בו הגשמים חשוב לבצע ניקוי יסודי של פתחי הניקוז ולוודא שמתאפשרת זרימת מים תקינה.

אם שמתם לב שהגג מכוסה בפסולת (עלים, לשלשת יונים, קנים ישנים של ציפורים, צואת מכרסמים וכדומה), כדאי להקדים תרופה למכה ולהזמין מראש שטיפת מרזב.

היכן נמצאת הסתימה?

על מנת לבצע ניקוי מרזב יסודי עליו לאתר תחילה את הגורם לבעיה. אם יש אצלכם סתימה הפתרון הבעיה מתחיל באיתור של הנקודה הבעייתית. ציוד צילום מרזבים מאפשר לנו לראות מה קורה בתוך המרזב שלכם ולבחור בהתאם בפתרון הטוב ביותר.

סתימת שממוקמות בפתח המרזב או בסמוך לו קל יהיה לפתוח ולהשלים עם שטיפת מרזב מלאה. אם מדובר בסתימה מורכבת שממוקמת באמצע הצינור הטיפול בבעיה מורכב יותר ויש צורך ברכב ביובית או במוט מתברג ארוך במיוחד. אם יש אצלכם במבנה מרזב עם הסתעפויות השימוש במוט המתברג אינו מתאפשר.

מתי כדאי להתקשר אלינו?

  • סתימה בצינור המרזב
  • הצטברות של לכלוך במרזב או על הגג
  • ניקוי מרזבים לאחר עבודת בנייה (שאריות של חומרי בנייה)
  • שטיפת מרזב יזומה לקראת החורף
  • הצטברות של מי גשם (שירות ניקוי מרזבים מחיר כולל שאיבת הצפה)
  • סתימות חוזרות במרזב
  • התייעצות בנושאי אינסטלציה
  • הזמנת ניקוי מרזבים דחוף
 

כל מקרה בו מים אינם מתנקזים בצורה תקינה דורש טיפול. אם יש אצלכם סתימה בתוך צינור המרזב – לנו יש את הפתרון. גם אם היו אצלכם כבר אנשי מקצוע אחרים שלא מצאו גישה נוחה אל המרזב או פתרון לבעיה – אנחנו נבצע שטיפת מרזב יסודית עם ביובית ונפתור את הבעיה. 

צרו קשר עוד היום ותגלו צוות מקצועי, סבלני, אדיב ויסודי. דרכנו תקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד לכל סוגי עבודות האינסטלציה, שטיפת מרזבים ושאיבת מים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

בוודאי, חלק מהשירות שלנו הוא לבצע ניקוי מרזבים במידה ואתם מעוניינים בהצעת מחיר, היכנסו למאמר וקראו קודם האם אתם צריכים בכלל.

עלות ניקוי המרזב נקבעת על פי הפרמטרים השונים שפירטנו במאמר, היכנסו וקראו בעצמכם.

הטיפול בסתימות מרזבים עשוי להיות פעמים רבות מורכב וקשה. ייתכן וצריך ציוד מיוחד וייתכן שמספיק ביובית לפתיחת הסתימה. פרטים נוספים תוכלו לראות באתר

בהחלט! השלב השני בתהליך הניקוי הוא בעצם שטיפת המרזב באופן יסודי בעזרת לחץ מים גבוה שלא משאיר שום אפשרות ללכלוך בתעלת המרזב.

הטיפול במרזב צריך להתבצע לקראת עונת החורף הגשומה על מנת לא להיות מופתעים ולראות תוך רגע הצפה בעקבות מי הגשם הרבים.

לכן כדאי לבצע ניקוי יזום מראש על מנת להבטיח את תקינות המערכת.

ראשית נאמר שהדבר אפשרי, אך אנו לא ממליצים על כך. לרוב מרזבים נמצאים בנקודות גובה מוסכנות שמצריכות ציוד מתאים עם אמצעי מיגון ועיגון. 

תוכלו להיעזר בשירותינו על מנת לבצע את התהליך בצורה המקצועית והבטוחה ביותר.

שירותים נוספים שלנו

צור קשר

מחפשים שירות של ניקוי מרזבים? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

שירותים נוספים