רז ביובית

אינסטלטור ביובית – מה תפקידו ובאיזה מחיר?

העבודה של אינסטלטור ביובית היא עבודה חשובה מאין כמוהה. בסופו של דבר, מערכת ביוב תקינה, היא הבסיס החשוב והמשמעותי ביותר עבור כל מי שחי היום בעידן המודרני וצריך ליהנות ממערכת הביוב שלו. גם מי שלא בהיכרח נהנה מכל החלקים שמרכיבים את העת המודרנית, לא יהסס לקבוע כי אם יש משהו ששינה את האנושות לטובה הוא ללא ספק היווצרותן של מערכות ביוב תקינות.

מתי צריך לקרוא עבור אינסטלטור ביובית?

מערכות ביוב תקינות למעשה מאפשרות לנו לקחת את המים המלוכלכים מהבית, המים המזוהמים, אלו שאי אפשר ליהנות מהם ולהעביר אותם למקום אחר. את ההעברה הזו עושים באמצעות שורה של צינורות המנקזים את המים המלוכלכים משורה ארוכה של מקומות. החל בפריט נקודתי בדירה זו או אחרת, משם זה הולך לקו הראשי של הבניין ומשם למערכות ביוב ששואבות את הביוב מכל השכונה או מכל העיר בהתאם למקרה.

אינסטלטור ביובית הוא מי שמגיע במידה והמערכת סתומה כתוצאה משורה ארוכה של מקרים.

אם אתם מחפשים אינסטלטור ביובית – זה המקום

אתם מחפשים אינסטלטור ביובית? רוצים לקבל שירות מעולה של איש מקצוע מעולה לפתיחת סתימות ביוב הנעזר בכלים מתקדמים? עבור אינסטלטור ביובית שיתן לכם את המענה השלם, אתם מוזמנים לקרוא לשירותים של 'רז ביובית'. אינסטלטור ביובית שיפתח את הסתימה וייתן לכם את השירות הדרוש בצורה הטובה ביותר.

בין אם אתם מחפשים אינסטלטור ביובית 24 שעות מהרגע ולהרגע ובין אם אתם מחפשים שירותי ביובית בתכנון מראש, אין כל ספק כי 'רז ביובית' זה הפיתרון עבורכם. בעזרת חמש עשרה שנים של ניסיון בתחום, ציוד מתקדם ועוד, העבודה של רז ביובית היא עבודה חכמה, נכונה וכזו שמחזירה אתכם למציאות חיים תקינה במהירות הרבה ביותר.

אינסטלטור ביוב
אינסטלטור ביוב

מתי נעזרים בסיוע של אינסטלטור ביובית?

הרבה פעמים עולה השאלה למה אינסטלטור ביובית זה הפיתרון הטוב ביותר. לכך יש כמה סיבות ובשביל זה אנחנו צריכים רגע להסביר, מה בכלל הגורמים שמובילים אינסטלטור ביובית לתת את שירותיו.

אינסטלטור ביובית מגיע לתקלות ביוב שאף אחד לא הצליח לפתור אותם

בסופו של יום, אותם צינורות שמאפשרים לנו ליהנות ממערכת ביוב מוצלחת וטובה, יש להם כוח ספיקה מסוים. הן לא יכולות לקחת את כל המים שנמצאים בצינורות של כל מערכות הביוב בכל העולם. מדובר על מערכת שמאפשרת לנו לקחת כמות מסוימת של מים בכל פעם. מה יקרה אם שמן יעטוף את הצינור מבפנים או שחלק גדול במיוחד של עצם פיזי, יתקע את המערכת? אז, יש צורך להוציא את החומרים הללו.

הרבה פעמים ניעזר קודם כל במה שנקרא ספירלה חשמלית לפתיחת סתימות, שזה מוט ברזל ארוך שמורידים אל עומק הביוב כדי לפתוח אותו בעזרת סיבובים. לעיתים ניעזר בחומרים שימסו את השומנים ויאפשרו לנו להיכנס פנימה. אבל ישנם מקרים בהם אין מנוס  להיעזר אלא באותו אינסטלטור ביובית, כדי לבצע עבודה יסודית וטובה.

כאשר נתקעים שורשים בתוך צנרת הביוב

שורשים בביוב, סתימת שורשים בביוב, אלו מקרים נפוצים, בהם שורשי העץ פשוט מוצאים את דרכם אל תוך הצינורות מה שמביא לסתימה שלהם. אינסטלטור ביובית הוא מי שיכול להוציא את השורשים בצורה הטובה ביותר ולפתוח את המערכת כולה מחדש. מדוע דווקא אינסטלטור ביובית הוא מי שיכול לבצע את העבודה של פתיחת ביוב סתום על הצד הטוב ביותר? עוד מעט נפרט על כך בהרחבה.

במידה ויש הצפה בבית

הצפה בבית שמתרחשת כתוצאה מסתימה של הביוב או שאיבת ממים ממרתף אלו מקרים שנצטרך להביא אינסטלטור ביובית לשאיבת הצפות.

אינסטלטור ביובית מקצועי
אינסטלטור ביובית מקצועי

מדוע דווקא אינסטלטור ביובית?

העבודה של אינסטלטור ביובית הוא לפתוח את מה שנמצא בתוך הצינור של הביוב או לפנות את ההצפה שהתרחשה כתוצאה מעליה של מי הביוב. מדוע אינסטלטור ביובית יש לו את הכלים לעשות את שורת הפעולות הללו בצורה הטובה ביותר? לכך יש קשר לאופן בו ביובית עובדת.

שירותי ביובית אלו שירותים שנערכים על ידי שימוש בביובית, זו כמו משאית לה יש צינור ארוך ומשאבה. המטרה של אינסטלטוב ביובית הוא לבצע שאיבת ביוב אינטנסיבית ששואבת את המים המלוכלכים, כמובן, בין היתר, המטרה של המערכת היא לבצע שאיבה שבלחץ חזק מצליחה ממש להוציא את כל מה שהיה בתוך המערכת, את מה שהיה בצינור, כולל החומרים שהביאו לסתימה של הביוב לכתחילה.

משום שמדובר על מערכת שמצליחה לשאוב קבוצה גדולה של חומרים, בניגוד לכל פתיחה ידנית אחרת של הצינור, מדובר על פיתרון מעולה שנותן בסופו של דבר את התוצאות הטובות ביותר לפתיחת סתימות קשות.

אינסטלטור ביובית מחיר?

אינסטלטור ביובית מחיר נע ממקרה למקרה. בגדול, עבור שאיבה סטנדרטית, אנחנו מדברים על מחירים שנעים בין 650-1,500 ₪. אינסטלטור ביובית ייקח יותר במידה ומדובר על אירוע חירום, בו יש אינסטלטור ביובית ייקח יותר במידה ומדובר על חיתוך של שורשי עץ בצנרת הביוב, מה שכבר יעלה למחירים של 1,000 ₪ ומעלה. במידה ומדובר על שטיפת קווי ביוב, אינסטלטור ביובית ייקח בערך 1,000-2,000 ₪ ואולי קצת יותר.

כמה עצות לפני שמזמינים אינסטלטור ביוב

כאשר אתם מזמינים אינסטלטור ביובית, יש כמה דברים שאתם יכולים לעשות שיאפשרו לעובדים לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר:

תגידו מה קרה בצורה ברורה

לעיתים, כאשר קוראים עבור אינסטלטור ביובית ברגעים לא קלים, ללקוחות קשה להגיד מה קרה, מה שהופך את העבודה מורכבת יותר.

שלחו תמונה או סרטון של המצב

אינסטלטור ביובית צריך להחליט איפה לפרוס את המשאבה. תמונה של השטח יכולה לעזור לפני ההגעה.

שאיבת ביוב עם אינסטלטור ביובית
שאיבת ביוב עם אינסטלטור ביובית

רז ביובית – אינסטלטור ביוב ושירותי ביוב כאן עבורכם

מחפשים אינסטלטור ביובית מעולה? אתם מוזמנים להתקשר לאיש מקצוע, 'רז ביובית'. אנחנו כאן ניתן לכם שירות מההתחלה ועד הסוף של אינסטלטור ביובית, על מנת להבטיח כי תקבלו את השירות שאתם צריכים לכל אורך הדרך.

5/5 - (21 votes)
מה היה לנו עד עכשיו?