רז ביובית

ניקוי שורשים בביוב בבקעת אונו

תוכן עניינים

✔️ ניקוי שורשים בביוב בבקעת אונו במקצועיות!

✅ מומחים בהסרת שורשי ביוב.

✔️ שירות לכל סוגי המגזרים – פרטי / עיסקי.

✅ ייעוץ טלפוני ללא עלות.

✔️ מחירים הוגנים ומתן שירות בזמן.

✅ להצעת מחיר לניקוי שורשים בביוב בבקעת אונו חייגו:

התקשרו עכשיו: 050-6833701 ☎️

ניקוי שורשים בביוב בבקעת אונו – מקצועיות וזמינות ללא תחרות

אם דרוש לכם ניקוי שורשים בביוב בבקעת אונו ואתם ידועים כצרכנים נבונים שחשוב להם לקבל את התמורה הטובה ביותר בעד כספם – חברת רז ביובית היא המקום בו תקבלו שירות מקצועי, מהיר ויעיל במחיר אטרקטיבי. עבודות ניקוי שורשים בביוב בבקעת אונו מתבססות על שיטות עבודה חדשות ורכב ביובית רב עוצמה. 

20 שנות ניסיון מבטיחות אבחון מהיר של בעיה והמלצה על הפתרון הנכון ביותר. עבודות ניקוי שורשים בביוב בבקעת אונו מתבצעות בכל שכונות העיר עם אפשרות להזמין שירותי ביובית מעכשיו לעכשיו.

איך תדעו היכן להזמין ניקוי שורשים בביוב בבקעת אונו?

חדירת שורשים לצנרת היא צרה צרורה. אותו שורש דק וזעיר שהצליח לחדור אל הצנרת דרך סדק קטן צפוי לגדול ולהתרחב עד לשלב בו הוא חוסם את הצנרת כולה. פועלות היום באזור המרכז חברות אינסטלציה רבות שמציעות שירותי ניקוי שורשים בביוב בבקעת אונו. 

חלקן מקצועיות ומנוסות וחלקן פחות טובות. אנחנו כאן בכדי לבצע עבודות ניקוי שורשים בביוב בבקעת אונו ברמה אחת מעל כולם. לרשותנו 20 שנות ניסיון, אישור שפכים, מצלמות טרמיות, רובוטים חדשניים ורכב ביובית. דרכנו תוכלו להזמין שטיפת קווי ביוב לסילוק מלא של השורשים מהצנרת.

 

מתי נוכל להגיע?

בעיות אינסטלציה שלא מטופלות במהרה עלולות להתפתח למפגע תברואתי. עלינו לעשות כל מאמץ למניעת התפרצות של מי ביוב לחצר. כחברת אינסטלציה שמטפלת באופן קבוע בקריאות דחופות, יש לנו את היכולת להגיע במקרי חירום בתוך 20 דקות (ניקוי שורשים בביוב בבקעת אונו מעכשיו לעכשיו). 

אנחנו מציעים ללקוחות שלנו שירותי אינסטלציה בשעות שנוחות להם. אתם לא צריכים להפסיד ימי עבודה או לשבש את שגרת החיים בשביל לטפל בבעיות הצנרת. אתם בוחרים האם לתאם את הגעת הצוות לשעות הבוקר המוקדמות, שעות הצהריים או שעות הערב. עבודות ניקוי שורשים בביוב בבקעת אונו במחירים אטרקטיבים מתבצעות בבתים פרטיים, מגדלי יוקרה, בתי עסק ומוסדות.

 

מתי נחוץ ניקוי שורשים בביוב בבקעת אונו?

פתיחת סתימת שורשים נדרשת כאשר השורשים מצליחים לחדור אל הצנרת. המים שבתוך הצנרת עשירים בחומרי הזנה כך שהם מהווים מקור משיכה בעבור שורשי העצים שבחצר. השורשים עוטפים את הצנרת ומפעילים עליה לחץ עד לרגע בו נוצר סדק דרכו הם חודרים פנימה. 

ניקוי שורשים בביוב בבקעת אונו נדרש כאשר החסימה חלקית או מלאה. כל חדירה של שורשים אל הצנרת עתידה להתפתח ללא טיפול מתאים לחסימה מלאה. על כן, אם זיהיתם את הבעיה כאשר החסימה רק חלקית כדאי לבצע בהקדם הסרת שורשים בצנרת ולמנוע הצפת ביוב ונזק לצנרת.

 

איך נדע שאכן יש בצנרת שורשים?

הדרך הטובה ביותר לאבחון מדויק של שורשים בביוב היא שימוש בציוד צילום. כיום הטכנולוגיה החדשה מאפשרת לנו לדעת מה בדיוק קורה בתוך הצנרת מבלי לשבור קירות או אריחי ריצוף (שיטת אל הרס). 

רובוט זעיר עם מצלמה מוחדר אל הצנרת לאבחון הגורם לסתימה ואיתור המיקום המדויק. כאשר הרובוט משדר תמונות של סתימה מלאה או חלקית שנגרמת משורשים אנחנו יודעים שצריך לבצע חיתוך, ניקוי ושטיפה. כל הליך ניקוי שורשים בביוב בבקעת אונו כולל גם השמדת שורשים בביוב למניעת סתימות חוזרות.

 

מתי לא צריך לבצע ניקוי שורשים בביוב בבקעת אונו?

כאשר מדובר בסתימה בכיור המטבח או באסלה בבניין מגורים – עבודת ניקוי שורשים בביוב בבקעת אונו לרוב אינה נחוצה. אם האינסטלטור שהזמנתם טוען שצריך לבצע טיפול יקר של הסרת שורשים בביוב בעוד מדובר בצנרת ביתית או צנרת שאין בקרבתה כל עץ או צמח – כדאי להזמין חוות דעת שנייה. 

אנחנו נגיע למקום, נבצע צילום קווי ביוב ונקבע באופן חד משמעי מה גורם לסתימה. ניקוי שורשים בביוב בבקעת אונו אינו נדרש כאשר הסתימה נגרמה ממוצרי היגיינה ומגבונים.

 

מה ההבדל בין פתיחת סתימה לבין ניקוי שורשים בביוב?

פתיחת סתימות ביוב שורשים כוללת גם שטיפה של הצנרת עם ביובית וגם חיתוך של השורשים למניעת סתימה חוזרת. עבודות ניקוי שורשים בביוב בבקעת אונו כוללות בחלק מהמקרים גם שימוש בחומר קוטל שורשים. 

שטיפה של הצנרת עם ביובית משמשת גם לניקוי שורשים ולניקוי סתימות מורכבות כאשר בעבודות שמעורבים בהן שורשים הצוות מתבקש לבצע טיפול מונע. אם לא נוודא חיתוך מלא של השורשים או קטילה – השורשים יחזרו לחסום את הצנרת בתוך זמן קצר. בהתאם לצורך יבוצעו גם תיקוני צנרת.

 

טכניקות ניקוי שורשים בביוב בבקעת אונו

צוות העובדים שפועל באזורכם מתמחה בעבודות ניקוי שורשים בביוב בבקעת אונו. השירות נדרש בבתי מגורים ובתי עסק בהם הצנרת ממוקמת בקרבת עצים ושיחים. ברוב המקרים, נמליץ לבצע ניקוי שורשים בביוב בבקעת אונו בשני שלבים : השלב הראשון יהיה חיתוך של השורשים והשלב השני שטיפה עם ביובית. 

את החיתוך נבצע בעזרת רובוטים חדשניים שמוחדרים אל הצנרת. נדגיש שעבודת החיתוך אינה גורמת כל נזק לצנרת. בהתאם לתנאים בשטח נמליץ גם על שימוש בחומרים לקטילת שורשים. על כל עבודת הוצאת שורשים מהביוב לכלול גם טיפול מונע. ניקוי שורשים בביוב בבקעת אונו בשיטות חדישות זה רז ביובית.

כיום, עבודות ניקוי שורשים בביוב בבקעת אונו הפכו חכמות ויעילות. בחירה נכונה בטכניקה שמתאימה לתנאים בשטח היא המפתח למניעת סתימה חוזרת, חיסכון כספי וטיפול נכון בצנרת. ניקוי שורשים בביוב בבקעת אונו מחייב את בחירת המיקום הטוב ביותר להצבת הביובית. עבודה מקצועית מתבטאת בשימוש נכון בביובית, חיתוך שורשים ללא פגיעה בצנרת ומניעת תקלות עתידיות.

סתימת שורשים בבתים פרטיים עם גינה

אם אתם מתגוררים בבית פרטי מוקף גינה מטופחת עם פרחים ועצים – אתם חיים את החלום! ישראלים רבים חולמים על בית עם גינה בעוד מעטים אכן מצליחים להגשים אותו. אנחנו כאן בכדי להבטיח שבעיות ביוב לא יפגעו באיכות החיים שלכם. מיקום לא נכון של צמחייה בקרבת צנרת הביוב מעלה את הסיכויים לחדירת שורשים אל הצנרת. 

אם עדיין לא שתלתם צמחים בגינה כדאי להציב אותם מראש במיקום מרוחק מהצנרת. במידה וקיימת כבר צמחייה שגורמת לבעיית שורשים קבועה בצנרת יש לבצע ניקוי שורשים בביוב בצורה יזומה. נקו את הצנרת עם ביובית באופן קבוע ותמנעו את הצפת הביוב הבאה.

 

איך משיגים את התוצאות הכי טובות?

המילה האחרונה בתחום האינסטלציה שייכת למצלמות טרמיות ורובוטים חדשניים. הציוד החדיש מוחדר את הצנרת, נע בתוך הצינורות, מצלם, משדר תמונות ומאפשר גם ביצוע של תיקונים. ניקוי שורשים בביוב בבקעת אונו בטכניקת אל הרס מאפשר טיפול מלא בבעיה כולל מניעה ללא שבירת קירות, הרמת אריחים או חפירה. 

אנחנו בחברת רז ביובית נעזרים בציוד חדיש באופן יומיומי כך שאתם נהנים מכל היתרונות של הטכנולוגיה החדשה. דרכנו גם סתימות מורכבות שדורשות טיפול בשורשים בביוב מטופלות במהירות.

 

יתרונות של נותני שירות מקומיים

ביוב מציף את החצר? מעוניינים לבצע ניקוי שורשים בביוב בבקעת אונו? בחירה בחברת אינסטלציה מקומית מבטיחה לכם הגעה מהירה בבקעת אונו והסביבה. אנשי מקצוע מקומיים מכירים היטב את דרכי הגישה, את אנשי המפתח ברשויות ואת התשתיות. 

כחברת אינסטלציה שמבצעת עבודות רבות בעיר בקעת אונו אנחנו יודעים לומר היכן הצנרת ישנה ובאלו אזורים כבר מותקנת צנרת חדישה. כמעט תמיד יש לנו ביובית באזור כך שאנחנו יכולים להגיע במהרה ולהציע מחירים טובים. גם בתקופות העמוסות ביותר אנחנו מקפידים על הגעה מהירה, מקצועיות, שירות אדיב וטיפול מונע. חייגו להזמנת ניקוי שורשים בביוב בבקעת אונו עם אופציה של הגעה מהירה בתוך 20 דקות.

 

מתי כדאי להתקין צנרת חדשה?

התקנה של צנרת חדשה כרוכה בעלויות גבוהות כך שלא נמהר לבחור באופציה הזו כל עוד קיימת אפשרות לתיקון של הצנרת הנוכחית. כיום, ניתן לבצע תיקוני צנרת בשלט רחוק. חלקים בצנרת מוחלפים בשיטת אל הרס מבלי לגרום נזק  למבנה. 

לרוב, ניקוי שורשים בביוב בבקעת אונו עם ביובית מצליח להחזיר את הצנרת לפעילות תקינה. הקפידו להזמין ניקוי שורשים בביוב מיד כאשר מופיעים סימנים ראשונים של סתימה ותצליחו לחסוך לעצמכם תיקונים יקרים. התקנה של צנרת חדשה נדרשת כאשר הצנרת הנוכחית כבר ישנה מאוד, חלודה ואינה מצליחה לעמוד בעומס.

 

המים לא מתנקזים במהירות? תבדקו מה קורה בתוך צנרת

תקלות צנרת מופיעות תמיד ברגע הלא נכון. פעמים רבות אותה צנרת שהשקעתם בה אלפי שקלים רק לפני חצי שנה נסתמת פעם אחר פעם. תחזוקה נכונה של הצנרת אכן מצליחה לצמצם את הבעיות. הקפידו שלא להשליך אל הצנרת מגבונים ומוצרי היגיינה. 

אם מתבצעת אצלכם בבניין עבודות שיפוץ באחת הדירה – אל תאפשרו השלכת חול ואבנים אל הצנרת. כל עבודות ניקוי שורשים בצנרת חשוב להשלים עם חיתוך או חומר קוטל שורשים.

טיפול תקופתי לצנרת בתחילת כל עונת גשמים יאריך את חיי הצנרת וימנע הצפות ביוב. עשו לעצמכם כלל להזמין שטיפה בתוספת חיתוך שורשים בביוב אחת לשנה. אם נקפיד לשטוף את הצנרת עם ביובית, לחתוך את השורשים, להרחיק את הצמחייה מהצנרת ולא להשליך אל האסלה מגבונים ומוצרי היגיינה – נצליח למנוע תיקונים עתידיים יקרים.

 

מים עולים מהביוב – מה עליי לעשות?

אם מי שפכים מתפרצים מתוך צנרת הביוב – יש כמה פעולות שתוכלו לבצע בשביל לפתור את הבעיה במהרה ולצמצם את הנזק. מיד כאשר הבחנתם במי השפכים בחצר חשוב להרחיק מהמקום את דיירי הבניין. כעת תתקשרו אלינו, תדווחו על מקרה דחוף לטיפול וצמצמו את השימוש בצנרת עד הגעת הצוות למקום. 

הצפות של ביוב בחצרות מעידות לרוב על סתימות מורכבות שדורשות ניקוי שורשים בביוב בבקעת אונו. הצוות שלנו מגיע לשטח בתוך 20 דקות עם רכב ביובית וציוד צילום צנרת. אל תתפשרו על פחות מחברת אינסטלציה שמבססת את עבודתה על שימוש בטכנולוגיה חדשה, רובוטים, מצלמות טרמיות ושירותי ביובית.

 

מדוע חשוב להתעקש לקבל אחריות על כל עבודה?

בענף האינסטלציה פועלים לא מעט חאפרים שמבצעים עבודה חובבנית, גובים מחירים גבוהים ולא לוקחים אחריות על העבודה. תדעו להבדיל בין חברות אינסטלציה מקצועיות ואמינות לבין חאפרים בעזרת האחריות. צוות אינסטלציה שמבצע עבודה מקצועית, יסודית, נכונה ומדויקת אינו חושש לתת ללקוח אחריות מלאה. 

שימו לב, אם מצאתם אינסטלטור שמציע בעבור אותה עבודה ניקוי שורשים בביוב מחיר זול יותר – חשוב לוודא שהמחיר שלו אכן כולל גם חיתוך שורשים, עבודה בשיטת אל הרס, מניעה ואחריות.

אם תשאלו אינסטלטור איך למנוע שורשים בביוב והוא ישיב לכם שאין דרך לעשות זאת – דעו שיש לכם עסק עם חאפר. חברות אינסטלציה מודרניות שמשתמשות בציוד חדיש יודעות שאפשר וגם צריך לבצע טיפול מונע. 

אנחנו בחברת רז ביובית משלימים כל עבודת ניקוי שורשים בביוב בבקעת אונו עם חיתוך או קטילה של השורשים. הצוות פועל לתקן את הסדקים בצנרת ומבצע בו זמנית גם חיתוך שורשים. התיקון של הצנרת מונע כניסה מחודשת של שורשים אל הצינור.

 

הסרת שורשים בביוב – מבצעים רק עם המומחים בתחום

בכל יום אנחנו מבצעים מספר עבודות ניקוי שורשים בביוב בבקעת אונו ובערים הסמוכות. צוות העובדים מורכב ממיטב אנשי המקצוע בתחום. שביעות הרצון שלכם היא ההצלחה שלנו. חברת רז ביובית מחזיקה בכל הציוד הדרוש למתן מענה מלא לסתימות שורשים. 

בהתאם לצורך נפעיל רובוטים חדשניים, מצלמות טרמיות, ביובית, מכשירי חיתוך שורשים ועוד. המקצועיות שלנו באה לידי ביטוי בתוצאות טובות יותר. חייגו אלינו ונגיע במהרה לפתור כל בעיה. ניקוי שורשים בביוב בבקעת אונו עם רז ביובית פותר לכם את הבעיה אחת ולתמיד.

כמובן! בכל יום אנו מבצעים פתיחת סתימות שורשים ברחבי הארץ ולרשותינו מיטב בעלי המקצוע המומחים ביותר בתחום.

המחיר מורכב מכמה גורמים שונים, פירטנו זאת באתר שלנו, היכנסו ותקבלו את כל המידע הדרוש עבורכם. 

אנו נותנים מענה ללקוחותינו מאיזור השפלה ועד איזור השרון. בכל מקרה שבו אתם לא בטוחים אם נגיע אליכם, חייגו אלינו ונשמח לענות.

כדאי להשתמש בחומר קוטל שורשים על פי המלצה של איש מקצוע, שימוש לא נכון עלול לגרום לנזק בצנרת הביוב.

בהחלט! אנו זמינים עבורכם 24 שעות ביממה חוץ משבתות וחגים. לקבלת הצעת מחיר היכנסו לאתר.

ישנם גורמים רבים לכך, החל בשתילת עצים במיקום לא נכון ובסמוך לצנרת וכלה בתחזוקה לקוייה של מערכת האינסטלציה.

שירותים נוספים שלנו

מחפשים שירותי ביובית? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר