רז ביובית

משאית ביובית – כל הסיבות להזמין שירותי ביוב

משאית ביובית היא למעשה ביובית לכל דבר ועניין. מדובר על כלי מיוחד שנוצר מסיבות רבות עליהן נפרט בהמשך. בגדול הטכניקה בה בנויה הביובית היא משאית אליה מחובר צינור גדול שבסופו משאבה. התפקיד של המשאבה הוא להבטיח שאיבה של מים בלחץ גבוה או הזרמה של מים בלחץ גבוה. את המים שואבים אל תוך המיכל הגדול שמוצב על המשאית. מדובר על פניו בטכניקה שנשמעת די פשוטה ולא משהו מאוד מיוחד. אבל האמת היא כי באמת מדובר על טכניקה נהדרת שמאפשרת לנו לפתור שורה ארוכה של בעיות עליהן נפרט כעת.

הזמנה של משאית ביובית רק אצל רז ביובית

העובדה כי מדובר על מיכשור מתקדם שיכול לעזור בפיתרון של שורת תקלות בביוב לא אומר כי אתם יכולים להרשות לעצמכם להיעזר באנשי מקצוע שלא מבצעים את העבודה שלהם על הצד הטוב ביותר. אם אתם מחפשים שירותי ביוב מהיר, איכותי, אמין ובמחירים משתלמים, רז ביובית הוא בהחלט הכתובת שלכם במקרה הזה.

משאית ביוב – כל הסיבות להזמין שירותי ביובית, הרשימה לפניכם:

אם אתם מתלבטים האם מדובר על מקרה בו הדבר הנכון הוא להזמין שירותי ביובית, אנחנו כאן כדי לתת לכם את המענה המקצועי לכך:

  1. משאית ביובית רלוונטית כאשר אנחנו רוצים לבצע פתיחה של סתימה הממוקמת בעומק צנרת הביוב: שכן לעיתים אנחנו עלולים להיות חשופים למקרים בהם הסתימה ממוקמת עמוק מכדי שנוכל להגיע אל הנקודה בקלות, מה שדורש מאיתנו שימוש בטכנולוגיה מתקדמת כמו משאית ביובית.
  2. משאית ביובית מתאימה כאשר אנחנו צריכים לנקות קו ביוב: אם לאחר תיקונים שונים של מערכת האינסטלציה ואם משום שמדובר על טיפול שגרתי, לעיתים כל שצריך לעשות זה להזרים מים בלחץ גבוה למערכת, מה שאנחנו גם כן נבצע בזכות השימוש באותה משאית ביובית.
  3. משאית ביובית מאפשרת לנו להוציא שורשים שנכנסו אל תוך מערכת האינסטלציה: מה שקורה מדי פעם ודורש התערבות מאסיבית כדי להביא לתיקון מלא של התקלה.
  4. משאית ביובית מאפשרת לנו שאיבה של מים שהציפו את השטח: בין אם מדובר על מי ביוב שעלו מעלה בעקבות התקלה ובין אם מדובר על מקווה מים שנוצר כתוצאה מהצפה חיצונית, מה שקורה לעיתית בתקופת הגשמים.
משאית ביוב
משאית ביוב

מתי נזמין משאית ביובית ומתי נזמין פשוט שירותי אינסטלציה?

העבודה של ביובית היא לתת מענה במקומות בהם אנחנו לא יכולים לפתור את הבעיה באופן פשוט בעזרת אינסטלטור. אנחנו בדרך כלל מדברים על מקרים בהם התקלה ממוקמת בנקודה עמוקה יותר בתוך מערכת הביוב או כאשר מדובר על הצפה, אז האינסטלטור לא יכול למעשה לעשות שום דבר.

איך תדעו כי מדובר על תקלה שדורשת מענה של איש מקצוע? יש מקרים בהם התקלה פשוט ברורה לעין, כמו במקרה של הצפה. אבל קיימים מקרים בהם לוקח זמן להבין שנוצרה תקלה. הרבה פעמים גילוי מאוחר שווה תקלה מורכבת יותר לפיתרון. משום שהדבר הנכון ביותר לעשות הוא למצוא את הדרך לפתור את הבעיה לכתחילה, יש לנו כמה סימנים שיעזרו לכם לזהות את התקלה בזמן על מנת שניתן יהיה לתת לה את הפיתרון הרצוי:

כאשר אתם מריחים ריח לא נעים

מה שעלול במקרים מסוימים להעיד על עליה של מי הביוב מה שכמובן הוא אחד הסימנים המובהקים להצפה.

במידה ואתם לא מצליחים להוריד את המים בשירותים וגם במטבח יש בעיה

הרבה פעמים סתימה בצנרת שממוקמת בכמה נקודות שונות בבית יכולה להיות סימן לכך שנוצרה תקלה חמורה יותר בה יש לטפל באופן מיידי.

כאמור, הדבר החשוב ביותר זו העירנות שלכם והקריאה לעזרה בזמן. הרבה פעמים הזנחה יכולה להביא לתקלה חמורה יותר מה שיסב נזק רב לצנרת ויעלה בסופו של דבר הרבה כסף בדמות תיקון הרבה יותר מורכב.

כמה תעלה לכם שירות של משאית ביובית?

השירותים של משאית ביובית עולים בין 500-1500 שקלים, תלוי במקרה עליו אנחנו מדברים. במקרים פשוטים בהם העבודה היא קצרה באופן יחסי המחיר יהיה נמוך יותר בעוד שמקרים חמורים כמו למשל כאלה המצריכים ביובית נמוכה יעלו הרבה יותר כסף בסופו של דבר. כאמור, כמו תמיד, הערנות שלכם היא הכלי הטוב ביותר לחיסכון משמעותי.

רז ביובית נמצא כאן כדי לתת לכם שירות מעולה שמסתמך על חמש עשרה שנות ניסיון בתחום וציוד מקצועי.

5/5 - (6 votes)
מה היה לנו עד עכשיו?