רז ביובית

ביובית 24 שעות

✔️ ביובית 24 שעות ביממה!

✅ שירותי ביובית לכל מטרה.

✔️ לכל המגזרים – פרטי / עיסקי.

✅ ייעוץ טלפוני ללא עלות.

✔️ מחירים הוגנים ומתן שירות בזמן.

✅ להצעת מחיר לשירותי ביובית 24 שעות חייגו:

התקשרו עכשיו: 050-6833701 ☎️

ביובית 24 שעות – מתי ואיפה כדאי להזמין

ביובית 24 שעות הם המקצוע שלנו ואנחנו מתייחסים אליו ברצינות רבה. המוניטין של החברה מתבסס על אלפי לקוחות מרוצים, ציוד חדיש וצוות עובדים מובחר. שירותי ביובית 24 שעות נועדו לתת לכם מענה בכל שעה.

כל נוכחות של מי ביוב מחוץ לצנרת היא צרה צרורה. פרט לנזק שהמים גורמים לרכוש ישנה גם נוכחות של חיידקים מסוכנים שמהווים סכנה תברואתית. עם הצפות ביוב אף אחד לא רוצה להתעסק. אם מדובר בהצפת ביוב בבניין משותף תשימו לב להסתגרות מהירה של כל הדיירים בדירות עד לטיפול מלא בבעיה.

נציג מטעם העירייה ימהר להגיע אל המקום, ינחה אתכם לפתור את הבעיה מיד ויאיים בקנס. זהו בדיוק הרגע בו אתם מתקשרים אלינו ומקבלים מענה מקצועי, סבלני ואדיב.

הגורמים העיקריים לסתימות ביוב חוזרות ונשנות

ביובית 24 שעות נחוצה בכל מקרה בו ביוב עולה ומציף את השטח. מיד כאשר אתם מבחינים בנזילה בצינור או בסימנים לסתימה – צרו קשר עם חברת אינסטלציה שמספקת גם שירותי ביובית 24 שעות. צנרת הביוב שלכם מתמודדת היטב בכל יום עם כמות גדולה של שפכים. לרוב היא מבצעת את עבודה ואין תקלות. אחת לתקופה, כאשר לכלוך מצטבר בדפנות נוצרת סתימה שמגבילה את זרימת מי הביוב אל הצנרת העירונית. המים ממשיכים לזרום מהבית אל הצנרת הסתומה עד שהביוב עולה על גדותיו.

הגורמים לרוב סתימות הביוב הם: זריקת מוצקים לאסלה (מוצרי היגיינה וחיתולים), זריקת מגבונים לאסלה, שורשי עצים שחודרים אל הצנרת, אבנים שחודרות אל הצנרת. הצפת ביוב נגרמת גם בעקבות בעיות ניקוז של מי גשמים.

סימן ראשון לבעיות צנרת

אם שמתם לב שהמים מצטברים בכיור ומתנקזים באיטיות – הדבר עשוי להעיד על חסימה חלקית של צינור הביוב. לכלוך שהצטבר בדפנות הצינור לא מאפשר מעבר תקין של מים ולכן הכיור מתרוקן באיטיות. אם לא תטפלו בבעיה עם הזמן המים יתנקזו לאט יותר ויותר עד שיגיע שלב בו הם לא יתנקזו כלל ומי ביוב יציפו את השטח.

סתימות מתפתחות באופן דומה גם בצנרת הראשית של הבניין. כאשר הסתימה היא בצינור ראשי שהגישה אליו מוגבלת – ביובית 24 שעות של חברת רז ביובית היא הפתרון.

מי ביוב מציפים את החצר – מה עושים?

הצפת ביוב מהווה סכנה תברואתית ממשית. אנחנו מבינים את חומרת הבעיה ומציעים מענה מידי עם הגעה לשטח בתוך 20 דקות. ביובית 24 שעות מבטיחה לכם פתרון לבעיות אינסטלציה מסביב לשעון. כאשר המצב חמור והביוב מתפרץ החוצה ללא שליטה – התקשרו אלינו ונגיע מיד עם משאית  הביובית לפתיחת סתימות.

בזמן ההמתנה להגעת הצוות למקום נסו שלא להשתמש כלל במערכת הביוב. שירותי ביובית 24 שעות ניתנים ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים. אנו מטפלים בכל סוגי בעיות האינסטלציה בכל סוגי המבנים (ביובית 24 שעות לבתים פרטיים, בניינים, בתי עסק, מוסדות ציבוריים).

טיפול נכון ומקצועי בהצפה של מי ביוב

אצלנו בחברה שירותי ביובית 24 שעות יסופקו יחד עם אפשרות של צילום קווי ביוב. טיפול נכון בסתימה בביוב עם או בלי ביובית מתחיל באיתור המיקום של הסתימה ואבחון הגורמים למצב הצנרת. נצליח לספק לכם מענה מלא לבעיה רק כאשר נדע מה בדיוק גורם לסתימה וכיצד אפשר למנוע את חזרתה.

סתימה בביוב כתוצאה משורשים תדרוש טיפול שונה מזה של סתימה שנוצרה ממגבונים שהושלכו לאסלה. שימוש בציוד צילום משוכלל חיוני לאבחון מהיר ומדויק של הבעיה ללא גרימת נזק למבנה. על תתפשרו על פחות מחברת אינסטלציה שמסוגלת להציע ביובית 24 שעות יחד עם ציוד צילום חדיש במחיר אטרקטיבי.

החברה מחזיקה בציוד חדיש וברכב ביובית מתקדם ורב עצמה. יש לנו את היכולת לספק ללקוחות שלנו את התוצאות הטובות ביותר באחריות. השירות כולל אבחון צנרת עם מצלמות משוכללות (גם רובוטים וגם מצלמות טרמיות), עבודה בשיטת אל-הרס, הגעה מהירה בתוך 20 דקות, 20 שנות ניסיון, ביובית 24 שעות, מחירים אטרקטיביים, אחריות מלאה לכל עבודה. שירותי ביובית 24 שעות ניתנים לכל סוגי הסתימות כאשר לאחר פתיחת הסתימה המים מפונים מהשטח אל אתר פינוי שפכים.

שירותי ביובית 24 שעות

שאיבת מי ביוב 24 שעות רק עם המומחים

טיפול בסתימה נותן לכם מענה רק לחלק מהבעיה. חברת אינסטלציה אחראית אינה עוזבת את השטח מבלי לוודא שבוצעה שאיבת ביוב יסודית. מי הביוב נושאים חיידקים מסוכנים ומהווים סכנה תברואתית ממשית. בכל מקרה בו אנו מקבלים דיווח על הצפת מי ביוב נגיע אל המקום מראש עם משאית שאיבת ביוב ונציע מענה מלא.

חשוב לבצע בדיקה יסודית ולוודא שלא נותרו מי ביוב בבורות ספיגה, מרזבים, נקזים ועוד. אם אזור נוסף במבנה או בחצר בו במגע עם מי הביוב נקפיד לשאוב היטב את כל הנוזלים והמוצקים. שירותי ביובית 24 שעות מבטיחים מענה מלא ומהיר במחיר אטרקטיבי כך שתוכלו לחזור כבר מחר לשגרת החיים. אל תחכו אפילו רגע אחד נוסף, התקשרו כבר עכשיו והזמינו שירותי ביובית עד לפתח הבית.

מתי צריך ביובית ומתי אפשר להסתדר גם בלי?

שירותי ביובית 24 שעות הופכים את הטיפול בבעיות צנרת מורכבות לפשוט ומהיר. בכל זאת, ישנם מקרים בהם אין חובת שימוש בביובית ואפשר להסתפק בתיקון זול יותר. חברות אינסטלציה קובעות בעבור כל פתיחת סתימות ביוב מחיר אחר, כאשר העלות נקבעת בהתאם לחומרת הבעיה, הגישה, צורך בציוד מתקדם והיקף העבודה.

ביובית 24/7 דרושה כאשר מדובר בסתימות מורכבות עם דגש על סתימות שורשים. חשוב להדגיש שהביובית מסוגלת גם לפתוח סתימות תוך שטיפת הצנרת וגם לשאוב את מי הביוב שמציפים את החצר.

ההבדלים בין אינסטלטור לביובית 24 שעות

במקרים בהם נחוצה ביובית 24 שעות גם האינסטלטור הטוב ביותר לא יוכל לפתור את הבעיה. קריאה לאינסטלטור מתאימה כאשר יש צורך בהתקנת כלים סניטריים, טיפול בנזילה בקו מים או פתיחת סתימות ביוב ביתיות פשוטות. אם מדובר בסתימה מורכבת בצנרת ראשית של בניין – כדאי מראש לפנות אל חברת אינסטלציה שמספקת שירותי ביוב עם דגש על שירותי ביובית 24 שעות.

מתי כדאי להזמין אינסטלטור ומתי ביובית?

חברת רז ביובית מספקת ללקוחות שלה את שני השירותים. תיאור קצר של הבעיה יאפשר לנו לקבוע האם נדרשים שירותי ביובית 24 שעות או שאפשר להסתפק רק בצוות אינסטלציה מובחר. פנייה אל חברה שמספקת את שני השירותים מבטיחה לכם את המענה המדויק ביותר במחיר הטוב ביותר.

ישנם לא מעט מקרים בהם אינסטלטורים גובים תשלום גם כאשר הם מזהים מיד שאין ביכולתם לפתור את הבעיה. הזמנת שירותי ביובית 24 שעות תהיה תמיד זולה יותר בפנייה ישירה שלכם אלינו.

פתיחת סתימות מורכבות בצנרת חיצונית

מקרה בו ביוב עולה ומציף את החצר או את המקלט מעיד על סתימה בצנרת החיצונית. הגישה אל הצנרת החיצונית מוגבלת ביותר היות והיא מותקנת מתחת לשביל הגישה ומקומות החנייה בבניין. אנו כחברה שמחויבת ברמה גבוהה של שירות ומקצועיות מקפידים להתחיל את העבודה עם אבחון של הגורמים לבעיה. ציוד צילום מתקדם מוחדר אל הצנרת לאיתור מדויק של מיקום הסתימה והגורמים.

3 שיטות לפתיחת סתימות מורכבות

  • שטיפה של הצנרת עם ביובית. (מומלץ ביובית 24 שעות)
  • פתיחת סתימות מורכבות בעזרת רובוט.
  • טיפול בסתימות בעזרת צינור שמוחדר אל עומק הביוב ומבצע שטיפה.

את המענה המדויק ביותר לבעיה שלכם נקבע לאחר בדיקה יסודית של הצנרת עם ציוד צילום רובוטי או טרמי. ניסיון של 20 שנה מבטיח פתרון מהיר ונכון גם בעבור בעיות צנרת מורכבות. אנחנו מצליחים גם במקרים בהם מספר אינסטלטורים כבר הגדירו את הבעיה כבלתי פתירה והרימו ידיים.

שאיבת ביוב לאחר הצפה – מענה 24 שעות ביממה

הצפות מכל הסוגים מהוות סכנה. גם כאשר מדובר במים נקיים שמציפים את החצר או את המקלט נמהר להזמין בדחיפות שירותי ביובית 24 שעות. האפשרות לקבל מענה גם בשעות לא שגרתיות מבטיחה סילוק מהיר של המפגע מסביבת המגורים שלכם.

אל תחכו לרגע בו המים יגרמו לפציעות או נזק לרכוש, חייגו עכשיו ואנחנו נגיע אליכם בתוך 20 דקות. שירותי ביובית 24 שעות הם הפתרון שאתם מחפשים במקרי חירום. אל תחששו להתקשר ולהתייעץ בהתאם לצורך בכל שעה.

איך ביובית שואבת מים?

רכבי ביובית נושאים עליהם משאבה חזקה שמחוברת אל 2 מכלים: מיכל ריק לקליטת נוזלים ומיכל עם מים לשטיפה. המכלים הגדולים מבטיחים יכולת לשאוב ולפנות מהאזור כמות גדולה של מים.

שירותי ביובית 24 שעות דרך חברת רז ביובית כוללים פינוי מהיר ויסודי של המים המזוהמים אל אתרי פסולת מתאימים (קבלן ביוב מורשה בעל אישור שפכים). שירותי ביובית 24 שעות ניתנים גם לפינוי יזום של בורות שפכים, בורות ספיגה, בורות שמן ומי גשמים.

ביובית 24 שעות לפתיחת סתימות שורשים?

שורשי עצים ושיחים שחודרים אל תוך צנרת הביוב גורמים לסתימות המורכבות ביותר. לרוב מדובר יהיה בצנרת ראשית של בניין שמותקנת במעמקי האדמה תחת המבנה. גישה אל הצנרת כרוכה בגרימת הרס משמעותי למבנה כך שהדבר אינו עומד על הפרק.

הצוות שלנו מתחיל טיפול בסתימות שורשים עם שטיפת קו הביוב בלחץ מים אדיר וממשיך עם חיתוך שורשים בביוב. שירותי ביובית 24 שעות מתאימים לטיפול בסתימות שורשים מורכבות וכוללים גם צילום צנרת וייעוץ למניעת סתימות חוזרות.

מחירים של ביובית 24 שעות

לפני שאתם מתחילים לברר כמה עולה להזמין ביובית כדאי לכם לוודא שאתם אכן מתנהלים מול חברה שמספקת בעצמה שירותי ביובית 24 שעות. חשוב לוודא שהחברה מחזיקה ברכב ביובית שתואם את התנאים בשטח. ישנם מקרים בהם נדרשת ביובית קטנה שמסוגלת להיכנס אל חניונים נמוכים ורחובות צרים.

במידה ואתם זקוקים לשאיבת כמות גדולה של מים נרצה לשים דגש על הגודל של המכלים ולתאם שירותי ביובית 24 שעות עם מכל אגירה בנפח גדול. אתם תחסכו לעצמכם לא מעט כסף ועגמת נפש כאשר תקפידו להזמין בעל מקצוע מקומי שמסוגל להתחייב להגעה מהירה.

הזמנת ביובית מחוץ לשעות הפעילות המקובלות

תמחור ביובית 24 שעות נקבע בהתאם למורכבות של העבודה, עלויות של ציוד נוסף ומועד קבלת השירות. הקפידו תמיד לעבוד עם חברות אמינות שמנפיקות קבלות ולוקחות אחריות על כל עבודה. המחירים שלנו ידועים כאטרקטיביים בכל שעות היממה אך בכל זאת כדאי להשתדל להזמין את השירות בשעות הפעילות.

שירותי ביובית 24 שעות ניתנים בסופי שבוע ולילות במקרים דחופים. יש לכם שאלה על ביובית שלא מצאתם עליה תשובה? מתלבטים האם המצב אכן דורש ביובית והאם אפשר לחכות למחר? אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ואנו נשמח לייעץ, לסייע ולתת הצעת מחיר אטרקטיבית ללא כל התחייבות שלכם. 

תוכן עניינים

בהחלט! אנו מודעים לכך שבעיות צנרת מורכבות מצריכות מענה מקצועי ומהיר גם לאחר שעות הפעילות. לקבלת פרטים נוספים היכנסו לאתר שלנו.

לפני שאתם מתחילים לברר כמה עולה להזמין ביובית כדאי לכם לוודא שאתם אכן מתנהלים מול חברה שמספקת בעצמה שירותי ביובית 24 שעות, לבירור מחיר היכנסו עכשיו.

אנו מתמחים בכל סוגי הסתימות: סתימות שורשים, סתימות ביוב, שאיבת הצפות כתוצאה מסתימה ועוד. היכנסו עכשיו למאמר וקראו אודות סוגי הסתימות והגורמים לכך.

כל נוכחות של מי ביוב מחוץ לצנרת היא צרה צרורה. פרט לנזק שהמים גורמים לרכוש ישנה גם נוכחות של חיידקים מסוכנים שמהווים סכנה תברואתית. התקשרו עכשיו וצוות מוסמך מטעמנו יגיע אליכם בהקדם.

אנו משתמשים בביובית מתקדמת המסוגלת לבצע שאיבה ופליטת נוזלים, מסוגלת לפתוח ולשחרר את כל סוגי הסתימות הקייימות, וזאת בלי לקרוע את הכיס.

אצלנו באתר תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם במקרה חירום של הצפה או סתימה קשה המצריכה הזמנת שירותי ביובית שלא בשעות המקובלות. 

שירותים נוספים שלנו