רז ביובית

חברת ביובית

בעיות ביוב עלולות לשבש את השגרה, לגרום נזק רב לרכוש ואף לבריאות שלכם ושל הילדים. עשו לעצמכם כלל שלא למהר להזמין את חברת הביובית שמציעה את המחיר הזול ביותר. ענייני ביוב חשוב להפקיד בידיים מקצועיות ומנוסות.

קחו לעצמכם כמה רגעים לקריאה ותמצאו כאן מידע שימושי שיעזור לכם להחליט נכון, לזהות את הבעיה, לשאול את השאלות הנכונות ובעיקר, לפתור במהרה את הבעיה במחיר הוגן. לקבלת שירות מחברת ביובית מובילה שנחשבת לאחת מהטובות בתחום חייגו עכשיו ותגלו מחירים אטרקטיביים, מענה סבלני, צוות מקצועי, הגעה מהירה ואחריות מלאה לכל עבודה.

✔️ חברת ביובית הזמינה 24/6!

✅ אינסטלטור ביוב מקצועי ומומחה

✔️ פתיחת כל סוגי הסתימות

✅ ייעוץ טלפוני ללא עלות.

✔️ להצעת מחיר מחברת ביובית חייגו:

התקשרו עכשיו: 050-6833701 ☎️

שירותי בסיס של חברת ביובית

  1. פתיחת סתימות מכל הסוגים (כולל סתימות במשאבות ביוב ) עם דגש על סתימות מורכבות
  2. צילום קווי ביוב למטרת בדיקת מערכות ביוב
  3. טיפול בשבר בצינור ביוב כולל גילוי תשתיות ביוב
  4. ניקוי שורשים בביוב עם או בלי חיתוך
  5. שטיפת קווי ביוב
  6. ניקוז הצפות מכל הסוגים
  7. ניקוי מרזבים
  8. התקנת משאבות טבולות
  9. החלפת שוחות ביוב

מתי כדאי להזמין חברת ביובית לשטיפת צנרת?

בעיות צנרת שלא מטופלות בזמן או לא מטופלות נכון נוטות להחמיר עם הזמן. על כן, מיד כאשר מופיעים סימנים ראשונים לפעילות לא תקינה של הצנרת יש למהר לאבחן את הבעיה ולטפל בה. אם יש אצלכם במבנה בריכות ביוב חשוב לבצע שטיפה למערכת הביוב אחת לשנה. 

בבנייני מגורים עם צנרת ישנה או צנרת שמתפתחות בה סתימות חוזרות אחת למספר חודשים כדאי גם כן לבצע שטיפות יזומות עם חברת ביובית. כלקוחות קבועים של חברת ביובית תיהנו ממחירים אטרקטיביים ותנאים מועדפים.

אזורי שירות עיקריים של חברת ביובית:

מה בדיוק עושה ביובית?

משאית ביובית נושאת מיכל מים גדול, מיכל לאיסוף שפכים ומשאבה רבת עוצמה. שחרור סתימות במערכת הביוב ועבודות שאיבת בורות ביוב מתבצעות באופן יומיומי. הצוות המקצועי מגיע עם הביובית לנקודה קרובה אל פתח הביוב, מחבר את צינור השאיבה ומפעיל בהתאם לצורך פעולת שאיבה או שטיפה. 

מכל המים של הביובית נועד לבצע שטיפות בלחץ מים אדיר. יש לחברות ביובית את היכולת לשטוף לכלוך קשה מתוך צנרת, לפתוח סתימות במרזבים וגם לשטוף בורות שומן וביוב.

חברת ביובית שמבצעת שטיפות בלחץ מים מסוגלת לבצע גם שאיבת הצפות מכל הסוגים כולל שאיבת בורות ביוב או שומן. בתום מלאכת השאיבה חברת ביובית מקצועית מקפידה לפנות את הפסולת מהאזור ומפנה אותה אל אתר השלכת שפכים בהתאם לחוק. חברות ביובית מבצעות גם עבודות התקנת משאבות ביוב טבולות או איתור שוחות ביוב.

מה זה צילום קווי ביוב?

שאיבות ביוב מסלקות מהצנרת את הגורם לחסימה ומחזירות את זרימת המים למצב תקין. צילום קווי ביוב נדרש על מנת לזהות את הגורם לבעיה בצנרת. אם יש אצלכם סתימות חוזרות ממקור לא ידוע, צילום קווי ביוב יגלה לכם מה בדיוק קורה אצלכם בצנרת ומה אתם צריכים לעשות בשביל למנוע את חזרת הבעיה. 

צילום קווי ביוב נועד גם לאיתור של נזילות או פיצוצים בתוך הצנרת. כיום כאשר קיים ציוד חדיש שמאפשר איתור מדויק של מקום הנזילה, אין כל סיבה לגרום נזק מיותר לריצוף או לקירות. צילום צנרת ביוב מומלץ גם למטרת הסרת שורשים בקו הביוב.

מתי כדאי להתקשר אל חברת ביובית?

טיפול שוטף במערכת הביוב שלכם חיוני על מנת להבטיח את תקינותה. אנו משתמשים בביוב באופן קבוע 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, תקלה קלה במערכת הביוב מהווה פגיעה משמעותית באיכות החיים. חברות ביובית מבינות את הסיכון ואת הקשיים המתלווים את תקלות ביוב וממהרות להגיע למקום. חברת רז ביובית מספקת שירותי ביוב עם התחייבות להגעה מהירה. החברה מפעילה משאית ביובית משלה כך שאתם מקבלים מענה מקצועי מלא במקום אחד. בעבור טיפול בסתימות מרכזיות או הצפות ביוב כדאי להתקשר מראש אל חברות שמספקות שירותי ביובית ומסוגלות להגיע מיד למקום יחד עם ביובית.

פנייה מידית אל חברת ביובית מומלצת בכל מקרה של הצפת ביוב, פתיחת סתימות, התקנת שוחות ביוב, פתיחת סתימות מרזב, צילום קווי ביוב, שאיבת בורות ביוב, טיפול בבעיית שורשים בצנרת והתייעצות עם אינסטלטור ביובית מומחה ומנוסה. לרשותינו צוות מקצועי שמתפעל באופן קבוע משאיות ביובית ומספק שירותי ביובית במקרים דחופים גם בשעות הלילה. אם אתם מחפשים חברת ביוב שאפשר לסמוך עליה – חייגו עכשיו.

חברת ביובית 24 שעות
חברת ביובית 24 שעות

מה זה סתימת שורשים?

טיפול בביוב מחייב זיהוי של הגורמים לתקלה והרחקת מזיקים. שורשים של עצים וצמחים נמשכים אל השפכים שזורמים בתוך הצנרת. בעבורם מי השפכים הם גורם הזנה אטרקטיבי ביותר. על כן, מיד כאשר השורשים מזהים את הצנרת הם מתקיפים אותה במרץ ומחפשים סדקים. מספיק סדק זעיר בצנרת לטובת חדירה ראשונית של שורשים. אותם שורשים זעירים גדלים במהרה בתוך הצנרת ויוצרים חסימה. השפכים כבר לא מצליחים לזרום בצנרת וביוב מתפרץ החוצה ומציף את החצר.

מתי דרושה חברת ביובית לטיפול בבעיית שורשים בצנרת?

סתימת ביוב בחצר נגרמת כאשר גורם כלשהו מונע פינוי שפכים תקין. גורמים מובילים של סתימות ביוב בבית משותף הם : שורשים, מגבונים, אבנים, מוצרי היגיינה. בניגוד לגורמי חסימה אחרים, טיפול בסתימת שורשים אינו מסתכם בשטיפה. בכדי למנוע את חזרת הבעיה יש לבצע חיתוך שורשים עם דיזה. הצוות שלנו מאתר את המיקום של הסימה, מאבחן את הנזק שנגרם לצנרת, פותר את הבעיה ומונע את חזרתה. מציאת כשל בקווי ביוב מחייבת טיפול מקצועי ומקיף. הסרת שורשים בקו ביוב היא עסק למקצוענים.

תחזוקה שוטפת של מערכת ביוב

פתיחת סתימות ביוב אפשר וכדאי לבצע לפני ששפכים מזוהמים מציפים את החצר. חשוב להבין שמי השפכים מכילים גורמים מזהמים מסוכנים לבריאות. עלינו למנוע כל התפרצות של מי ביוב מתוך הצנרת. שימוש יומיומי במערכת הביוב גורם להצטברות של משקעים בדפנות של הצינורות. עם הזמן, אותם משקעים יגרמו להאטה בזרימת השפכים ולחסימה מלאה. תהיו אתם חכמים יותר ותקפידו לנקות את בורות הביוב ואת הצנרת. שטיפת צנרת בתוספת ניקוי ושטיפת מרזבים תחסוך לכם את הצפת הביוב הבאה. עם חברת ביובית אמינה ומקצועית שירותי ביובית הם לא עסק יקר או מסובך.

כמה עולה להזמין חברת ביובית?

מחירים של שירותי ביובית 24 שעות נקבעים בהתאם למורכבות של המקרה. יהיו מקרים בהם קבלן ביוב פותח במהרה את הסתימה במחיר זול ומקרים אחרים בהם יהיה צורך בעבודה ממושכת כולל צילום צנרת. חברת רז ביובית ידועה במחירים הוגנים ושקיפות מלאה בפני הלקוח. כל הצעת מחיר מלווה בהסבר מקיף אודות הבעיה, הגורמים, אפשרויות התיקון והעלויות. עם קבלן ביוב מנוסה ומקצועי אתם יכולים להיות רגועים בידיעה שהצנרת שלכם בידיים טובות. לפי צורך תוזעק למקום ביובית נמוכה לשאיבת מים במקומות בעייתיים לגישה.

 

חברת ביוביתמחיר
פתיחת סתימות ביוב החל מ-450 ₪
ביובית פתיחת סתימותהחל מ-680 ₪
ניקוי מרזבים בעזרת ביוביתהחל מ-650 ₪
ניקוי שורשים בביובהחל מ-750 ₪

מה ההבדל בין חברת ביובית מקצועית לבין אינסטלטור רגיל?

חברות ביובית שרואות בעבודות ביוב מקצוע ומקפידות להצטייד בציוד החדיש ביותר מצליחות לתת מענה מדויק ולחסוך ללקוחות שלהן הרבה כסף. אנו מקפידים לאבחן כל תקלה ולהתאים לתנאים בשטח את הפתרון הטוב ביותר. עבודה עם ביובית מבטיחה שטיפה יסודית של הצנרת כולה. זרימת השפכים תחזור להיות תקינה ולכם יהיה שקט מתקלות ביוב. עבודות ביוב פשוטות ומורכבות מתבצעות במחירים שווים לכל כיס. חייגו עכשיו להזמנת ביובית פתיחת סתימות וביובית חירום.

אנו ב"רז ביובית" מעניקים שירות אדיב, מקצועיות ללא פשרות, מחירים הוגנים, ציוד חדיש ופתרונות נכונים לכל סוגי תקלות ביוב. עם חברת ביובית שיש לה ביובית משלה אתם משלמים פחות ומקבלים הרבה יותר. חייגו עכשיו ונגיע עוד היום לטפל בבעיה. תקלות ביוב עם דגש על הצפות אסור לדחות למחר.  

למקרים של פתיחת סתימות בקווי ביוב, שטיפת מרזבים או סתימות קשות כאלה שאפשר לפתוח רק בעזרת ביובית >> מזמינים חברת ביובית

להזמנות 24/6 התקשרו 050-6833701

עלות הזמנת חברת ביובית נקבעת על פי הפרמטרים השונים שפירטנו במאמר, אך נגיד שהעלות נעה בין 580 – 2,000 ש"ח תלוי בסוג הסתימה ובמיקומה. היכנסו לצפייה במחירים המלאים.

מה היה לנו עד עכשיו?