רז ביובית

שאיבות ביוב באזור

✔️ שאיבות ביוב באזור במחיר אטרקטיבי!

✅ מומחים בשאיבת ביוב והצפות באזור.

✔️ לכל סוגי המגזרים- פרטי / עיסקי.

✅ ייעוץ טלפוני ללא עלות.

✔️ מחירים הוגנים ומתן שירות בזמן.

✅ להצעת מחיר לשאיבות ביוב באזור:

התקשרו עכשיו: 050-6833701 ☎️

שאיבות ביוב באזור – איך מבצעים שאיבת ביוב?

עבודות אינסטלציה הן מקצוע לכל דבר. ההבדל בין עבודה מקצועית לבין עבודה חובבנית זולה ניכר בתוצאות. אם אתם זקוקים כעת לשירותי שאיבת ביוב באזור אנו נסביר כאן מתי מבצעים שאיבת ביוב באזור, מי אחראי לבצע את השאיבה, כיצד היא מתבצעת ומה עוד חשוב שתדעו.

חברת רז ביובית מכירה בחשיבות הרבה של מערכת ביוב תקינה לאיכות החיים שלכם. שירותי אינסטלציה ברמה גבוהה עם ביובית צמודה, ציוד חדיש וצוות מומחים ניתנים לתושבי העיר אזור במחירים אטרקטיביים. חייגו עכשיו להזמנת שאיבת ביוב באזור וקבלת תשובות לכל השאלות. במקרים דחופים ההגעה היא בתוך 20 דקות.

 

מתי צריך לבצע שאיבות ביוב באזור?

 

מערכת הביוב משמשת אותנו מסביב לשעון. כל עוד המערכת מבצעת את עבודה בצורה תקינה אנחנו כמעט ולא שמים לב אליה. שאיבת ביוב באזור עולה על הפרק בעיקר במקרים בהם ישנה חסימה שאינה מאפשרת זרימת שפכים תקינה בצנרת ובמצבים של הצפת ביוב.

באזורים בהם אין חיבור של הבתים אל מערכת ביוב ראשית נבצע שאיבת בורות ביוב. השפכים נאגרים בתוך בורות ייעודיים ויש לרוקן את הבור אחת לשבועיים באמצעות שירותי ביובית.

שאיבות ביוב באזור במבנים ללא חיבור לביוב

מערכת הביוב של העיר אזור מגיעה לכל פינה כך שרק במקרים בודדים ונדירים נתבקש לבצע שאיבת בורות ביוב באזור. תופעה של אגירת שפכי ביוב בתוך בורות נפוצה בעיקר באתרי בנייה וביישובים מבודדים.

שאיבת בור ביוב מתבצעת באמצעות ביובית כאשר בעל הבור מחויב למנוע מצב בו תכולת הבור גולשת החוצה ומזהמת את הסביבה. הקמת בורות ביוב עלולה לזהם את מי התהום כך שהמשרד לאיכות הסביבה מאשר הקמת בורות כאלו במעט מאוד מקרים.

 

שאיבות ביוב באזור לניקוי מערכת הביוב

בכל רגע נתון זורמים שפכים בצנרת הביוב. פעמים רבות השפכים כוללים גם פסולת שאינה אורגנית או חומרים שומניים. הצטברות של פסולת לא אורגנית שאינה מתפרקת מעצמה במגע עם מים תגרום באופן הדרגתי לסתימה. אם תשליכו אל מערכת הביוב מגבונים, מוצרי היגיינה, חיתולים, שקיות פלסטיק – הפסולת תצטבר בדפנות של הצינור ולא תאפשר עוד זרימת שפכים.

שאיבות ביוב באזור מתבצעות כאשר קיימת כבר סתימה בביוב ובמקרים בהם נרצה לנקות את הצנרת למניעת הצפת ביוב או נזק חמור יותר. שאיבות ביוב באזור מתאימה לטיפול בכל סוגי ההצפות והסתימות.

 

איך פותחים סתימות ביוב באמצעות שאיבה?

ביובית היא משאית שנושאת עליה משאבה חזקה, 2 מכלי מים וציוד נוסף. המשאבה מסוגלת לשאוב מים בעצמה רבה וגם להזרים אותם. שאיבות ביוב באזור משמשות לפתיחת סתימות בצנרת ראשית של בניין מגורים, בית עסק או בית פרטי.

הצינור של הביובית מחובר אל פתח הביוב, המשאבה מופעלת והפסולת שגרמה לסתימה בצנרת נשאבת החוצה. ביובית מומלצת לשאיבת ביוב היא כזו שכוללת משאבה חזקה ומסוגלת לבצע גם שאיבות וגם שטיפות. בהתאם לצורך ניתן להזמין ביובית נמוכה שמסוגלת לבצע שאיבות ביוב באזור במקומות שביובית רגילה לא מצליחה.

 

לאן נשאבים המים?

שאיבות ביוב באזור שמתבצעות על ידי קבלן ביוב מורשה כוללות פינוי של השפכים אל אתרים ייעודיים. השפכים נאגרים בתוך מכלים שנמצאים על הביוביות ומפונים אל אתרים לטיהור וניקוי שפכים. חל איסור מוחלט על השלכת שפכים באתרי פסולת שאינם מיועדים לכך.

שימו לב, בכל פעם בה אתם מזמינים משאית שאיבת ביוב לטובת שאיבת ביוב באזור עליכם להקפיד לקבל אישור על פינוי השפכים לאתר פסולת מתאים.

 

שאיבת ביוב באזור ללא ביובית

עבודות שאיבה מתבצעות בעזרת משאבות ידניות במצבים בהם גישה אל המקום עם ביובית אינה מתאפשרת. משאבות ביוב ניידות מופעלות באופן ידני על ידי צוות אינסטלציה בעל ניסיון. עצמת השאיבה נקבעת בהתאם לתנאים בשטח.

שאיבות ביוב באזור עם ביובית או באמצעות משאבה ידנית מתבצעות גם לטובת תיקון משאבה טבולה בבורות ספידה או שומן.

 

כמה עולה להזמין שאיבת ביוב באזור?

מחירים של שאיבת ביוב באזור נקבעים בהתאם לכמות החומר שנשאב, הרכבו, הגישה למוקד השאיבה והדחיפות של מתן השירות. ההרכב של החומר הנשאב משפיע באופן ישיר על משך העבודה ועל העלויות הכרוכות בפינוי של החומר באתר פסולת מורשה.

בהתאם, מחיר שאיבת בור ספיגה בתעשייה או במסעדה יהיה גבוה יותר בהשוואה למחיר של שאיבת ביוב ביתי. ככל שהעבודה יותר מורכבת כך נדרש זמן עבודה רב יותר והמחיר נקבע בהתאם. יהיה לעבודות שאיבת ביוב מחיר גבוהה גם כאשר הגישה אל מוקד השאיבה מוגבלת ובמקרים בהם נדרש מענה חירום.

 

שאיבת ביוב באזור מעכשיו לעכשיו

תקלות ביוב דורשות לעתים מענה חירום שכולל הגעה מידית למקום. אם ביוב מציף את החניון שלכם או את החצר – הזמינו ביובית חירום ותמנעו נזק בלתי הפיך לרכוש. שירותי ביוב ניתנים 24 שעות ביממה עם אופציה של הגעה בתוך 20 דקות ואפשרות להזמנת ביובית 24 שעות.

תעריפי שירות החירום גבוהים במעט מהתעריפים הרגילים, אך כדאי להזמין אותם בכדי לחסוך נזק לרכוש ולמנוע הפצה של חיידקי ביוב. כל מקרה בו ביוב מתפרץ מהצנרת מהווה מפגע תברואתי שדורש שאיבות ביוב באזור מיד.

 

חברת אינסטלציה ששומרת על הסביבה

עבודה על פי תקנות המשרד לאיכות הסביבה חיונית להגנה על הסביבה. התפרצות של מי ביוב מהצנרת מסוכנת בעבור בעלי החיים, בני אדם וצמחים. יש לפנות מיד כל נוכחות של מי ביוב מחוץ לצנרת. אגירה של מי שפכים בבורות ספיגה מסכנת את מי התהום כך שפרט למקרים מיוחדים לא יינתן אישור להקמת בור ביוב חדש.

על שאיבת בורות ספיגה ועל שאיבת ביוב באזור להסתיים במכון טיהור שפכים מורשה. מכוני הטיהור פועלים לניקוי מקסימלי של השפכים לטובת שימוש חוזר. החומרים המזהמים מופרדים מהמים עד שנותרים מי קולחים שמתאימים לשימוש בחקלאות או להזרמה אל נחלים. שאיבות ביוב באזור מזמינים רק דרך חברות שיש להן אישור שפכים.

 

כמה עולה לפתוח סתימה באמצעות ביובית?

פתיחת סתימות ביוב פשוטות ומורכבות מתבצעת בקלות עם ביובית. כאשר הסתימה ממוקמת בצנרת ראשית של בניין, בית עסק או מוסד, ציוד פתיחת סתימות ידני לרוב לא פותר את הבעיה. שטיפת קווי ביוב יחד עם שאיבת ביוב באזור היא המפתח לניקוי יסודי של הצנרת.

המשאבה החזקה של הביובית שואבת מים וגם מזרימה אותם בעצמה אדירה אל תוך הצנרת. מחיר ביובית לפתיחת סתימות נקבע בהתאם למיקום של הסתימה, המורכבות שלה, מועד מתן השירות ותוספת של צילום קווי ביוב או תיקון צנרת ביוב.

 

איפה אפשר להזמין שאיבת ביוב באזור בזול?

בעבור שאיבת ביוב מחיר נקבע על פי סוג השפכים והכמות. במידה ומדובר בשפכי ביוב רגילים העלות אינה גבוהה. שאיבת שפכים תעשייתיים או בורות שומן כרוכה בעלות גבוהה הרבה יותר. הזמינו שאיבת ביוב באזור יחד עם צילום קווי ביוב ותיקוני צנרת במחיר אטרקטיבי. כאשר כל השירותים מסופקים באמצעות חברת אינסטלציה אחת המחיר הסופי יהיה הזול ביותר.

שאיבות ביוב באזור שלא מתבצעות מיד חושפות אתכם לקבלת קנס מהעירייה. החוק העירוני מחייב אתכם לטפל מיד בכל הצפת ביוב שנמצאת בשטח שלכם (גם בניינים וגם בתים פרטיים או עסקים).

 

מה משפיע על מחיר השאיבה?

עבודות ניקוי קווי ביוב הן לא עסק יקר, אך ישנם מספר גורמים שעלולים להעלות את המחיר. צינור סטנדרטי של ביובית הוא באורך של 10 מטרים. במקרים בהם על אף האורך הקיים לא ניתן לחבר את הצינור אל פתח הביוב, יהיה צורך בחיבור של צינורות נוספים בתשלום נוסף. מתן שירות בשעות לא שגרתיות (לילה, שבתות וחגים) כרוך לעתים בתוספת תשלום.

כמו בכל תחום אחר, גם בשאיבות ביוב באזור תתבקשו לשלם יותר כאשר התקלה אינה פרופורציונלית. כך למשל, מחיר שאיבת בור משאבה צפוי לעלות כאשר הבור מלא במגבונים או בפסולת לא אורגנית אחרת. אם הצוות והביובית נדרשים לעבודה מאומצת יותר המחיר נקבע בהתאם.

 

איזו חברת אינסטלציה כדאי להזמין?

תקלות אינסטלציה עם דגש על הצפות וסתימות בצנרת צריך לפתור כמה שיותר מהר. כל רגע בו אתם ממתינים מאפשר את החמרת הנזק. שירותי אינסטלציה 24 שעות מיועדים לצמצם נזק לרכוש במקרים של הצפות. אם ביוב מציף כעת את החצר שלכם או את המקלט – אל תחכו למחר!

בחירה נבונה תהיה חברת אינסטלציה שמסוגלת להגיע אליכם במהרה, מספקת שירותי ביובית, עובדת עם המכשור החדיש ביותר (כולל ציוד צילום קווי ביוב), מעסיקה צוות מומחה, יש לה את כל הרישיונות הדרושים, מקפידה על שירות אדיב, מציעה עבודה בטכניקת אל הרס וקובעת תמיד מחירים הוגנים.

 

מתי צריך גם צילום צנרת ומתי לא?

תוספת של צילום צנרת ביוב עשויה לחסוך לכם את הסתימה הבאה. אם אנכם יודעים מה גרם לסתימה אצלכם בצנרת כדאי להיעזר במצלמת ביוב על מנת לקבוע מה אתם צריכים לעשות בכדי למנוע סתימה חוזרת.

במקרים של סתימות חוזרות או סתימות מורכבות תוספת של צילום קווי ביוב מומלצת. אם מדובר בתקלת ביוב מוכרת ואתם יודעים היטב מהו הגורם תוכלו לחסוך לעצמכם את צילום הצנרת ולהזמין רק שאיבת ביוב באזור עם ביובית.

 

שאיבות ביוב באזור כהכנה למיפוי צנרת

אם אתם זקוקים למיפוי של הצנרת לטובת קבלת טופס ארבע או כל מטרה אחרת, נקדים את שליחת הרובוט אל הצנרת בשאיבה יסודית. שאיבות ביוב באזור מסלקות מהצנרת את כל הלכלוך ומאפשרות ביצוע מיפוי ובדיקת תקינות. כאשר הצנרת נקייה אפשר יהיה למפות אותה בקלות וגם לאתר נזילות או סדקים. בדיקת הצנרת עם ציוד צילום היא הדרך היחידה בה תצליחו לאתר נזילות בצנרת שממוקמת מתחת לאדמה.

 

3 סוגים של רכבי ביובית

ביובית קטנה – נועדה לבצע עבודות שאיבות ביוב באזור במקומות צרים, צפופים ונמוכים. הביובית הקטנה והנמוכה מטפלת בהצפות בחניונים תת קרקעיים, שאיבות ביוב באזור סואנים וצרים, תקלות ביוב במרכזים מסחריים ועוד.

משאית ביובית היא אותה ביובית רגילה שמבצעת את רוב העבודות. יש לביובית הרגילה מיכל קיבולת גדול, משאבה עצמתית ומחיר זול.

ביובית קומבי – היא משאית גדולה שנועדה לתת מענה לתקלות קיצוניות ומקרים מיוחדים. השימוש בביובית קומבי אינו נפוץ.

 

מה חברת רז ביובית מציעה?

חברות רבות מציעות היום שירותי שאיבות ביוב באזור, אך עם חברת רז ביובית אתם מקבלים הרבה יותר ומשלמים הרבה פחות. החברה מקפידה להשתמש בציוד מתקדם בתחום המיפוי, הצילום והשאיבה. טכניקת אל הרס חוסכת ללקוחות שלנו נזקים מיותרים למבנה. צוות מומחים עם ניסיון של שנים מבטיח פתרון מהיר ונכון לכל תקלת ביוב.

הזמינות של הצוות גבוהה וניתן להזמין שאיבות ביוב באזור מהיום להיום. במקרים דחופים ההגעה היא בתוך 20 דקות. שאיבות ביוב באזור מתבצעות במחירים הכי משתלמים ללא פשרות ברמת הציוד או המקצועיות. התקשרו אלינו ונשמח לסייע לכם.

מה היה לנו עד עכשיו?

בוודאי, אנו מבצעים את כל סוגי שאיבות הביוב: שאיבת הצפות, שירותי ביובית, שאיבת מפריד שומן, שאיבת בור ספיגה, בורות שומן ועוד.

מחיר שאיבת ביוב נקבע לפני כמה פרמטרים שונים כגון הרכב החומר, מיקום הביוב ועוד, פירטנו זאת במאמר היכנסו עכשיו וקראו.

ישנם מקרים שונים שתצטרכו שירות של שאיבת ביוב: הצפות חוזרות, בעיות צנרת, סתימת ביוב, ניקוז לא תקין ועוד. 

בהחלט! אנו זמינים עבורכם 24/6 לכל מקרה חירום המצריך שאיבת ביוב מביתכם או מבית העסק. צרו קשר ונשמח לסייע.

מניסיוננו, אנו יודעים שמקרה של ביוב עולה הדבר מצריך פיתרון באופן מיידי. לכן הצוות שלנו יגיע אליכם תוך 20 דק' וישמח לעזור.

השירות שלנו בפריסה ארצית, אנו מעמידים לרשותכם צוותים מקצועיים אשר יתנו מענה במיידי לכל בעיה בתחום האינסטלציה. לפירוט הערים והאיזורים השונים היכנסו לאתר

שירותים נוספים שלנו

מחפשים שירותי ביובית? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר