רז ביובית

שאיבת הצפות בראשון לציון

✔️ שירותי שאיבת הצפות בראשון לציון 24 שעות!

✅ מומחים בשאיבת מי גשמים.

✔️ לכל סוגי המגזרים- פרטי / עיסקי.

✅ ייעוץ טלפוני ללא עלות.

✔️ מחירים הוגנים ומתן שירות בזמן.

✅ להצעת מחיר לשאיבת הצפות בראשון לציון חייגו:

התקשרו עכשיו: 050-6833701 ☎️

שאיבת הצפות בראשון לציון – פתרון מהיר ונקי במחיר מפתיע

הצפה היא הרבה יותר מצרה צרורה, הצפה של מים היא סכנה מידית לציבור ולרכוש. עלינו לטפל במפגע מיד תוך הזמנת צוות שאיבת הצפות בראשון לציון. עד לרגע בו המים נשאבים באופן מלאה  והבעיה נפתרת, אין לאפשר לעוברים ושבים להתקרב אל האזור. 

חברת רז ביובית מספקת לתושבי האזור שירותי שאיבת הצפה בראשון לציון בהגעה מידית. אנו מבינים היטב את חומרת הבעיה ומגיעים עם משאית ביובית לביצוע שאיבה מהירה בתוך 20 דקות. המחירים אטרקטיביים, הצוות מקצועי, הציוד חדיש ויש לנו אישור שפכים. חייגו עכשיו ותיהנו משירות ברמה אחת מעל כולם.

אלו הצפות צריך לשאוב?

כל הצטברות של מים במקום שאינו מיועד לכך מהווה סכנה ויש לטפל בה מיד. מים עומדים עלולים להפוך למפגע בטיחותי בעבור ילדים ובעלי חיים, להפוך לבית גידול פורה ליתושים ולגרום נזק בלתי הפיך לרכוש. הטיפול בהצפות מתבצע על ידי חברות אינסטלציה כאשר הבעיה מטופלת באמצעות שאיבה או ניקוז. מקרים נפוצים בהם אנו מבצעים שאיבת הצפות בראשון לציון באופן יומיומי הם:

 1. שאיבת הצפות מחניונים
 2. שאיבת הצפה במקלט (תוצאה של מי גשמים או בצפת ביוב)
 3. שאיבת מי גשמים
 4. שאיבת הצפות בראשון לציון לטובת תיקון משאבה טבולה
 5. שאיבת הצפות מי ביוב
 6. שאיבות מים בתעשייה
 

שירותי שאיבת הצפה בראשון לציון במחירים אטרקטיביים ניתנים ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים. השאיבה מתבצעת בעזרת משאבות מים או שירותי ביובית בהתאם לתנאים בשטח. יש להקפיד לטפל נכון בכל הצפה של מים. על מנת למנוע מצב של הצפה חוזרת חשוב לאתר את הגורם לבעיה ולטפל בו. הזמנת שאיבת הצפות בראשון לציון והסביבה זמינה בכל שעות היממה.

 

מה הגורמים להצפות?

במצב תקין מי הביוב זורמים אל הצנרת או בתוכה ומי הגשמים מתנקזים אל פתחי הניקוז. הצפות נגרמות כאשר אחת המערכות שאמורות לפנות את המים מסביבת המגורים שלנו אינה פועלת כראוי או אינה מצליחה לעמוד בעומס רב. הצפות ביוב הן לרוב תוצר של פיצוץ בצנרת ביוב או סתימה. 

אם יש אצלכם בבית צנרת ישנה – סביר להניח שהצפות ביוב מופיעות מעת לעת בגלל הצטברות של פסולת, חדירת שורשים לצנרת או התפוררות של צינור. המים שמתפרצים החוצה מהצנרת נאגרים בחצר הבית או במיקום נמוך כמו מקלט או חניון.

חשוב להבין שבעיית הצפות אינה נפתרת מעצמה כך שיש לתאם מיד שאיבת הצפות בראשון לציון. כל רגע בו המים מציפים את המבנה או את החצר מסכן את תושבי האזור ואת רכושם. 

שאיבת מים מהירה נחוצה למניעת נזק למבנה, לריהוט, למוצרי חשמל, לתשתיות, לרכבים, לגינה וכן הלאה. אל תבזבזו אפילו רגע אחד ומהרו להזמין שאיבת הצפות בראשון לציון תוך מתן עדיפות לחברות אינסטלציה שמחזיקות ביובית ומתחייבות להגעה מהירה.

 

מה עושים כשיש הצפה?

הצפה בחניון או בכל מקום אחר מהווה סכנה לסובבים ורכוש. מיד כאשר אתם מזהים את הבעיה יש להרחיק מהאזור סקרנים, לדווח על המפגע, להפסיק שימוש בצנרת במידת האפשר ולהתקשר להזמין שאיבת הצפות בראשון לציון.

 

הנחיות תגובה במקרה של הצפה בראשון לציון

 1. סגירה של ברז המים (היזהרו במידה ויש באזור מקור חשמל)
 2. התקשרו והזמינו שאיבת הצפות בראשון לציון
 3. הרחיקו מהאזור רכוש שעלול להינזק
 4. אווררו את המקום במידת האפשר ובהתאם לצורך
 5. דווחו לוועד הבית או בעל הנכס (כדאי לבדוק האם הביטוח שלכם מעסה נזקי הצפה)
 

איך אנשי מקצוע מטפלים בהצפות?

שאיבה של הצפות היא מקצוע לכל דבר. אין מקום לעבודה חובבנית בתחום מורכב כמו אינסטלציה. מיד כאשר מתקבלת קריאה לטיפול בהצפה נרצה לקבל כמה שיותר פרטים בכדי להגיע במהרה למקום עם הציוד הנכון. 

לרוב, שאיבת הצפות בראשון לציון בבתים פרטיים או דירות מתבצעות בעזרת משאית ביובית רגילה. כאשר מדובר בהצפה בחניון או במרתף – נגיע עם ביובית נמוכה. במקרים בהם מדובר בהצפה במיקום בעייתי לגישה – כדאי לעדכן בכך את הצוות בהתאם בכדי לאפשר היערכות.

 

הפעולה הראשונה שהצוות מבצע בשטח

שאיבת הצפות בראשון לציון או בכל אזור אחר בארץ מתחילה בהערכת מצב, מיקום של הצוות והציוד, שאיבה מהירה ויסודית של כל הנוזלים, אבחון הגורם המדויק לבעיה וביצוע התיקונים הדרושים. הצוות המקצועי מקפיד לבצע את העבודה כולה בצורה בטיחותית ואחראית. 

אנו פועלים לצמצום הנזק שנגרם בשטח. שאיבות ביוב, שאיבת הצפות ממי גשם ושאיבות נוספות מתבצעות נכון בעזרת ביובית. כל הנוזלים נאגרים בתוך מיכל המים של הביובית ומפונים מהאזור אל אתר ייעודי.

 

איך פותרים את הבעיה שגרמה להצפה?

הפתרון הראוי לבעיה כולל גם שאיבת הצפות בראשון לציון וגם אבחון נכון שמוביל לתיקונים הדרושים. אנחנו דואגים להשלים כל שאיבת הצפה בראשון לציון עם שטיפה יסודית של האזור לסילוק של הלכלוך שגרם לסתימה. שטיפה בלחץ מים אדיר שמתבצעת עם ביובית להצפות נדרשת במקרים של סתימת פתחי ניקוז, סתימות ביוב רגילות וסתימות שורשים מורכבות.

אבחון נכון של הגורם לבעיה הוא המפתח למניעת הצפה חוזרת. במקרים רבים נזקי המים מקשים על זיהוי של הגורמים לבעיה. מים עומדים עלולים לחלחל את תוך המבנה ולגרום להתפתחות של עובש. ייתכן מצב בו נבצע שאיבת הצפות בראשון לציון בתוספת שטיפה ונמליץ על ביצוע בדיקת אינסטלציה ואיתור נזקי רטיבות בעוד מספר שבועות. כדאי להישאר עם אצבע על הדופק ולשים לב לכל סימן שעשוי להעיד על נזקי רטיבות או נוכחות של מים בתוך המבנה.

 

מחירון שאיבת הצפות בראשון לציון

תושבי העיר ראשון לציון נהנים ממחירים אטרקטיביים בעבור שאיבה של הצפות מכל סוג. כחברה שמחזיקה באופן קבוע ביובית לשאיבת הצפות יש לנו את היכולת להציע את המחירים הכי טובים. שאיבת הצפות בראשון לציון מהווה חלק אינטגרלי מהפעילויות היומיומית שלנו. 

אחד התפקידים העיקריים של הביובית שלנו הוא שאיבת הצפות. בזכות צינור יניקה עצמתי ומיכל גדול, הביובית מצליחה לשאוב וגם לפנות במהרה מהאזור כמויות גדולות של מים או כל פסולת נוזלית אחרת.  

חוששים ממחיר גבוה? שאיבת הצפה בראשון לציון היא לא עסק יקר! בכל רגע בו אתם מאפשרים למים להציף את המבנה, הנזק הופך חמור הרבה יותר. ייבוש הצפות בבית שמתבצע מיד מצמצם באופן משמעותי את הנזק לרכוש ואף מונע אותו. 

הזמנת שירותי פתיחת סתימות, טיפול בסתימת שורשים, פתיחת מרזבים או צילום קווי ביוב תיתנן ללקוחות שמזמינים שאיבת הצפות בראשון לציון במחיר מוזל. זמינות גבוהה עם אפשרות של שאיבת הצפות 24 שעות בהגעה מהירה.

 

תיאור של שאיבת הצפות בראשון לציון עם ביובית

שימוש בביובית לטובת שאיבת הצפות בראשון לציון נדרש במקרים בהם ביוב עולה בחצר, מים מציפים את החניון או את המרתף ומקלט מתמלא במי גשם. ביובית היא למעשה משאית שנושאת עליה משאבה רבת עצמה, מכלים ריקים ומכלי מים. 

שאיבת הצפות בראשון לציון באמצעות ביובית מותנית באפשרות להגיע אל האזור המוצף עם הצינור של הביובית. כך למשל, שאיבת הצפה במרתף או שאיבת הצפה בדירה אינן מחייבות כניסה בלתי אפשרית של הביובית אל המבנה. הצוות ממקם את הצינור של הביובית בתוך הדירה או המרתף ושואב כך את כל המים במהרה.

 

לאן הביובית מפנה את המים המלוכלכים?

עבודה עם חברת אינסטלציה אמינה מבטיחה טיפול ראוי וחוקי במי השפכים. הפסולת הנוזלית שנשאבה מאוחסנת בתוך מכל גדול שממוקם הביובית. 

ריקון של המכל מתבצע רק באתרים ייעודיים לטיפול במי שפכים. המים שהביובית שאבה אצלכם עתידים לעבור תהליכים של טיהור ומחזור לטובת שימוש נוסף. בהתאם להרכב של המים הם מועברים לאחר טיהור לשימוש חקלאי או תעשייתי.

 

שאיבת הצפה בראשון לציון ללא ביובית

קיימים מקרים בהם לא ניתן לבצע שאיבה עם ביובית ויש צורך בפתרון אחר. כחברה מנוסה בתחום האינסטלציה יש לנו פתרון לכל הצפה. במקום ביובית רגילה נביא למקום ביובית נמוכה  שמצליחה להיכנס אל חניונים תת קרקעיים או במידת הצורך משאבה מיוחדת רבת עצמה. 

עם ניסיון רב, ציוד חדיש, חשיבה יצירתית, נחישות ומסירות אפשר תמיד למצוא למקרים של הצפות מים פיתרון מתאים. בשנים האחרונות שאיבות הצפות בראשון לציון ובארץ כולה הפכו לפשוטות יותר בזכות הציוד החדיש וטכניקות העבודה המודרניות.

 

מהו הפתרון הטוב ביותר להצפה?

רגע לפני שאתם ממהרים להזמין בעל מקצוע חסר ניסיון שמציע שאיבת הצפות מחיר זול – כדאי לעצור ולזכור שמדובר בבעיית אינסטלציה מורכבת. הפערים בין עבודה חובבנית לבין עבודה מקצועית באים לידי ביטוי בתוצאות. 

הפתרון הנכון להצפה יהיה שאיבת הצפות בראשון לציון שמתבצעת בצורה אפקטיבית, בטיחותית, מהירה וידידותית לסביבה. כדאי לתת עדיפות לחברות אינסטלציה שמבצעות גם שטיפות וניקוי קווי ניקוז לאחר השאיבה. אל תוותרו על אבחון מדויק של הגורם להצפה וטיפול בבעיה.

 

איך מונעים הצפה חוזרת של מי גשמים?

מעת לעת מגיעים ימים סוערים שכוללים כמות גדולה של גשם. אם לא הספקתם לנקות את פתחי הניקוז ואת המרזבים אתם עלולים למצוא את עצמכם מתמודדים עם הצפה בחצר, בחניון, במקלט או על הגג. ההתמודדות עם כמות גדולה של מי גשם מורכבת גם בעבור צנרת הביוב. 

אם יש אצלכם צנרת ישנה כדאי לבצע שטיפה יזומה לפני תחילת עונת הגשמים. על מנת למנוע הצפה חוזרת עליכם לדאוג לניקוז אפקטיבי של המים ולמנוע מצב בו המים נאגרים וזורמים אל מקומות נטולי פתחי ניקוז.

 

שאיבת הצפות בראשון לציון בשיטה ידידותית לסביבה

המשאבות החדישות מסוגלות להפעיל עצמת שאיבה חזקה ולשאוב כך גם פסולת וגם מים. בכדי לשמור על סביבה ירוקה מופעלת מערכת סינון שמפרידה בין הפסולת לבין המים ומעבירה כך את השפכים למרכבי טיהור ומחזור. פינוי של המים והפסולת אל מקומות מוסדרים הכרחי לשמירה על סביבה ירוקה והגנה על בריאות הציבור.

 

הצפה באמצע הלילה – מה עושים?

בתחום האינסטלציה שירותי חירום ניתנים 24 שעות ביממה. שאיבות הצפה בראשון לציון מתבצעות על פי צורך גם באמצע הלילה. אם אתם זקוקים לשאיבת הצפה בשעה לא שגרתית תשמחו לגלות שקיימת אופציה של שאיבה שקטה במיוחד. חייגו עכשיו לתיאום שאיבת הצפות בראשון לציון ללא רעשים וללא לכלוך. בתום השאיבה מתבצעת שטיפה יסודית של האזור כך שאתם מתעוררים לסביבה נקייה לאחר שנת לילה שלווה.

 

רז ביובית – החברה לשאיבת הצפות ומי גשמים בראשון לציון

חברת רז ביובית היא אחת החברות המובילות בתחום האינסטלציה. צוות העובדים נבחר בקפידה מתוך מטרה להעניק ללקוחות את השירות המקצועי, המסור והאדיב ביותר. אנחנו רואים בכל הצפה מקרה דחוף שדורש טיפול מידי. הצפות נגרמות ממגוון סיבות ואנחנו יודעים לטפל בכולן. 

שירותי שאיבת הצפות בראשון לציון ניתנים בכל השכונות, בכל סוגי המבנים וגם במתחמי העסקים. אם יש אצלכם חניון תת קרקעי מוצף או הצפת ביוב קטנה בחצר הבית – אמצעי השאיבה שלנו יפתרו את הבעיה. יש לכם שאלות נוספות על שאיבת הצפה בראשון לציון והסביבה? חייגו עכשיו ותקבלו מענה סבלני ומקצועי.

בהחלט, חלק מהשירות שלנו הוא לבצע שאיבת הצפות במידה ואתם מעוניינים בהצעת מחיר, היכנסו למאמר וקראו קודם האם אתם צריכים בכלל.

עלות שאיבת הצפות נקבעת על פי הפרמטרים השונים שפירטנו במאמר, היכנסו וקראו בעצמכם.

לרשותינו ביובית לשאיבת הצפות שיודעת לשאוב את כל סוגי ההצפות גם במקרים שמדובר על חניונים מה שמצריך ביובית נמוכה, כנסו עכשיו ותראו בדיוק על מה אנחנו מדברים

בהחלט! לרשותינו ביובית נמוכה המתאימה בדיוק עבור חניונים תת קרקעיים בעלי תקרה נמוכה.

כמובן במקרי חירום, אבל גם חשוב מאוד לשמור על תחזוקה נכונה או במקרים שרוצים לבצע תיקון של משאבה טבולה וכדומה.

בוודאי! אנו מבינים את המצוקה במקרה של הצפה בבית או בעסק ולכן אנו מעמידים לרשותכם צוותים שיתנו מענה לבעיית הצפה בעזרת ביובית.

מה היה לנו עד עכשיו?

שירותים נוספים שלנו

מחפשים שירותי ביובית? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר