רז ביובית

ביובית נמוכה

✔️ ביובית נמוכה בשירות מקצועי ומהיר!

✅ לרשותינו ביובית נמוכה לחניונים.

✔️ לכל סוגי המגזרים- פרטי / עיסקי.

✅ ייעוץ טלפוני ללא עלות.

✔️ מחירים הוגנים ומתן שירות בזמן.

✅ להצעת מחיר לביובית נמוכה:

התקשרו עכשיו: 050-6833701 ☎️

ביובית נמוכה – מחירים טובים לשטיפה ושאיבה בלחץ מים

במידה ויש אצלכם כבר הצפה במיקום תת קרקעי מורכב לגישה – ביובית נמוכה היא הפתרון המהיר, היעיל והזול שאתם מחפשים. צרו קשר ונגיע במהרה עם פתרון מתאים לכל בעיה. חברת רז ביובית יודעת להציע פתרונות לכל סוגי בעיות האיסטלציה במחירים נוחים, הגעה מהירה ואחריות מלאה.

כל נוכחות של מים במקום שאינו מיועד לכך מהווה סכנה לנפש או רכוש. עם הגשם הראשון מתגלות במקומות רבים בעיות ניקוז שגורמות להצפות מסוכנות. חניונים, מקלטים ומרתפים מתמלאים במים כאשר הגורם לבעיה עשוי להיות פתח ניקוז סתום ברחוב או כשל בצנרת הביוב של הבניין. על מנת לחסוך לעצמכם את הצרה כדאי להקדים לבצע שטיפת קווי ביוב ולוודא שכל פתחי הניקוז נקיים.

מהי ביובית נמוכה?

כיום כאשר קיימים חניונים תת קרקעיים במבנים רבים הביקוש לשירותי ביובית נמוכה לחניונים נמצא במגמת עלייה. בעוד לחברות אינסטלציה רבות יש משאית ביובית משלהן, מעטות מחזיקות באופן קבוע גם ביובית נמוכה לחניונים. שאיבת הצפות בחניונים ושאר מבנים עם גישה מוגבלת מתאפשרת רק עם ביובית נמוכה. אלו הן עבודות אותן לא ניתן לבצע עם משאית ביובית רגילה.

מה ההבדל בין ביובית נמוכה לבין ביובית רגילה?

ביובית לחניונים היא למעשה משאית ביובית נמוכה שמבצעת עבודות שאיבה ושטיפה. הקומה הנמוכה מאפשרת גישה אל אזורים שביובית רגילה אינה מסוגלת להגיע אליהם. ביובית נמוכה לחניונים כוללת 2 מיכלי מים כאשר אחד המכלים כולל מים לשטיפה והמכל השני מיועד לאגירת הנוזלים שנשאבים.

משאבה חזקה מבטיחה שאיבה רבת עצמה וגם הזרמה של מים בלחץ אדיר. ניתן לבצע בעזרת ביובית נמוכה לחניונים שאיבת בורות ספיגה מכל הסוגים, שטיפת קווי ביוב, פתיחת סתימות ביוב ובעיקר, לשאוב מים מתוך חניונים תת קרקעיים ומקלטים.

מדוע חניון מוצף כל כך מסוכן?

הצפה של חניונים ושאר מתחמים תת קרקעיים מתרחשת בעקבות בעיות ניקוז וביוב. בין אם מדובר בכמות גדולה של מים ובין אם מדובר בגובה מים לא משמעותי – עליכם להרחיק מהאזור סקרנים ולהזמין מיד ביובית נמוכה לחניונים.

מים בגובה של 30 סנטימטרים גורמים נזק משמעותי לרכוש ומהווים סכנת חיים. אם יש בחניון רכבים או כל רכוש אחר – ייגרם להם נזק. המים גורמים נזק גם לתשתיות. נוכחות של מים בחניון עלולה לגרום להחלקת רכבים שנכנסים את החניון או נמצאים בו כך שיש למנוע כל תנועת רכבים בחניון המוצף.

חניון מוצף = סכנת חיים

ניסיונות לנהוג ברכב בתוך חניון מוצף עלולים להסתיים באסון. הנהג עשוי לאבד שליטה על הרכב ולסכן כך את עצמו ואת הרכבים האחרים שנמצאים בחניון. חדירת מים אל מערכת החשמל מהווה סכנה מיידית לחיי אדם.

מיד כאשר אתם מזהים הצפה בחניון תת קרקעי או במקלט צרו קשר עם איש מקצוע ותאמו הגעת ביובית נמוכה לחניונים אל האזור. ביובית נמוכה תצליח להיכנס אל המתחם ולשאוב את כל המים במהרה. הצוות המקצועי מודע היטב לסכנות ומגיע אל השטח ערוך ודרוך.

הצפות שמפיצות ריח רע – מה עושים?

מים עומדים הופכים במהרה לבית גידול לחיידקים ומקור לריחות לא נעימים. אם לא תמהרו לשאוב את המים תהיה התרבות של יתושים ושאר חרקים עוקצים. בין אם מדובר במי שפכים (ביוב) ובין אם מדובר במי גשם (מים נקיים) יש למהר להזמין שירותי ביובית ולשאוב את המים במלואם.

הקפידו להזמין קבלן ביוב מורשה ותיהנו גם משירות של ביובית נמוכה לחניונים במחיר אטרקטיבי וגם מאבחון של הגורם לבעיה. שאיבה בלבד אינה מונעת את חזרת הבעיה.

ביובית נמוכה לחניונים או ביובית רגילה – מה ההבדל?

שירותי ביובית ניתן לקבל גם באמצעות ביוביות רגילות וגם באמצעות ביובית נמוכה לחניונים. אנשי המקצוע הם אלו שקובעים איזו ביובית מתאימה לכל עבודה. על מנת לקבל שירותי ביוב ברמה הכי גבוהה כדאי מראש לבחור בחברת אינסטלציה שעובדת גם עם ביוביות רגילות וגם עם ביובית נמוכה.

חשוב לציין שהביובית הנמוכה קטנה יותר באופן משמעותי בהשוואה לביובית הרגילה. על כן, ביובית נמוכה נושאת פחות ציוד. מכלי המים יהיו קטנים יותר אך עצמת השאיבה חזקה. ביובית נמוכה לחניונים מצליחה לתת מענה מלא ומהיר לשאיבת הצפות מחניונים. הביובית תשאב את כל המים ותייבש את האזור במהרה.

טיפול בסתימות בצנרת עם ביובית נמוכה לחניונים

ביוב סתום הוא בעיה שדורשת פתרון מידי. המשך שימוש בצנרת סתומה עתיד להחמיר את המצב ואף לגרום לנזק בלתי הפיך. ביובית נמוכה לרוב אינה נדרשת בעבור טיפול בסתימות קלות בכיור הביתי או באסלה.

ניקוי קווי ביוב עם ביובית נמוכה לחניונים מתבצע כאשר מדובר בסתימה מורכבת שצריך לשחרר עם זרם מים אדיר. מכל המים של הביובית מסוגל להזרים מים בלחץ גבוה לטובת שטיפה יסודית של הצנרת. השטיפה מתאפשרת באמצעות משאבת מים חזקה, מכלי מים וצינורות. ביובית מטפלת בעיקר בקווי ביוב מרכזיים בעוד תקלות ביוב ביתיות מטופלות באמצעים ידניים.

אין גישה לאזור לביובית – מה עושים?

אם פניתם כבר לאינסטלטור והוא השיב שלא ניתן לבצע את העבודה מסיבות של נגישות – אל תרימו ידיים לפני שתבדקו אופציה של הזמנת ביובית נמוכה. קווי הביוב מותקנים לרוב מתחת לקרקע כך שהגישה אליהם מוגבלת.

פתחי הביוב אליהם מתחברת הביובית עלולים להיות נסתרים כך שרק איש מקצוע מומחה יצליח למצוא אותם. עבודה עם ביובית נמוכה לחניונים היא הפתרון לרחובות צרים, מקלטים, חניונים, מרתפים. קבלן ביוב מנוסה יידע לתת מענה גם במקומות בהם קיימת מגבלה של  נגישות. לפי צורך ניתן לתאם גם שירותי שאיבה עם ביובית נמוכה.

עד כמה הביובית נמוכה וקטנה?

ביובית נמוכה היא משאית ביובית במידות נמוכות באופן משמעותי מאלו של ביוביות רגילות. שירותי ביובית משאית נמוכה נועדו לאותם אזורים בהם הגישה עם ביובית רגילה אינה מתאפשרת. כך למשל, ביובית נמוכה לחניונים מסוגלת לנסוע אל תוך חניון תת קרקעי ולשאוב מתוכו מים.

ללא ביובית נמוכה היינו נאלצים לשאוב את המים עם משאבות ידניות. ביובית נמוכה מסוגלת לנסוע בכבישי גישה צרים ובסמטאות צרות. חשוב לציין שמכלי המים שלה קטנים יותר מאלו של ביובית רגילה.

אלו עבודות אפשר לבצע עם ביובית נמוכה?

 1. תיקון תקלות ביוב
 2. שאיבת בורות רקב ושאר בורות ספיגה
 3. שאיבת ביוב וכל סוגי ההצפות
 4. פתיחת סתימות קשות
 5. פינוי שפכים
 6. שטיפת מרזבים

יכולות של ביובית נמוכה לחניונים אינן נופלות מאלו של משאיות ביובית אחרות. הביובית הנמוכה מספקת מענה מקצועי מלא ומבצעת עבודות יום יום תוך הצגת יכולת מרשימה לשאיבה והזרמת מים בעצמה רבה. ביובית נמוכה מסוגלת לטפל בסתימות שורשים מורכבות וגם במקרים של הצטברות בטון בצנרת.

איך אפשר לדעת איזו ביובית מתאימה לכל עבודה?

שאיבת מים או פתיחת סתימות ביוב עם ביובית דורשת גישה של הביובית אל פתח הביוב. עלינו להיות מסוגלים להחנות את המשאית במיקום שמאפשר חיבור של הצינור אל פתח הביוב. ניקוז חניונים מחייב לעתים כניסה של הביובית אל תוך החניון. בפנייה אל חברת אינסטלציה תתבקשו לתאר את המקרה ואת התנאים בשטח. הצוות המקצועי יידע בהתאם האם להגיע עם ביובית נמוכה לחניונים או עם ביובית רגילה.

חשוב להדגיש שעבודות אינסטלציה דורשות ציוד משתנה כך שאתם מתבקשים למסור כמה שיותר פרטים, בכדי לאפשר הגעה מהירה אל השטח עם כל הציוד הדרוש. משאיות הביובית אינן אחידות כאשר ההבדלים מתבטאים במערכות שמותקנות על המשאית, אפשרויות החיבור, עצמת לחץ המים, עצמת השאיבה וסוג הכלים. בהתאם לצורך הצוות יגיע עם ציוד צילום קווי ביוב וכלים לחיתוך תשתיות.

איזו ביובית מתאימה לשאיבת בורות שומן?

שירותי אחזקת ביוב ניתנים באמצעות כלים שונים וכמה סוגים של משאיות ביובית. ביובית נמוכה לחניונים אינה בהכרח מתאימה גם לשאיבת בורות ביוב. המערכות הדרושות לשאיבת תכולת בורות שומן אינן זהות לאלו שנחוצות לשאיבת בורות ביוב ופתיחת סתימות. עדכנו מראש את הצוות בסוג העבודה ותקבלו פתרון מהיר ויעיל במחיר אטרקטיבי. 

חניון מוצף ביום גשום – מה עושים?

הצפות מים בחניונים תת קרקעיים הן תופעה נפוצה. אם אין אצלכם מערכת ניקוז טובה או שלא הקפדתם לנקות את פתחי הניקוז – אין אפשרות של ניקוז והמים נאגרים. מיד כאשר זיהיתם את הבעיה חשוב לייצור קשר ולהזמין ביובית נמוכה לחניונים.

עד מועד הגעת הצוות למקום נתרחק מהחניון ולא נאפשר כניסת אנשים או רכבים אליו. חשוב להימנע גם משימוש במעלית היות וגם פיר המעלית צפוי להיות מוצף במים. בהתאם לצורך כדאי לדווח על המפגע גם לרשויות.

איך מטפלים בהצפה בחניון או במקלט?

תחילה נזמין ביובית נמוכה לחניונים לטובת שאיבה של כל המים מהאזור. כעת כאשר האזור יבש ממים נפעל לאיתור הגורם לבעיה. הצפות בחניונים נגרמות בעיקר בגלל כשלים בתכנון פתחי הניקוז וסתימות של פתח הניקוז. אם יש אצלכם פתח ניקוז נבצע שטיפה עם לחץ מים גבוה ונוודא זרימה תקינה. במקרי חירום ניתן להזמין ביובית 24/7 לטובת שאיבת הצפות שמהוות סכנה לנפש ולרכוש.

איזו חברת אינסטלציה כדאי להזמין?

 1. חברה שיש לה גם ביובית רגילה וגם ביובית נמוכה לחניונים
 2. חברה שמספקת את כל סוגי שירותי הביוב (כל מה שאתם צריכים בשיחת טלפון אחת)
 3. מחירים הוגנים עם אפשרות פריסה לתשלומים
 4. ציוד מתקדם עם דגש על משאבות חזקות וציוד צילום צנרת
 5. עבודה בשיטת אל הרס
 6. חברה שיש לה אישור שפכים
 7. זמינות להגעה מהירה 24 שעות ביממה

בעיות ביוב עם דגש על הצפות יש לפתור עוד היום. הצפות מכל הסוגים מהוות מפגע סביבתי חמור שמסכן את כולנו. הזמינו במהרה משאית ביובית והרחיקו את המפגע החמור מסביבת המגורים שלכם.

זקוקים לשירותי ביובית נמוכה לחניונים או מרתפים עוד היום?

חברת רז ביובית גאה להציג מחירון ביובית משתלם במיוחד. אם יש אצלכם הצפה או בעיית ביוב – אנחנו נגיע אליכם במהרה עם מיטב הטכנולוגיה, ביובית נמוכה לחניונים, צוות מומחה ושירות אדיב. הגעה בתוך 20 דקות במקרים דחופים! צרו קשר ותיהנו משירות ברמה אחת מעל כולם. ביובית נמוכה לחניונים מפעילה פחות כוח ומתאימה יותר למערכות ביוב קטנות.

החברה ידועה כוותיקה, אמינה ומקצועית ביותר. שירותי אינסטלציה ברמה גבוהה זה חברת רז ביובית. ברשות החברה צי של משאיות ביובית ורכבים לביצוע כל סוגי עבודות האינסטלציה. שירותי ביובית 24 שעות ניתנים במחירים שווים לכל כיס עם אופציה של ביובית נמוכה לחניונים בהגעה תוך 20 דקות. חייגו עכשיו להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות.

בוודאי, אנו מספקים עבור לקוחותינו שירותי ביובית נמוכה, ביובית לחניונים ועוד. במידה ואתם מעוניינים בהצעת מחיר היכנסו למאמר וקבלו מידע נוסף בנושא והשאירו פניה באתר..

מחיר ביובית לחניונים משתנה ותלוי בכמה גורמים, כמובן שככל שמורכבות הגישה למקום קשה יותר כך העלות תהיה בין היתר גבוהה מאשר במצב רגיל, היכנסו למאמר למידע נוסף בנושא.

אז מה היה לנו עד עכשיו?