רז ביובית

שאיבות מים

✔️ שאיבות מים מכל מקום ובזמינות גבוהה!

✅ שאיבה ממרתפים, בתים, בריכות, מרזבים, מקלטים ועוד.

✔️ לכל סוגי המגזרים- פרטי / עיסקי.

✅ ייעוץ טלפוני ללא עלות.

✔️ מחירים הוגנים ומתן שירות בזמן.

✅ להצעת מחיר לשירותי שאיבות מים:

התקשרו עכשיו: 050-6833701 ☎️

שאיבות מים – שירותי ביובית במחירים הכי טובים

ציוד שאיבות מים נדרש במקרים של בעיות אינסטלציה מורכבות, הצפות ותחזוקה שוטפת של בורות ספיגה ושפכים. כיום חברת האינסטלציה המובילות מבצעות עבודות שאיבות במים בקלי קלות עם רכבי ביובית שנושאים עליהם מכל מים לשטיפה, מכל לאגירת שפכים ומשאבה רבת עוצמה שמסוגלת לשאוב מים וגם להזרים אותם בלחץ אדיר.

חברת רז ביובית היא אחת החברות המובילות בתחום האינסטלציה בארץ. החברה מבצעת שאיבות מים מכל הסוגים עם ביובית חדישה במחירים אטרקטיביים. חייגו עכשיו ותיהנו ממענה מקצועי, סבלני, נחמד ומאוד מהיר.

מתי צריך לבצע שאיבות מים?

שאיבת מים נועדה לפתור בעיות אינסטלציה מורכבות. טיפול בסתימה קלה באסלה או בכיור בבית אינו דורש שאיבת הצפות או ביובית, אך כאשר סתימה שאינה מטופלת נכון נודדת אל הצנרת הראשית של הבניין וגורמת שם לצרות, ביוב עולה בחצר והצנרת כולה מושבתת.

שאיבות מים נדרשות במקרים בהם ביוב עולה בחצר, שפכים מציפים את המקלט, מי גשם נאגרים במרתף או בחניון תת קרקעי. שאיבת מים הצפות מתבצעת על ידי משאית ביובית רגילה או ביובית נמוכה לחניונים. אם יש אצלכם הצפה מהביוב או הצפה בבית מהרו לטפל בבעיה למניעת נזק לרכוש ופציעות.

איך מבצעים שאיבות מים?

על מנת לשאוב מים מתוך מרתף מקלט או חצר נדרש ציוד שאיבה חזק. משאית ביוב שכוללת משאבה עוצמתית ומכל מים גדול היא הפתרון הנכון לטיפול ברוב ההצפות. הפעלת הציוד מתבצעת על ידי צוות מומחה ומתורגל.

ביובית שאיבות מים מתמקמת בקרבת המתחם המוצף, הצוות מחבר את הצינור ומפעיל את המשאבה. בתוך זמן קצר כל הנוזלים נשאבים אל המכל של הביובית ומפונים אל אתר השלכת שפכים. כדאי להשלים את המשימה עם שטיפה של האזור. שימו לב, שאיבת הצפות לא תמנע את חזרת הבעיה ללא איתור של הגורם להצפה וטיפול בו.

מתי מבצעים שאיבות מים ממרתף?

שאיבת מים ממרתף מתבצעת לפי דרישה. אם יש אצלכם בעיה ידועה של איטום או ניקוז כדאי למהר לטפל בה לפני בוא החורף. שאיבות מים נועדו לסלק במהרה מים שנאגרו בתוך מרתף, מקלט או חניון. חשוב להדגיש שאפשר וצריך לאבחן את הגורם לבעיה ולפעול נכון לתיקון מלא של הליקויים.

עליכם לגלות כיצד המים חודרים אל המרתף ומה אפשר לעשות בשביל למנוע את ההצפה הבאה. שאיבת מים מתבצעת בגלל הצפות ביוב (תקלה בצנרת), הצפה חיצונית שחדרה פנימה דרך הדלת או החלון, איטום לקוי של המבנה. המיקום הנמוך של המרתף הופך אותו רגיש להצפות.

מדוע חשוב לבצע במהרה שאיבות מים ממרתפים?

שאיבת הצפה בבית הכרחית לצמצום הנזק שנגרם למבנה ולרהיטים. כל רגע בו אתם מחכים הוא רגע בו הנזק הופך חמור יותר. המים חודרים אל הרהיטים, אל הקירות ואל הריצוף. שאיבת מים מהירה עם ביובית תצליח לצמצם בעבורכם את הנזק.

גם אם נראה לכם כעת שהכול אבוד, הגעה מהירה של אינסטלטור ביוב למקום עשויה להציל חלק מהרכוש שלכם. שאיבות מים מהירות ממרתפים הכרחיות גם למניעת חלחול של מים אל האזור שמתחת לאריחים. מים שמחלחלים אל תוך הרצפה והקירות עתידים לגרום להתפתחות של עובש.

מקלט מוצף – מה צריך לעשות?

המיקום הנמוך של המקלט הופך אותו רגיש לאגירת מים. פעמים רבות מקלטים מוצפים במים במהלך עונת הגשמים או בגלל תקלת ביוב. שאיבת מים ממקלט מתבצעת על ידי חברות אינסטלציה עם ביובית.

אין מדובר במשימה שתוכלו לבצע בעצמכם. חשוב להבהיר שהמים אינם מתייבשים ללא שאיבה יסודית. המציאות הביטחונית בה אנו חיים מחייבת תחזוקה שוטפת של מתחם מוגן עם דגש על מקלט. איש אינו יודע מתי נזדקק למקלט כך שעלינו לדאוג לשמור עליו מוכן לשימוש בכל רגע נתון. 

איך מבצעים שאיבות מים מתוך מקלט?

על מנת לבצע שאיבות מים ממקלט נחוצים ציוד שאיבה רב עוצמה וצוות מומחים לביוב. ככל שהמקלט יותר עמוק או גדול כך נדרש ציוד שאיבה חזק יותר. שאיבת מים ממקלטים מתבצעת בצורה הטובה ביותר בעזרת שירותי ביובית.

המשאבה של הביובית חזקה, יש לה מיכל מים גדול וגם צינורות ארוכים. צוות מומחה יידע הציב את הביובית במקום הנכון בכדי לאפשר שאיבת מים מהירה ויסודית. לאחר שאיבות מים נבצע בהתאם לצורך תיקוני צנרת עם אופציה של תיקון צנרת ללא הרס.

מה חשוב לעשות אחרי שאיבות מים במקלט?

אם מדובר במקלט שהוצף במי ביוב נבצע שטיפה של המתחם כולו. עליכם להיכנס אל המקלט ולבחון את הנזק שנגרם. במקרים בהם המים עמדו במקלט במשך מספר ימים צפויים נזקים של רטיבות בקירות וברצפה.

בהתאם לצורך יהיה עליכם להזמין ייבוש תת רצפתי ולחדש את איטום המקלט. שימו לב, עם שירותי ביובית 24 שעות אפשר וכדאי למנוע נזק חמור למבנה. טפלו מיד בכל הצפה ותחסכו לעצמכם תיקונים יקרים.  

איך מונעים הצפות?

תחזוקה נכונה של הצנרת מצמצמת באופן משמעותי את הסיכון להצפות. אם אתם מוצאים את עצמכם מזמינים שאיבת מים מהמקלט או מהחניון אחת לשנה – הגיע הזמן לטפל בבעיה! לאחר ימים סוערים עם הרבה גשם או תיקון בצנרת חשוב לבצע בדיקה מקצועית לאיתור של דליפות חיצוניות.

פעמים רבות, דליפה חיצונית איטית עשויה לגרום נזק חמור למבנה. אם אתם מזהים ריח של עובש או אזור בו הבטון מתנפח ומתפורר – יש להזמין במהרה צילום קווי ביוב לאיתור הנזילה.

איך שאיבת מים מהירה חוסכת לכם כסף?

מי שממהר להזמין שאיבות מים ולטפל בנזקי מים מרוויח. שאיבת מים מהירה מזרזת את שיקום נזקי המים וחוסכת בהוצאות נוספות. אם לא תמהרו לטפל בנזילת הבית נזקי העובש יחמירו ויותר אריחי ריצוף יקרסו. כל שעה של המתנה היא שעה בה הנזק לתשתיות ולצנרת מחמיר. שאיבת מים מהירה שמתבצעת על ידי צוות מומחה וכוללת גם טיפול בצנרת תמנע ביזבוז מים שמתלווה לנזילה.

מה עושים כאשר חניון מוצף במים?

שאיבת מים מחניון היא פעולה שצריך לבצע מיד. האפשרות להזמין ביובית 24/7 קיימת בכדי להרחיק מסביבת המגורים שלכם סכנות ומפגעים תברואתיים חמורים. קבלן ביוב מנוסה ואחראי מבין מיד את הדחיפות של המקרה ויוצא לדרך. שאיבות מים מחניונים מתבצעות בעזרת רכבי ביובית כאשר לרוב יהיה צורך בהכנסת הביובית אל תוך החניון. במקרים בהם ההצפה היא בחניון תת קרקעי עם תקרה נמוכה המשימה תבוצע בעזרת ביובית נמוכה.

מיד כאשר זיהיתם הצטברות של מים בחניון תת קרקעי יש להזמין שירותי ביובית 24 שעות ולהרחיק אנשים מהאזור. אין לאפשר כניסת רכבים אל החניון המוצף. עם הגעת הצוות למקום (הגעה מהירה בתוך 20 דקות) תתבצע בדיקה שתקבע האם ניתן להיכנס אל החניון וכיצד. לפי צורך תתבצע גם שאיבת מים מפיר מעלית שמגיעה לחניון.

אלו נזקים מביא עמו החורף?

עונת החורף בישראל אינה נחשבת לארוכה או קשה בהשוואה לאקלים החורפי של אירופה, סקנדינביה ואזורים נוספים בעולם. למרות זאת, בכל פעם בה אנו מתברכים בעונה גשומה הדבר בא לידי ביטוי בהצפות ובעיות צנרת. צנרת מים שלא בוצעה בה שטיפה טרם תחילת החורף צפויה להציף את החצר בביוב.

מרזבים סתומים צפויים לגרום לאגירת מים על הגג. מבנים בהם מערכת הניקוז אינה מתוכננת נכון עתידים להתמודד עם הצפת מים בחניון ובמקלט. על מנת למנוע מראש את תקלות הביוב כדאי להזמין כבר במהלך הסתיו שטיפה לצנרת ולמרזב.

הזמנת שאיבת מים יזומה מבריכה

בריכות שחייה ביתיות דורשות תחזוקה וטיפול. אם בקאנטרי העירוני קיים צוות תחזוקה שמועסק במשרה מלאה – אצלכם בבית האחריות לתחזוקה של הבריכה חלה עליכם. שאיבת מים מבריכה נדרשת לטובת תיקון של המערכות. לרוב, לא ניתן לתקן תקלה באחת המערכות או בתשתית של הבריכה מבלי לרוקן אותה. ריקון מים מבריכה בנויה גדולה מתבצע על ידי משאית ביובית.

מתי צריך להזמין שאיבות מים ממרזבים?

הצטברות של מים על גג המבנה מהווה סכנה חמורה ויש לטפל בה בהקדם. שאיבת מים ממרזב הכרחית למניעת עומס יתר על התשתיות וגרימת נזק. המים שמצטברים על הגג מחלחלים בהדרגה אל תוך המבנה, גורמים לעובש ומחלישים את התשתיות.

עלות שאיבת מים ממרזב תהיה הרבה יותר זולה בהשוואה למחיר של תיקון נזקי הרטיבות. מיד כאשר אתם שמים לב שלא זורמים מים מהמרזב יש להזמין קבלן ביוב עם עדיפות לחברה שמבצעת באופן קבוע שאיבות מים ויש לה ביובית.

כמה עולה להזמין שאיבת מים?

מחיר שאיבות מים נקבע בהתאם למורכבות של העבודה, בציוד הדרוש ומועד ההזמנה. שאיבת קווי מים במבנה רגיל בו הגישה נוחה ואין דחיפות להגעה מהיום להיות היא לא עסק יקר. הצפת ביוב בבית פרטי שמטופלת באמצע הלילה כרוכה בתשלום נוסף.

הזמנת שאיבות מים מחברה שמחזיקה ביובית צמודה משתלמת יותר. הזמינו יחד עם שאיבת מים גם תיקון צנרת מים ותיהנו ממחירים נוחים. שאיבות מים במחירים אטרקטיביים ניתנות גם ללקוחות קבועים שמזמינים באופן קבוע שאיבת בורות או בריכות.

מה חשוב לדעת לקראת שאיבת ביוב?

שאיבת מים מביוב היא משימה למקצוענים. הקפידו להזמין רק קבלני ביוב מורשים שיש להם אישור שפכים ומקפידים לפנות את השפכים אל אתרי פסולת ייעודיים. ההבדל בין עבודה מקצועית לבין עבודה חובבנית בא לידי ביטוי בתוצאות.

שאיבות מים מתבצעות בצורה הטובה והיעילה ביותר עם ביובית. נבחר לבצע שאיבת מים ללא ביובית רק במקרים מעטים בהם אין אפשרות לגישה לאזור גם עם ביובית קטנה. הכתבה על ביובית יצאת צדיק ששודרה לאחרונה מוכיחה שיש אנשי מקצוע אמינים ומסורים ושכדאי לבחור בהם.

מה אנחנו מציעים?

  1. אנשי מקצוע מהשורה הראשונה
  2. שירות 24 שעות ביממה
  3. הגעה מהירה במקרים דחופים (תוך 20 דקות)
  4. עבודה בשיטת אל הרס
  5. קבלן ביוב מורשה עם איש שפכים
  6. 20 שנות ניסיון
  7. מחירים נוחים

הקדימו תרופה למכה! 

זיהיתם הצפה במקלט או בחניון? הזמינו מיד שאיבת מים מקצועית עם ביובית. בסופו של דבר, פנייה מהירה אל חברת אינסטלציה מנוסה ואמינה עתידה לחסוך לכם הרבה כסף. הקפידו לתחזק נכון את המקלט, החניון, הצנרת והמרזב לטובת השקט הנפשי שלכם. תנו למומחים של רז ביובית לטפל בבעיה ותיהנו מפתרון מקצועי, יעיל, מהיר ונכון.

שאיבות מים דורשות יידע, ניסיון ומקצועיות שאין לכל אינסטלטור מתחיל. חברת רז ביובית ידועה בצוות מומחה שיודע למצוא את הפתרון הנכון לכל בעיה. החברה מחזיקה בציוד החדיש ביותר לטובת שאיבה מהירה, תיקון צנרת בשיטת אל הרס וצילום קווי ביוב עם רובוטים. אין כל סיבה שתתפשרו על פחות מהשירות הטוב ביותר. חייגו עכשיו ותטפלו בצנרת עם חברה מקצועית שמקפידה על שירות אישי. חייגו עכשיו לעבודה מקצועית עם אחריות!

בוודאי, אנו מספקים עבור לקוחותינו שירותי ביובית נמוכה, ביובית לחניונים ועוד. במידה ואתם מעוניינים בהצעת מחיר היכנסו למאמר וקבלו מידע נוסף בנושא והשאירו פניה באתר..

מחיר ביובית לחניונים משתנה ותלוי בכמה גורמים, כמובן שככל שמורכבות הגישה למקום קשה יותר כך העלות תהיה בין היתר גבוהה מאשר במצב רגיל, היכנסו למאמר למידע נוסף בנושא.

מה היה לנו עד עכשיו?