רז ביובית

מאמרים בנושאי ביובית

קבלן ביוב

קבלן ביוב – מה הצורך והתפקיד?

מערכות הביוב הפרטיות ומערכות הביוב העירוניות הינן מערכות מסובכות אשר דורשות טיפול מקצועי ואיכותי המתבצע על ידי קבלן ביוב מורשה. מערכות הביוב נועדו על מנת למנוע מן השפכים לזרום בצורה חופשית בסביבה, ולהן על בריאותם ועל איכות החיים של התושבים.

קרא עוד »
שחרור סתימה בביוב

שחרור סתימה בביוב

שחרור סתימה בביוב היא מושג רחב שמתייחס לרבה מאוד סיטואציות שונות זו מזו. כאשר אנחנו מדברים על שחרור סתימה בביוב אנחנו צריכים להפריד בין מקרים בהם מדובר על סתימה קטנה ופשוטה באופן יחסי לפיתרון. למשל, כאשר מדובר על סתימה ששורשה בצינור שמתחת לכיור במטבח.

קרא עוד »
פתיחת סתימת בטון בביוב

פתיחת סתימת בטון בביוב

סתימה יכולה להתרחש בעקבות כל מיני דברים. אלו יכולים להיות עצמים שנכנסו לתוך הצינור בשוגג, כמו חלקים של אוכל, שאריות של פסולת וכיוצא באלו, אלו יכולים להיות עצמים שנכנסו במזיד או יותר נכון, ברשלנות. הרבה פעמים כאשר אנחנו מדברים על מקרים של פתיחת סתימת בטון בביוב אנחנו מדברים על סתימה שנוצרה בעקבות רשלנות.

קרא עוד »
סתימה במרזב

סתימה במרזב – איך מתמודדים איתה

המרזב הוא צינור שמחובר לחלק העליון של הגג כדי למנוע הצפה של מים על הגג. כמו שאנחנו כבר מכירים מחודשי החורף בהם יורד גשם כבד בישראל בייחוד במישור החוף, ללא מרזב הגג עלול להיות מוצף מים, מה שבאופן טבעי פשוט יחלחל לתוך הבית מה שעלול ליצור מגוון רחב של תקלות.

קרא עוד »
צילום קווי ניקוז

צילום קווי ניקוז

מערכת הביוב היא לא מערכת מובנת מאליה, למרות שלעיתים זה בהחלט נראה ככה. כאשר אנחנו שוטפים ידיים או כאשר אנחנו סתם נכנסים לשירותים, הרבה פעמים אנחנו פשוט לא מודעים לכך שמדובר על מערכת שהיא באמת מדהימה. תפקיד צנרת הביוב להעביר את המים המלוכלכים בהם אנחנו משתמשים למעשה כל הזמן, למקום אחר. מדובר על מערכת בה אנחנו, כל אחד מאיתנו, ניעזר באופן קבוע. כך שבאופן טבעי אנחנו עלולים לצפות לשורה של תקלות וסתימות שיצריכו לבצע צילום קווי ניקוז למערכת הביוב.

קרא עוד »
מה זה ביובית

מה זה ביובית?

השאלה מה זה ביובית נשאלת פעמים רבות כשהתשובה לכך היא בעצם שביובית היא משאית גדולה ומסורבלת בעלת מיכלים גדולים המשמשים לאיסוף הפסולת שנשאבת וכמאגר מים. הביובית מתופעלת על ידי נהג ביובית שכל עיקרה הוא שאיבה. אך במקרים רבים של פתיחת סתימות ביוב אין צורך בכך, לאחר פתיחת הסתימה מערכת הביוב תפנה את הפסולת למערכת הביוב העירונית ללא שום בעיה.

קרא עוד »
חברת שאיבות ביוב

חברת שאיבות ביוב – תבחרו במומחים ביותר

כאשר אנחנו מדברים על שאיבות ביוב, בראש ובראשונה הדבר החשוב ביותר הוא לבחור חברה מקצועית שתיתן לכם את המענה לו אתם זקוקים. הרבה פעמים אנשי מקצוע לא מנוסים מספיק או כאלו שלא נעזרים בכלים מתקדמים, מוצאים את עצמם עושים הרבה יותר נזק מאשר תועלת בסופו של דבר. אין שום סיבה שתמצאו את עצמכם בעמדה הזו. בדיוק בגלל זה חשוב לדעת איך לבחור בחברת שאיבות ביוב שיתנו לכם את המענה הטוב ביותר

קרא עוד »
סתימת ביוב בחצר

פתיחת סתימת ביוב בחצר

לעיתים, בייחוד כאשר אנחנו מדברים על סתימת ביוב בחצר, אנחנו מדברים על מקרים בהם אם לא נטפל בדברים במהירות וביעילות, בסופו של דבר נמצא את עצמנו בבעיה רצינית בה נצטרך לטפל לפני שיהיה מאוחר מדי.

קרא עוד »
משאית ביובית

משיאת ביובית – כל הסיבות להזמין שירותי ביוב

משאית ביובית היא למעשה ביובית לכל דבר ועניין. מדובר על כלי מיוחד שנוצר מסיבות רבות עליהן נפרט בהמשך. בגדול הטכניקה בה בנויה הביובית היא משאית אליה מחובר צינור גדול שבסופו משאבה. התפקיד של המשאבה הוא להבטיח שאיבה של מים בלחץ גבוה או הזרמה של מים בלחץ גבוה. את המים שואבים אל תוך המיכל הגדול שמוצב על המשאית.

מדובר על פניו בטכניקה שנשמעת די פשוטה ולא משהו מאוד מיוחד. אבל האמת היא כי באמת מדובר על טכניקה נהדרת שמאפשרת לנו לפתור שורה ארוכה של בעיות עליהן נפרט כעת.

קרא עוד »
פתיחת סתימות בצנרת

פתיחת סתימות בצנרת

במידה ויש לכם סתימה בצנרת הביוב, ההמלצה החמה שלנו תהיה לטפל בבעיה באופן מידי. אנחנו רואים לא פעם ולא פעמיים מקרים בהם לקוחות מזניחים את הטיפול בתקלה, מסיבות מוצדקות רבות ובסוף מוצאים את עצמם בבעיה שקשה יותר לבצע פתיחת סתימות בצנרת בדיעבד.

קרא עוד »
פתיחת סתימות שורשים בביוב

פתיחת סתימות שורשים בביוב

קיימים מקרים בהם שורשים נכנסים אל תוך מערכת הביוב מה שמוביל להיווצרות של סתימות מה שמצריך פתיחת סתימות שורשים בביוב כדי שמערכת האינסטלציה תוכל לפעול בצורה טובה ותקינה. שכן אם המערכות לא יפעלו על הצד הטוב ביותר, התוצאה תהיה הופעה של מיני תקלות שילכו וידרדרו עם הזמן.

קרא עוד »
פתיחת ביוב סתום

פתיחת ביוב סתום – בעזרת אינסטלטור ביובית

כולנו מכירים את הרגע הזה, המים לא יורדים באסלה, אתם רואים ששוב יש תקלה במערכות האינסטלציה של הבית, אתם יוצאים מדעתכם והגיע הזמן להיעזר באיש מקצוע שייתן את המענה המקצועי עבור התקלה. זה הרגע בו חשוב לבצע פתיחת ביוב סתום.

קרא עוד »
מחיר פתיחת סתימה עם ספירלה חשמלית

מחיר פתיחת סתימה עם ספירלה חשמלית

מערכת הביוב שלנו ומערכת האינסטלציה אלו מערכות חשובות באופן מיוחד שהתפקיד שלהן הוא למעשה להעביר את מי הביוב בהם אנחנו משתמשים באופן קבוע לנקודה אחרת. את הפעולה הזו ניתן לבצע באמצעות שרשרת של צינורות המחוברים האחד לשני שמטרתם היא להעביר את המים המזוהמים הלאה. לעיתים יש צורך בפתיחת סיתמה עם ספירלה חשמלית ורבים רוצים לדעת את המחיר > התשובה במאמר.

קרא עוד »
איך מתקינים שוחת ביוב

איך מתקינים שוחת ביוב?

במאה העשרים ואחת זה כבר מובן מאליו עבור רבים מאיתנו כי אנחנו חייבים לחיות במציאות בה יש לנו מערכת ביוב ואינסטלציה עובדת ומתפקדת בצורה הטובה ביותר. בסופו של דבר, בלי אותה מערכת ביוב ששואבת את הלכלוך, הבוץ והמים המזוהמים מהבית הפרטי של כל אחד ואחת, לא רק שהיינו חיים במציאות בה לא נעים ללכת ברחובות כאשר הצחנה גואה, אלא שאנחנו היינו מוצאים את עצמנו במציאות בה האוכלוסיה הכללית פשוט סובלת משורה ארוכה של תחלואים ומחלות שונים.

קרא עוד »
כמה עולה להזמין ביובית

כמה עולה להזמין ביובית?

שירותי ביובית אלו שירותים שלמעשה נועדו כדי לפתור בצורה הכי טובה שורה של בעיות ותקלות בתוך מערכת הביוב. שירותי ביובית נועדו כדי להבטיח כי התקלה שנוצרה בתוך מערכת הביוב לא תתרחש שנית, על ידי הוצאה אפקטיבית של כל החומרים שנתקעו בתוך המערכת.

קרא עוד »