רז ביובית

שאיבת הצפות

✔️ שאיבת הצפות 24 שעות!

✅ מומחים בשטיפת מרזבים לפני החורף.

✔️ לכל סוגי המגזרים- פרטי / עיסקי.

✅ ייעוץ טלפוני ללא עלות.

✔️ מחירים הוגנים ומתן שירות בזמן.

✅ להצעת מחיר לשאיבת הצפות חייגו:

התקשרו עכשיו: 050-6833701 ☎️

שאיבת הצפות – זמינות 24 שעות ביממה במחירים הכי טובים

חברת רז ביובית מספקת שירותי אינסטלציה וביובית עם התמחות בשאיבת הצפות. אנו מתחייבים לשירות מקצועי, חדשני, יעיל ומהיר במחירים הכי טובים. חייגו עכשיו וצוות שאיבת הצפות יגיע אליכם בטווח של שעה יחד עם ביובית. גם בעונת השיא בה כולם מחפשים איפה להזמין שאיבת הצפות – אנחנו נגיע אליכם במהרה. 

כל עבודות האינסטלציה מתבצעות תוך מתן אחריות מלאה. השירות ניתן לצנרת בבניינים ישנים, בניינים חדשים, בתים פרטיים, בתי עסק, מוסדות. כל בעיות הצנרת וכל עבודות השאיבה במחירים הכי טובים. לפרטים נוספים והזמנת שאיבת הצפות התקשרו אלינו עכשיו.

איזורי שירות עיקריים של שאיבת הצפות:

שאיבת הצפות במרכז

שאיבת הצפות בשפלה

שאיבת הצפות בשרון

שאיבת הצפות במושבים

מים מציפים את החצר – מה עושים?

הצפות מכל סוג דורשות טיפול מידי. מיד כאשר זיהיתם הצפה בחניון או הצפות ביוב – עליכם למהר להזעיק למקום צוות אינסטלציה עם ביובית. מים שמציפים את החצר מעידים על בעיה בצנרת שדורשת טיפול. המים מתפרצים מהצנרת כאשר מסיבה כלשהי הם אינם מסוגלים עוד לזרום בה בצורה תקינה. 

ביוב עולה בחצר הבית בגלל סתימות. שאיבת הצפות של חניונים במהלך עונת הגשמים נדרשות עקב קושי של הצנרת לקלוט את כל המים. הגורם להצפה של מי גשמים יהיה סתימה בצנרת או בעיית ניקוז.

הפתרון שאנחנו מציעים לכם למים שמציפים את החצר הוא שאיבת הצפות עם ביובית. שיחה טלפון אחת מהירה שלכם וצוות שאיבת הצפות מטעמנו יוצא לדרך אליכם יחד עם ביובית. יש לנו את היכולת לבצע גם שאיבת הצפות מהירה עם ביובית וגם לפתור את התקלה. 

בהתאם לצורך נשטוף את הצנרת עם ביובית (שחרור סתימות מורכבות וסתימות שורשים), נפעיל ציוד צילום קווי ביוב ונתקן את הצנרת מבלי לפגוע בחלקים העדינים של הצנרת. הימנעו משימוש בצנרת עד הגעת הצוות למקום. אל תאפשרו לאיש להתקרב אל האזור והרחיקו סקרנים מהסכנה. דווחו מיד על המפגע המסוכן ותאמו שאיבת הצפות דחופה.

מהו התפקיד של הביובית בשאיבת הצפות?

ביובית לשאיבת הצפות כוללת משאבה חזקה, צינורות, מיכל מים, מיכל אגירת נוזלים. שאיבת הצפות עם משאית ביובית מתבצעת בצורה פשוטה מאוד. המשאית הופכת את המשאבה לניידת כך שניתן להביא אותה בקלות אל המקום בו נדרשת שאיבת הצפות. 

שאיבה של הצפות אפשרית בתוך מספר דקות מהרגע בו הצוות שלנו מגיע למקום. הצוות מציב את הביובית בקרבת המים, מחבר את הצינור ושואב בקלות את כל המים. בתום השאיבה נבצע שטיפה של האזור. כחברה בעלת אישור שפכים יש לנו את היכולת לפנות מי ביוב ופסולת שומנית נוזלית אל אתרים מתאימים (קבלן ביוב מורשה בעל אישור שפכים).

כמה עבודות שאיבת הצפות אנחנו מבצעים בכל יום?

שאיבות הצפה הן פעולה בסיסית שאנחנו מבצעים לפחות אחת ליום. בתחום האינסטלציה החברות המובילות מחזיקות ברכבי ביובית צמודים ומבצעות עבודות שאיבת מים באופן יומיומי. המים הם בחלקם מי ביוב מזוהמים ובחלקם מי גשמים או מים נקיים. 

חשוב להבהיר שכל מצב בו מים מציפים חצר, חניון, בית או כל מבנה אחר דורש טיפול מידי. הנוכחות של המים מחוץ לצנרת גורמת נזק משמעותי לרכוש ומהווה סכנה לתושבי האזור עם דגש על ילדים. שאיבת הצפות עם ביובית פותרת לכם את הבעיה במהרה תוך הרחקת המפגע המסוכן מהאזור.

איך שואבים מים מתוך מקלט?

אנחנו כחברת אינסטלציה מובילה נותנים מענה לכל סוגי בעיות האינסטלציה. אם יש אצלכם סתימה או תקלה בצנרת – חייגו אלינו! במידה ומים מציפים את המקלט שלכם – לנו יש את הפתרון. המיקום הנמוך של המקלט הופך אותו למקום אליו מתנקזים מים. אם המקלט שלכם אינו מתוכנן נכון מבחינת ניקוז – הוא עלול להתמלא במים עם בוא הגשמים. 

שאיבת הצפות ממקלטים נדרשת לאחר ימים גשומים ובמקרים של פיצוצים בצנרת שמזרימים מים אל המקלט. לטובת שאיבת הצפות מתוך מקלט נשתמש בביובית. במקרים בהם אין גישה לאזור עם שירותי ביובית נתכנן שאיבת הצפות עם משאבות מים.

מי אחראי לשאוב מי גשם שמצטברים אצלכם בבניין?

האחריות לתחזוקת הרכוש המשותף של דיירי הבניין חלה עליהם. בעלי הדירות והדיירים אחראים לטפל במפגעי בטיחות ומפגעים תברואיים. העירייה מקבלת על עצמה אחריות על שאיבת הצפות רק כאשר המים נמצאים בשטח ציבורי או במקרים בהם ההצפה נגרמה מכשל בצנרת ששייכת לרשות המקומית. 

כחברת אינסטלציה שמתמחה בשירותי שאיבת הצפות אנחנו נותנים מענה מהיר גם לכם וגם לעירייה. חייגו להזמנת שאיבת הצפות 24 שעות עם מענה מהיר ומקצועי במקרים דחופים.

מים מציפים את הבית – איך מצילים את המצב?

הצפת מים בתוך בית גורמת נזק בלתי הפיך לרכוש. כל רגע בו הרהיטים ומוצרי החשמל עומדים בתוך המים הוא רגע בו הנזק הופך חמור יותר. מיד כאשר זיהיתם את הבעיה עליכם לפעול (במידת האפשר) לסגירת ברז המים הראשי. אם מדובר בהצפה שמקורה מגשמים התרחקו מהאזור והרחיקו ממנו ילדים וחיות מחמד. 

דווחו מיד על הסכנה וחייגו אלינו לתיאום שאיבת הצפות. השאיבה תתבצע במידת האפשר עם ביובית ובמקרים בהם אין גישה לבית עם ביובית נבצע את השאיבה עם משאבות. אתם תופתעו כמה בקלות אפשר לפתור את הבעיה. שירותי שאיבת הצפות בהגעה תוך 20 דקות כי כל רגע חשוב.

מה חשוב להגיד לנו כשמזמינים שאיבת הצפות?

על מנת לאפשר לנו להגיע אליכם במהרה עם הציוד הדרוש, נרצה לקבל מידע מדויק ככל האפשר אודות המקרה. כך למשל, שאיבת הצפות מחניונים נמוכים דורשת ביובית נמוכה – הקפידו לציין שהחניון שלכם נמוך ואנחנו נדע להגיע עם ציוד מתאים. במקרים בהם נחוצה שאיבת הצפות מתוך דירה חשוב לציין זאת בכדי שנצטייד במשאבות. הערכות נכונה לקראת שאיבות ביוב דורשת מאתנו לדעת היכן ממוקמים המים ומהן דרכי הגישה אל המקום.

איך מבצעים נכון שאיבת הצפות ביוב?

טיפול נכון בבעיות אינסטלציה עם דגש על שאיבת הצפות דורש פנייה אל חברת אינסטלציה מקצועית. בכדי לפתור את הבעיה אי אפשר להתבסס רק על שאיבת המים אלא לפעול גם לאיתור הגורם לבעיה וטיפול בה. בין אם מדובר בהצפה עקב חורף גשום במיוחד ובין אם מדובר בפיצוץ בצנרת או בקו ביוב שעלה על גדותיו – חייגו אלינו ונגיע במהרה. 

שאיבת הצפות היא המקצוע שלנו ואנחנו מבצעים את כל סוגי השאיבות (עם ביובית וללא ביובית) במחירים אטרקטיביים. הזמינות גבוהה, השירות אדיב ואפשר להתקשר אלינו להזמין שאיבת הצפות 24 שעות ביממה.

מדוע חשוב לשאוב את המים כמה שיותר מהר?

שאיבת הצפה בדירה שמתבצעת במהרה מצמצמת באופן משמעותי את הנזק למבנה ולרכוש. ברוב המקרים הנזק שנגרם מהמים ניכר רק לאחר השאיבה. גם אם נראה לכם כעת שהמים לא גורמים לנזק ואפשר לדחות את הטיפול בבעיה למחר – הזמינו עכשיו שאיבת הצפות. 

הנוכחות של המים גורמת להתפתחות של עובש וטחב. המים שנספגים בהדרגה בקירות של המבנה גורמים לנזקים לטווח הארוך. ככל שהנוכחות של המים ממושכת יותר כך הנזק מחמיר. ייבוש הצפות בבית מבצעים עכשיו ולא דוחים למחר.

שתי שיטות לשאיבת מים שמציפים את המרתף

  1. שאיבת הצפות עם ביובית
  2. שאיבת הצפות עם משאבות
 

שאיבת הצפה במרתף נבצע בהתאם לתנאים בשטח. הפעלה של ביובית לשאיבת המים פשוטה מאוד אך לא בכל מבנה תהיה גישה למרתף עם הצינור של הביובית. בשנים האחרונות שאיבת הצפות הפכה לפעולה פשוטה. אודות לכלים מכניים חדישים וטכניקות שאיבה מתקדמות, ניתן למצוא פתרון יעיל ומדויק בעבור כל מבנה.

שאיבת הצפות ממי גשם מתבצעת בתוך זמן קצר במחירים אטרקטיביים. משאבות חזקות מצליחות לשאוב מאות ליטרים בדקה! עצמת היניקה מבטיחה גם שאיבה של לכלוך ופסולת שהצטברו במתחם. מערכת הסינון המתקדמת שלנו מסלקת את הפסולת המיותרת מהמים ומסייעת כך בשמירה על סביבה נקייה. נדגיש שהתקנות של המשרד לאיכות הסביבה מחייבות את הפרדת הפסולה מהמים ואת פינוי השפכים אל אתרים ייעודיים.

פתרון נכון לכל הצפה

מענה מקצועי ומדויק הוא המפתח להגנה על הרכוש שלכם והשלמת המשימה במהרה תוך מינימום נזק למבנה. שאיבת הצפות בעזרת משאבה או בעזרת ביובית יש לתכנן נכון על פי המאפיינים של המבנה. לכל הצפה יש פתרון נכון ופתרונות טובים פחות. הצפות נגרמות מכמה סיבות. 

אבחון מדויק של הגורם להצפה הכרחי לקביעת הפתרון הנכון ביותר. אנחנו מקפידים להציע למצבי הצפות מים פיתרון מדויק שתואם את התנאים בשטח, הגורמים לבעיה והבקשה של הלקוח.

רשימת גורמים אפשריים להצפות:

    1. בעיות בתשתית הביוב
    2. תשתית ניקוז לקויה
    3. חדירת מי גשמים עקב איטום לא תקין
    4. התיישנות של חומרי ביוב
 

המים במקרים של הצפות מתרכזים בנקודה נמוכה. על כן, אזורים נמוכים כמו מקלטים, מרתפים וחניונים תת קרקעיים נוטים להיות רגישים יותר להצפות. אמצעי השאיבה שלנו מסוגלים לתת מענה לכל סוגי ההצפות. 

דרכנו תוכלו להזמין שאיבת הצפה במקלט מעכשיו לעכשיו. בין אם מדובר בהצפה עקב פיצוץ בצנרת ביוב ובין אם מדובר ביום חורף גשום וסוער, אנחנו נדע לפתור את הבעיה.

שאיבות יזומות למטרת תחזוקה

אנחנו מבצעים באופן קבוע עבודות של שאיבת בורות ספיגה, שאיבת בורות שומן ושאיבות למטרת תחזוקה. כך למשל, ניתן לתאם שאיבת הצפות למטרת תיקון של משאבה טבולה. שטיפות וניקוי קווי ניקוז נבצע גם כן לעתים תוך שימוש במשאבות. ברשותנו מגוון מכונות שאיבה ואנו מקפידים לשלוח אל כל מקרה את הציוד החדיש והמתאים ביותר.

כמה עולה שאיבת הצפות?

אנחנו קובעים לכל עבודת שאיבת הצפות מחיר שמשקף את מורכבות העבודה. המחירים שלנו ידועים כאטרקטיביים כך שכדאי לכם להתקשר אלינו. אם חשבתם עד היום ששאיבת הצפות היא עסק יקר – חברת רז ביובית תוכיח לכם שאפשר לטפל במהרה בהצפות בחניונים, מגרשים, דירות ומרתפים מבלי להיקלע להוצאה כספית גבוהה.

הטיפול הכי נכון לכל סוגי ההצפות

הפתרון הטוב ביותר לבעיה שלכם אינו בהכרח המחיר הזול ביותר. הקפידו לבחור נכון בחברת אינסטלציה מקצועית שנותנת אחריות לכל עבודה, מגיעה לשטח במהרה ומחזיקה בציוד שאיבה איכותי. דרכנו תוכלו לקבל פתרון מלא שכולל גם שאיבת הצפות וגם מענה מקצועי לכל סוגי בעיות האינסטלציה. אנחנו גם שואבים את המים וגם דואגים שלא תהיינה הצפות חוזרות. אל תתפשרו על פחות מבעל מקצוע מוסמך.

הקפידו לוודא שאתם בוחרים באיש מקצוע שמחזיק בכל התעודות והאישורים הדרושים. אנחנו כחברה מובילה בתחום מחזיקים באישור שפכים ומקפידים לסנן את השפכים ולהעביר אותם אל אתרי השלכת פסולת ייעודיים. 

חייגו אלינו ותקבלו שירות מחברה מתקדמת שמסוגלת להתמודד עם כל סוגי ההצפות תוך מתן מענה מהיר. אנחנו תמיד מגיעים לשטח ראשונים עם ביובית, צוות עובדים, ציוד צילום ומיטב הטכנולוגיה. מקצוענות, יושרה, עוצמה, מסירות, מיקוד, אחריות אישית והקשבה זה רז ביובית.

בהחלט, חלק מהשירות שלנו הוא לבצע שאיבת הצפות במידה ואתם מעוניינים בהצעת מחיר, היכנסו למאמר וקראו קודם האם אתם צריכים בכלל.

עלות שאיבת הצפות נקבעת על פי הפרמטרים השונים שפירטנו במאמר, היכנסו וקראו בעצמכם.

לרשותינו ביובית לשאיבת הצפות שיודעת לשאוב את כל סוגי ההצפות גם במקרים שמדובר על חניונים מה שמצריך ביובית נמוכה, כנסו עכשיו ותראו בדיוק על מה אנחנו מדברים

בהחלט! לרשותינו ביובית נמוכה המתאימה בדיוק עבור חניונים תת קרקעיים בעלי תקרה נמוכה.

כמובן במקרי חירום, אבל גם חשוב מאוד לשמור על תחזוקה נכונה או במקרים שרוצים לבצע תיקון של משאבה טבולה וכדומה.

בוודאי! אנו מבינים את המצוקה במקרה של הצפה בבית או בעסק ולכן אנו מעמידים לרשותכם צוותים שיתנו מענה לבעיית הצפה בעזרת ביובית.

מה היה לנו עד עכשיו?

שירותים נוספים שלנו

צור קשר

חיפשתם שירות שאיבת הצפות? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

שירותים נוספים

איזורי שירות נוספים