רז ביובית

ביובית חירום

✔️ ביובית חירום לכל שעה!

✅ הגעה תוך 20 דקות בלבד.

✔️ לכל סוגי המגזרים- פרטי / עיסקי.

✅ ייעוץ טלפוני ללא עלות.

✔️ מחירים הוגנים ומתן שירות בזמן.

✅ להזמנת ביובית חירום במיידי:

התקשרו עכשיו: 050-6833701 ☎️

ביובית חירום – מתי מזמינים ולמי מתקשרים?

מערכת ביוב תקינה היא כזו שלא מרגישים בה. הרגע בו אתם מוצאים את עצמכם בוחנים את התפקוד של מערכת הביוב או שמים לב לשינויים מעיד על בעיה. הצטברות של פסולת לא אורגנית או שומן בתוך הצנרת מגבילה את הזרימה ובאופן הדרגתי יוצרת פקק שסותם לחלוטין כל מעבר של שפכים בצנרת.

זהו הרגע בו עליכם להזמין מיד ביובית חירום בכדי למנוע הצפת ביוב בחצר או נזק חמור יותר. שירותי ביובית חירום ניתנים גם לטיפול מידי בהצפות ושאיבות של בורות. לקבלת מענה מהיר והגעת ביובית חירום למקום במהרה חייגו מיד רז ביובית. קיימת אופציה של הגעה מהירה בתוך 20 דקות. 

 

מדוע חשוב להזמין ביובית חירום מיד?

אם ביוב עולה אצלכם בחצר אל תמתינו אפילו רגע והזמינו כבר עכשיו אינסטלטור עם ביובית חירום. כל רגע בו אתם ממתינים גורם להפצה נרחבת של חיידקים וגורמים מזוהמים בסביבת המחייה שלכם.
חרקים ומכרסמים מעבירים את חיידקי הביוב אל בתי המגורים ומסכנים אתכם. שאיבה מהירה של השפכים המזוהמים בעזרת ביובית חירום נדרשת מהר ככל האפשר. פרט לשאיבה ושטיפה ביובית חירום יודעת גם לפתוח סתימות מורכבות.

למה חשוב להזמין ביובית חירום לטיפול בהצפות?

שירותי ביובית 24 שעות ניתנים גם ביום וגם בלילה בגלל שאנחנו מבינים את הדחיפות. אם החניון שלכם מוצף כעת בגלל פיצוץ בצינור מים או ניקוז לא תקין של מי גשם – אתם לא יכולים להרשות לעצמכם לחכות! ביוב סתום עלול לגרום להצפה בבתי עסק עם דגש על מסעדות בהן פסולת שומנית מגיעה לעתים קרובות אל הצנרת.

ישנם לא מעט מקרים בהם ביובית חירום מוזעקת באמצע הלילה אל מסעדות בגלל הצפה מהביוב. בעל מסעדה או עסק לא יכול להרשות לעצמו לחכות עד ליום המחרת ומזמין ביובית חירום.

 

סירחון בלתי נסבל!

שאיבות ביוב מהירות הכרחיות למניעת מצבים בהם ריח של ביוב נספג ברהיטים ובמבנה. אם נאפשר שהייה ממושכת של מי ביוב בחצר הבית או בתוך מבנה הריח צפוי ללוות אותנו למשך תקופה ארוכה.

אם מדובר במסעדה, בית עסק, בית מגורים או חצר של בית – הזמינו מיד ביובית חירום ואל תאפשרו לריח להיספג. פיצוץ בצנרת שמטופל נכון במהרה גורם הרבה פחות נזק. משאית ביובית מסוגלת לבצע גם שטיפה של האזור בלחץ מים.

 

מזמינים ביובית חירום ולא מפספסים ימי עבודה

תקלות צנרת אינן מאפשרות המשך פעילות סדירה של העסק. אם ביוב עולה אצלכם בחנות, במסעדה או במשרד, לא תוכלו לאפשר הגעת לקוחות או כניסת עובדים. ביובית חירום 24/7 נועדה לפתור את הבעיה מיד לטובת צמצום הנזק וחזרה מהירה לשגרה.

עם ביובית חירום לא תפספסו יותר מכמה שעות של עבודה. לא בטוחים מה כדאי לעשות? התכנית על ביובית יצאת צדיק מוכיחה שפועלים בתחום אנשי מקצוע אמינים.

 

איך שואבים מי גשם?

ניקוז לא תקין או ימים גשומים במיוחד עלולים לגרום להצטברות של מי גשם בחניונים תת קרקעיים, מקלטים ומרתפים. המים מחלחלים אל אזורים נמוכים ונאגרים בהם. ללא פעולה יזומה שלכם המים לא יתייבשו מעצמם, יגרמו נזק חמור לרכוש ויסכנו את תושבי האזור.

שאיבת הצפות היא פעולה שחשוב לבצע מיד כאשר המלצה היא על שירותי ביובית חירום. משאית ביוב שנושאת משאבה רבת עצמה יחד עם מכלים גדולים מסוגלת לשאוב כמויות גדולות של מים ולפתור לכם את הבעיה עוד היום.

 

מדוע אסור לכם להשאיר את מי הגשם במקלט או בחניון?

כל אגירת מים במקום שאינו מיועד לכך מהווה סכנה לנפש ולרכוש. אם יש לכם בחניון רכבים הצפה עתידה לגרום לנזקים חמורים. רהיטים ניזוקים גם כן מחשיפה ממושכת למים. חלחול של המים אל תוך השכבות הפנימיות של הקירות והרצפה גורם להתפתחות של פטריות עובש ומחליש את היסודות.

ביובית חירום נועדה למנוע את הסכנה לנפש ואת הנזק לרכוש. גם באמצע הלילה וגם במזג אוויר סוער לא דוחים את שאיבת ההצפה למחר.

 

מה כוללת ביובית חירום?

ביוביות הן משאיות עם מכל מים לשטיפה, מכל מים לאגירת שפכים ומשאבה רבת עצמה. שירותי ביובית נועדו לבצע שאיבות ושטיפות בעצמה רבה. משאית שאיבת ביות עם דגש על ביובית חירום נושאת עליה את כל הציוד לדרוש לשטיפת צנרת, שחרור סתימות ביוב וגם שאיבה.

יש לביובית את היכולת לשאוב את השפכים ובו זמנית גם לשטוף את האזור. המשאבה החזקה מסוגלת לבצע עבודות שאיבה מורכבות ולפתוח סתימות ביוב עקשניות ובעייתיות לגישה. זרם המים החזק שהביובית שולחת אל הצנרת מצליח לשטוף ממנה גם סתימות שורשים עמוקות ומורכבות.

 

איך מונעים את הצפת הביוב הבאה?

בעלי עסקים עם דגש על מסעדנים מקפידים להזמין קבלן ביוב אחת למספר חודשים. שטיפה יזומה של הצנרת עם ביובית חוסכת להם את הצפת הביוב הבאה. אם אתם יודעים שמותקנת אצלכם צנרת ישנה עם נטייה להיסתם לעתים קרובות – כדאי להזמין אינסטלטור ביוב אחת למספר חודשים ולא לחכות עד לרגע בו ביוב עולה ומציף את המסעדה.

תיעוד אחד של העסק שלכם מוצף בביוב ברשת החברתית עתיד להביא אליכם את נציגי משרד הבריאות ולהרחיק את הלקוחות לצמיתות.

 

למה כדאי להזמין ביובית חירום ולא אינסטלטור?

שירותי ביובית חירום פותרים תקלות שאינסטלטורים לא מצליחים לטפל בהן. גם כאשר מדובר באינסטלטור שיש לו ציוד חדיש והרבה ניסיון, סתימות מורכבות או עמוקות נפתחות רק עם ביובית. אם יש אצלכם סתימה בצנרת של הבניין ציוד ידני לפתיחת סתימות לא יפתור את הבעיה.

רק ביובית מסוגלת לפתוח סתימות בעומק הצנרת מבלי לגרום נזק למבנה. מקרים של פיצוץ בצנרת עקב שורשים, סתימות חוזרות, ביוב עולה בחצר והצפות מטופלים בצורה הטובה ביותר עם ביובית חירום.

 

מתי אפשר להסתפק באינסטלטור?

ביובית חירום אינה נדרשת לטובת פתיחת סתימה בכיור של המטבח או באסלה. סתימות ביתיות שנחשבות לפשוטות מטופלות על ידי אינסטלטורים. תמיד כדאי לתת עדיפות לאנשי מקצוע מנוסים שמבססים את העבודה שלהם על ציוד חדיש ומשתמשים בטכניקת אל-הרס. קיימת היום אופציה לבצע תיקוני צנרת מבלי לגרום כל נזק למבנה.

את המענה הטוב ביותר תקבלו מחברות אינסטלציה שמחזיקות ציוד צילום קווי ביוב ורובוטים, עובדות בשיטת אל הרס, מתחייבות להגעה מהירה, מציעות מחירים הוגנים ומספקות שירותי ביובית חירום בהתאם לצורך.

 

ביובית חירום על חשבון הביטוח

אם יש לכם פוליסת ביטוח מבנה שמכסה נזקי צנרת, ייתכן וחברת הביטוח תכסה באופן מלא או חלקי שירותי ביובית חירום. כדאי לברר מה בדיוק מכסה פוליסת הביטוח שלכם והאם אתם רשאים לבחור בכל חברת אינסטלציה או שאתם מחויבים בפנייה אל אינסטלטור מטעם חברת הביטוח.

חשוב לציין שבמקרים בהם המיקום של הסתימה הוא בצנרת של הבניין האחריות לממן את התיקון חלה על כל דיירי הבניין.

 

איך אינסטלטורים פותחים סתימות?

סתימות קלות בצנרת הביתית אינסטלטורים פותחים עם קפיץ. בהתאם לצורך הם מפעילים רובוטים וציוד צילום צנרת. הרובוטים נעים בתוך הצנרת ופותחים סתימות קלות. החדרת סיב אופטי אל הצנרת מאפשרת לנו לדעת מה גורם לסתימה, היכן היא נמצאת ומה צריך לעשות בשביל לפתוח אותה.

צילום קווי ביוב הופך את עבודת האינסטלציה לחכמה ויעילה הרבה יותר. חברות האינסטלציה המובילות עובדות בשיטת אך הרס ומבצעות עבודות פשוטות וגם מורכבות מבלי לגרום נזק למבנה.

 

איך ביובית חירום פותחת סתימות?

רגע לפני שאתם ממהרים להזמין אינסטלטור ביוב או ביובית נסביר מה זה ביובית חירום וכיצד היא פועלת. ביובית חירום 24 שעות נדרשת לביצוע עבודות דחופות בצנרת ראשית של בניין, בית פרטי, בית עסק, מוסד ציבורי ועוד. ביובית חירום היא משאית שנושאת עליה מכל מים, מכל איסוף שפכים, משאבה חזקה, צינור מים וכלים מקצועיים נוספים.

על מנת לשחרר סתימות או לבצע שטיפת מרזבים מחברים את הצינור אל הפתח ומזרימים מים בלחץ אדיר. משאבת הביובית החזקה מצליחה לפתוח בקלות סתימות מורכבות שנגרמו משורשים, מגבונים, מלט, אבנים, שומן ועוד.

יש לביובית את היכולת להזרים מים בעוצמה וגם לשאוב אותם בעוצמה חזקה לא פחות. בהתאם לצורך ניתן להזמין ביובית חירום רגילה או ביובית חירום נמוכה שמתאימה לחניונים תת קרקעיים ורחובות צרים.

 

כיצד מתבצעת השאיבה?

ביובית חירום לפתיחת סתימות מבססת את עבודתה על משאבה חזקה ששואבת ושוטפת לכלוך מקווי הביוב. הצוות מחבר את הצינור של הביובית אל פתח הצנרת ומפעיל עוצמה נכונה של שאיבה או שטיפה. כיוון נכון של עצמת המשאבה הכרחי למניעת גרימת נזק לצנרת.

לאחר שאיבת הלכלוך מתבצעת שטיפה יסודית בעזרת אותו הצינור ואותה המשאבה. זרם מים אדיר נשלח אל תוך הצנרת במטרה לשטוף ממנה את כל הלכלוך. השפכים שנשאבים נאגרים במיכל של הביובית ומפונים אל אתרי השלכת פסולת.

 

אל מי כדאי להתקשר להזמין ביובית חירום?

אם תתקשרו אל אינסטלטור שאין ברשותו משאית ביובית הוא יזמין בעבורכם ביובית חירום ואתם תשלמו יותר. את המחירים הכי טובים תקבלו מאינסטלטורים מומחים לשאיבות שמספקים שירותי ביובית חירום באופן קבוע. מחיר ביובית חירום נקבע בהתאם להוצאות של חברת האינסטלציה, מורכבות העבודה, מיקום ומועד ההזמנה.

הגעה למקום מעכשיו לעכשיו או בשעת לילה מאוחרת כרוכה בתשלום נוסף. מחירים של חברות אינסטלציה שמספקות שירותי ביובית 24/7 באופן קבוע יהיו תמיד נמוכים יותר מאלו של אינסטלטורים שדורשים גם תשלום נוסף לעצמם.

 

מי אחראי לטפל בסתימה?

המיקום של הסתימה בצנרת הוא הגורם שקובע מי אחראי לטפל בה ובעיקר לממן את התיקון. האחריות לטפל בסתימה שנמצאת בצנרת הביתית חלה על דיירי הבית. אם אותה סתימה נדדה אל הצנרת המשותפת של הבניין האחריות לטיפול בבעיה חלה על כל הדיירים. העירייה מזמינה ביובית 24 שעות כאשר הסתימה ממוקמת בצנרת שנמצאת בשטח עירוני.

כך למשל, הבניין כולו יממן טיפול בסתימה שנגרמה מהשלכת מגבונים אל הצנרת. גם אם נרצה לדרוש מאותו דייר שהשליך את המגבונים אל הצנרת לקחת אחריות על הנזק לא נוכל לדעת מי מהדיירים גרם לבעיה.

 

איך מונעים את סתימת הביוב הבאה?

  1. שטיפות ביוב יזומות עם ביובית.
  2. הרחקת פסולת וחומרים לא אורגניים מהצנרת.
  3. ניקוי שוטף של פתחי הניקוז.
  4. הרחקת צמחייה מקו הצנרת בחצר.
  5. טיפול בצנרת עם חברת אינסטלציה אמינה ומקצועית.

שירותי ביובית חירום מיועדים לאותם מצבים בהם נחוץ לכם פתרון מהיר ונכון. אם יש לכם תקלת ביוב חמורה הצוות של רז ביובית זמין בעבורכם. שירותי החירום ניתנים 24 שעות ביממה במחירים שווים לכל כיס. אל תהססו להתקשר בכל שעה ותקבלו מענה סבלני ומקצועי.

שירותי ביובית חירום לשאיבת הצפות ופתיחת סתימות פותרים לכם את הבעיה כאן ועכשיו. תקלות אינסטלציה חמורות פותרים מיד ולא דוחים למחר, התקשרו עכשיו לרז ביובית ונשמח לעזור לכם בכל שעה.

בהחלט! אנו מודעים לכך שבעיות צנרת מורכבות מצריכות מענה מקצועי ומהיר גם לאחר שעות הפעילות. לקבלת פרטים נוספים היכנסו לאתר שלנו.

לפני שאתם מתחילים לברר כמה עולה להזמין ביובית כדאי לכם לוודא שאתם אכן מתנהלים מול חברה שמספקת בעצמה שירותי ביובית 24 שעות, לבירור מחיר היכנסו עכשיו.

אנו מתמחים בכל סוגי הסתימות: סתימות שורשים, סתימות ביוב, שאיבת הצפות כתוצאה מסתימה ועוד. היכנסו עכשיו למאמר וקראו אודות סוגי הסתימות והגורמים לכך.

כל נוכחות של מי ביוב מחוץ לצנרת היא צרה צרורה. פרט לנזק שהמים גורמים לרכוש ישנה גם נוכחות של חיידקים מסוכנים שמהווים סכנה תברואתית. התקשרו עכשיו וצוות מוסמך מטעמנו יגיע אליכם בהקדם.

אנו משתמשים בביובית מתקדמת המסוגלת לבצע שאיבה ופליטת נוזלים, מסוגלת לפתוח ולשחרר את כל סוגי הסתימות הקייימות, וזאת בלי לקרוע את הכיס.

אצלנו באתר תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם במקרה חירום של הצפה או סתימה קשה המצריכה הזמנת שירותי ביובית שלא בשעות המקובלות. 

מה היה לנו עד עכשיו?